Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diablo IV

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PCPS4XOne
Vývojáři:
Blizzard Entertainment
Oficiální stránky:
https://diablo.blizzard.com/en-us/
Čtvrtý díl slavné série akčních RPG Diablo se odehrává několik desetiletí po událostech v Reaper of Souls. V těchto nejistých dobách, kdy se svět Sanctuary snaží po ničivých válkách mezi High Heavens a Burning Hells postavit zpět na vlastní nohy, se při krvavém rituálu probouzí Mephistova dcera Lilith - Dcera nenávisti, Královna Succubus.

Diablo IV je výtvarným stylem blízký druhému dílu, na hráče tedy čeká temný svět, kde nechybí náboženské motivy, okultismus a krev. Poprvé se hra odehrává v otevřeném světě, rozděleném na pět různorodých regionů. Hratelnost je tedy nelineární, svět obsahuje více než 100 měst a vesnic plných různých vedlejších úkolů a eventů. Po světě je také možné se pohybovat na koni či jiném mountovi.

Otevřený svět je sdílený s ostatními hráči. Ty je však možné potkávat jen ve městech a při různých public eventech, hra tedy jde dohrát sólo - například dungeony jsou jen pro hráče samotného a jeho případnou partu. Stejně jako ve třetím díle je tedy nutné připojení k internetu.

Z herních postav nechybí Barbar, Druid a Čarodějka, další dvě postavy budou odhaleny. Vrací se talentové stromy a runová slova, hru lze hrát i v hardcore modu. Nechybí ani PvP, které je volitelné. Vrací se také sezóny.


Poslední diskuzní příspěvek

Letošní Blizzcon nakonec Zrušen ! Mají v plánu udělat něco, jako online streamovací náhradu alespoň .. někdy na začátek roku 2021. Tak…