Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

@Coldplaz (09.05.2017 10:07): IMHO pohar vyhraje vitez serie Oilers - Ducks nebo prave Caps - Pen(i)s.

@Jab (08.05.2017 13:33): Heh vy furt pestujete ty sigil-only srazy? A nechcete to treba spojit s DH srazy, kdyz se stejne uz vsichni zname? Se furt skupinkujete jako maly deti.;0)

@player (08.05.2017 14:18): Slovaci zacinaji mit docela problem, vubec tu jejich silnou generaci nenahradili a hraci z EL stoji vetsinou za hovno a KHL neni o moc lepsi, nez nase liga, coz vi samozrejme vsichni krome ruskych patriotu a Drolina.;0)
@RXQ79rudax (08.05.2017 16:49): Pěkné, tak ty seš taky Řepák? Možná se známe. Já teda zkoušel běhat minulé léto, zezačátku jen z domova na Slánský přes úřad k Boromějkám a zpět. Časem jsem to prodloužil k Sobínu/Zličínu. Potom jsem v zimě přešel na chytání pokémonů a kondička šla zase k nule. Ale až bude stabilně pěkně tak zase zkusím.
Nádej pre Washington stále žije, podarilo sa im dostať sériu na stav 3-3 takže ďalší zápas rozhodne o všetkom.
Do půlky zápasu jsem byl fakt naštvanej, hrozná pasivita a nevycházelo prostě nic, poslední minuty ale stály za to, juchů.

@Jumas (08.05.2017 23:33): obavám se, že jestli postoupěj Němci, tak se bude stěhovat i druhej pařížskej tým. (Podobně to bylo v roce 2015 s náma, když jsme byli třetí ve skupině). Ale to je fuk, pokud chcem medaili, tak se nedá koukat na stěhování. Horší to je opačně, jet na jeden zápas do druhýho města a pak se vracet zpět.
Paráda, Kanada vyhraje skupinu, my budem snad druhý a do Kolína se budem stěhovat až na semifinále.
@strejdafido (08.05.2017 23:03): No to právě neviděl, jinak by to samozřejmě chytil.

Větší hokejový prokauč jsem dlouho neviděl. Finové poslední třetinu jen mezi diváky, neuvěřitelná pasivita. Tohle už finský trenér nemá šanci ustát, s touhle hrou budou rádi za postup ze skupiny.
To už jsem opravdu nečekal, že z tohohle zápasu budou nějaký body. Snad budou dva.
@Coldplaz (08.05.2017 19:13): Sedmej zápas vyhráli dvakrát z osmi pokusů, co jsem čet, ale tohle je jen o hledání senzací. Složení týmů se mění každej rok, takže to "prokletí" podle mě nebude hrát žádnou roli. Každopádně víc věřim Edmontonu.

Slováci se do čtvrtfinále dostat můžou, ale musej zabrat. Každopádně klíčová byla výhra nad Itálií, jinak by to vypadalo blbě i s tou záchranou.
@Coldplaz (08.05.2017 19:13): Ja už niekoľko rokov sledujem iba vybrané zápasy od štvrťfinále vyššie. Spravidla držím Fínom, nech už je čo je nikdy nie Kanade :-D (odkedy nám dávali pred XYZ rokmi premeriavať zakrivenie hokejky som ich skrátka vyhodnotil ako kokotko-noobs). To už radšej Rusom.

@GodOfTheSick (08.05.2017 17:14): 5km by malo byť na cca 18-20 minút. Aspoň tak sme to svojho času dávali jakožto požadovaná tabuľková hodnota.
Oilers sa očividne dosť nasrali po tom čo im Ducks vyviedli, tak sa rozhodli ich nešetriť a zmasakrovali ich 7-1. Teraz si Ducks už nie som tak istý, hlavne keď sa im nikdy nepodarilo vyhrať 7. zápas play off.
A Nashville sa dostal do finále konferencie prvýkrát v histórii.

@Jab (08.05.2017 07:57): No viem že naši hráči z NHL protestuje kvôli neschopnosti hokejového zväzu, ale to tam nedotiahli ani žiadnych slušných hráčov z KHL.
výlet do Hvězdypřed nějakým 2,5 rokem jsem nebyl schopnej uběhnout ani jeden kilometr v kuse, teď běhám denně asi 5 - rychlejším klusem. k běhání mě přivedla hra Katawa Shoujo.
---
@Jumas (08.05.2017 13:42): Teoreticky mohou Spurs vyhrát ligu :). Čtyři prohry Chelsea a výhra, remíza a prohra Spurs :).

@Jab (08.05.2017 13:33): Ty ale nejsou DH friendly, takže výsledky diskuzí na těchto srazech jsou zcela bezpředmětné! Podle mě (a sociologických průzkumů) jsi v současné chvíli nejméně populárním uživatelem databáze her, takže bych to nepřikládal mým interpretačním (ne)schopnostem :(
@Jab (08.05.2017 09:04): No nevím, tvůj trolling v "O všem a zároveň o ničem" je obvykle probírán i na srazech :)). Takže roli největšího trolla DH (spolu s Gordonem) zastáváš nyní ty .).

Já jsem jen a pouze nadšený fanoušek Spurs :).

@ugraugra (08.05.2017 08:54): Minulý rok třetí místo, tento rok druhé... ano ano, další to bude první.

A snad, CHL se hodí, tím se roztříští síla u všech kandidátů na titul. Takže.

Fuck Peter Kenyon and Abromavich
Fuck you Mourinho you son of a bitch
Teda, to bola veľká hanba, aj pre Fínsko aj pre Slovensko, toto som fakt nečakal. Naozaj je smola že nikto s NHL neprišiel.

A teraz sa zranil aj Sekera takže s Oilers nedohrá.
@Jab (07.05.2017 21:00): Mourek je mastermind.

Raději než riskovat boj o top4, tak raději zápas schválně vypustil a prohrál, aby Wenger zůstal na lavičce a škodil tam další sezonu. Vzhledem k tomu, jak se vyvíjí Evropská liga, tak stačí jedna plichta, porazit Ajax a máme trofej a LM, čili sezona by se dala považovat za úspěšnou.
Slavia ještě Bolka, stejně tak Plzen. Takže o titulu se asi rozhodne v těchto zápasech.

Snad to urve Slavia.
Normální člověk by se tomu zasmál. Ono se to stává docela často po celém světě, špatná hymna, jiná vlajka. Je toho plno i při státních setkáních.
@90210 (07.05.2017 09:27): Lotyšsko a Litva sú na tom podobne, ale na takom veľkom fóre je to skrátka trápne. Ale zase keď hrali na Fedcupe Nemkám tu nacistickú hymnu, to bol snáď este väčší faux-pas.
@Zx Atari 500 (06.05.2017 23:39): Nezahrať hocijakému tímu po víťazstve správnu hymnu je niečo, za čo by som dával tvrdé postihy. :)

Inak k tomu Tottehamu... keby tu Drolin úmyselne netrollil a nebavil sa nad tým, ako nám všetkým znechucuje svoj obľúbený tím, tak by mi vlastne Spurs prišli možno aj sympatickí a držal by som im palce. Takto mi ho otrávil na večné časy a teším sa z každého ich neúspechu :D