Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Day of the Tentacle: Remastered

Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
22.03.2016
Vývojáři:
Double Fine Productions
Oficiální stránky:
http://dott.doublefine.com/
Původní Maniac Mansion a pokračování Maniac Mansion: Day of the Tentacle patří mezi klasiky adventurního žánru, a právě druhý díl kultovní série, Day of the Tentacle, so dočkal o třiadvacet let později remastrované edice po vzoru prvního a druhého dílu Monkey Island (The Secret of Monkey Island: Special Edition a Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge) a Grim Fandango Remastered. Upravená verze mimo bezproblémového chodu na současných počítačích nabízí také vylepšenou grafickou stránku (tu je možno přepínat s původní) a nově nahranými zvuky, hudbou a vyčištěným dabingem. Samozřejmostí je u remasterovaných edic her od LucasArts také komentář tvůrců titulu. Podporováno je nyní také nově hraní s gamepadem.

Příběh navazuje na první díl. Fialové Chapadlo Dr. Freda Edisona se pokouší získat vládu nad světem! Tento čin zlovůle je naplněn, když se Fialové Chapadlo napije z toxického odpadu a svůj čin může z teorie převést do praxe. To by zde ale nemohlo být Zelené Chapadlo, které se právem obává a pošle raději spěšný dopis Bernardovi. Bernard s pomocí dvojice kamarádů vyráží na místo činu a jednoho nenápadného dne a noci se začínají dít věci.

Podpořte Databázi a kupte si hru přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

Red
Red

Tak dohráno:) Trošku jsem podváděl, mou obranou je že jsem původní verzi bez návodu téměř dohrál. Remake je přesně takový, jaký ma bejt.…


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.