Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Software

11 měly bejt původně jen update pro desítky, než rozhodl marketing. Bude to stejnej systém s novým interfacem a pár extra funkcema. Ale to autoHDR..to je cool. Akorát se mi nechce zatím měnit TV.
@Gordon (24.06.2021 19:39): Však můžeš být na desítkách ještě přes 4 roky, konzervo. Dřív vycházely nové Windows každé 3 roky a ještě se za ně muselo platit. Navíc pravděpodobně na většině hw (zvlášť novějšího) půjde předpokládám update bez problémů.
Tak jsem z5 s Revolutem :) Trochu zmenili system odmeny a byl mirne zvysen. Dostal jsem minule 1000 a rozdelil. Nyni doporucovatel obdrzi 650Kč a doporuceny po splneni podminek automaticky taktez. Tzn vam uz ty penize nemusim posilat :)

Takze kdo minule vahal, ted uz snad nezavaha :D Jinak jednou z podminek je objednani karty, ktera samotna je zdarma, ale plati se postovne coz je cca 120 kc. Vic info zas klasicky v poste :)

Akce trva 20 dni a celej proces jde zvladnout do 10 minut :) Pojde jednoduse prodelat kalhoty na cryptu jako ja :DD
Koukám na livestream představení Windows 11..

Ty americký patetický emocionální kecy...to až bolí fyzicky poslouchat.

Každopádně se těším až na to budem v korporátu přecházet, to zas bude prdel :D
@Zx Atari 500 (22.06.2021 17:10): Nemáš pravdu, spousta dřív docela populárních altcoinů je úplně mrtvá nebo aspoň nedosáhla na předchozí all-time-high (většinou 2018), stačí se podívat třeba na TOP 20 z konce 2017:
odkaz 
aktuálně pro srovnání třeba tady:
odkaz 

Jestli myslíš, že vybereš alt, který se v průběhu několika málo let (nebo dokonce měsíců) např. zestonásobí (i "jen" deseti nebo dokonce pětinásobek je fakt IMHO nejistý), tak budeš na 99.9 % zklamaný - to není o moc lepší než si zajít do kasína nebo si koupit stírací los. Kdybys to bral trochu vážně a jen pravidelně přikupoval trochu BTC / ETH (nejlíp oboje, BTC bude stabilnější, ETH perspektivnější do budoucna) bez ohledu na aktuální cenu, tak bys s IMHO velkou pravděpodobností na tom za 5, 10 let slušně vydělal. Už to nebudou stonásobky, ale taky je to riziko, že BTC / ETH úplně krachne mnohem menší než před lety.

Ale to je na každém, jak moc kryptu věří, já si fakt nemyslím, že teď najednou už bude BTC / ETH jen klesat, nepřijde mi to o moc pravděpodobnější než že začnou najednou klesat třeba akcie. Uvidíme se na některé z dalších zastávek. ;-)
Zbytecnost nejak rozlozit letadlovani do vice coinu... kdyz se vemou ty grafy, tak je to jak pres kopirak s BTC na cele, jako starym kapitanem letadla :D Spekulacni letadlo, nic vic. Ze by se nejak projevoval na grafech potencial, moznosti, vlastnosti tech ruznych coinu? vubec :D
@Gordon (22.06.2021 14:27): HODLovat (a imho raději hlavně BTC / ETH než alty). No a to je snad plán ne? Jestli si někdo myslel, že rychle zbohatne, tak fakt ne. Ale to ETH fakt vypadá lákavě, když už stojí cca stejně jako průměrná grafická karta, budu se muset hodně ovládat, abych neprikoupil. :-D
tady vám dneska mobil házel chybovou hlášku na aplikaci google? Pěkně mě to otravovalo, nakonec jsem odinstalovala google play a čekám až vyjde aktualizace, vypadá to že mají nějaký problém u nich.
Uf jsem už chtěl se tady ptát jestli vidíte můj profil na GOGu, nemohl jsem se na něj po změně avatara půl dne dostat s hláškou ("nemáte oprávnění" :D). Je možný, že to bylo nějakým výpadkem nebo chybou systému, ale moc tomu nevěřím. Ale nakonec snad dobrý, uvidím jestli s něčím přijde Steam.
Ahoj, jaky vliv maji funkce PreEmphasis a Uprava napeti v Radeon Software? Vim ze se oboje tyka propojeni mezi vstupnim a vystupnim zdrojem a jeho signalu, ale jak tyhle hodnoty nastavovat a co konkretne nastaveni jednotlivych hodnot dela-zpusobuje? A muzou tyhle hodnoty napr. mit i vliv na odezvu monitoru? REkl bych ze je to monitor od monitoru, kde napr. nejake zravejsi a vykonnejsi jako G7 Odyssey budou potrebovat jine nastaveni a hodnoty jako mensi a pomalejsi. A taky jak tyhle funkce ovlivnuje typ a vykon graficke karty?
Ahoj, zajimalo by me jak moc ma vliv to kdyz se nehraje v nativnim rozliseni (konkretne z nativniho QHD na full HD) v rychlosti pixelu v kontextu doby odezvy monitoru a hlavne dopadu na stuttering pri zaplem FreeSync, jestli to teda muze nejak ovlivnit hladkost prubehu adaptivni synchronizace. A pokud ano, je lepsi jen ve hre zmenit rozliseni na mensi, nebo jej nastavit v CRU utility a nebo v Radeon Software(virtual resolution) a jake hodnoty nastavit? (casovani,takt,synchronizace pixelu,...)
Pokud vím, tak jméno bylo vidět pouze na "timeline" a jen některá, dokud nebyl počet liků větší, než je místa pro jejich zobrazení.
Aplikace steam.
Když hodite fotku a nekdo ji ohodnotí. Vidíte kdo hodnotil, nebo vidíte jen počet lidí.
Já vidím jen číslo, kolik lidí hodnotilo..že by změna k horšímu? či neumím neco nastavit ?
@TombSpirit (24.05.2021 16:45): Zacinaj se stahovat mracna :) Ja bych do toho proste vetsinu i trebas zbytnejch penez nedal. Beru to jako hru, ne jako vaznou investici.

Cina, Indie atd... to je jen zacatek. Nebo taky ne... to je prave to, ze u tohodle letadla proste nevis :D
@Zx Atari 500 (24.05.2021 13:04): To jako že pokud někdo nakoupil BTC před pěti lety za nějakých 500 dolarů, tak už to nemělo smysl, protože to nekoupil na začátku? Nebo si fakt myslíš, že se růst hodnoty BTC teď najednou (dlouhodobě) zastaví?

Ale ok, pokud na to nemáš nervy, tak samozřejmě nemá smysl investovat, to bys s největší pravděpodobností spíš o peníze přišel...
@TombSpirit (24.05.2021 12:57): Ano, pro ty co to maji od zacatku je to jiste fajn. Ja bych ale rozhodne nedal nejakej fakt velkej obnos, do uz rozjetyho letedala :) Takze pro srandu ok, ale na realny investovani bych nemel nervy a nejak bych si to pro sebe ani nedovedl zduvodnit s mym nazorem na crypta :)
@Zx Atari 500 (24.05.2021 12:34): Ok, setri přírodu, já radši šetřím peníze. :-D A kupuju všechny "top" coiny, nechci sázet jen na něco. Btw mám furt nějaké NANO, ale proti BTC je to bída.

No ale představ si, o co větší sranda by bylo mít tam o pár řadů víc. ;-) Jinak ano, všechno jednou skončí, to je naprosto k ničemu informace. :-)