Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Day of the Tentacle: Remastered

Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
22.03.2016
Vývojáři:
Double Fine Productions
Oficiální stránky:
http://dott.doublefine.com/
Původní Maniac Mansion a pokračování Maniac Mansion: Day of the Tentacle patří mezi klasiky adventurního žánru, a právě druhý díl kultovní série, Day of the Tentacle, so dočkal o třiadvacet let později remastrované edice po vzoru prvního a druhého dílu Monkey Island (The Secret of Monkey Island: Special Edition a Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge) a Grim Fandango Remastered. Upravená verze mimo bezproblémového chodu na současných počítačích nabízí také vylepšenou grafickou stránku (tu je možno přepínat s původní) a nově nahranými zvuky, hudbou a vyčištěným dabingem. Samozřejmostí je u remasterovaných edic her od LucasArts také komentář tvůrců titulu. Podporováno je nyní také nově hraní s gamepadem.

Příběh navazuje na první díl. Fialové Chapadlo Dr. Freda Edisona se pokouší získat vládu nad světem! Tento čin zlovůle je naplněn, když se Fialové Chapadlo napije z toxického odpadu a svůj čin může z teorie převést do praxe. To by zde ale nemohlo být Zelené Chapadlo, které se právem obává a pošle raději spěšný dopis Bernardovi. Bernard s pomocí dvojice kamarádů vyráží na místo činu a jednoho nenápadného dne a noci se začínají dít věci.

Podpořte Databázi a kupte si hru přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

Drolin
Drolin

90210: Ono Day of the Tentacle je především pocta cartoonům, tak je humor i koncipovaný. Day of the Tentacle was a very, very funny…


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.