Docela zabavilo, zpočátku štvaly QTE a cutscény, kde je nemožné doplnění munice, ale potom jsem si zvykl a nakonec si to ještě prošel celé znova. Titul pro úzké publikum.

@mazar1234 (01.02.2017 20:54): Hrál jsem na nejtěžší, a celkem se to dá, zákeřné pro mě byly QTE, perk na jejich ignoraci byl nutnost. Fakt jediná skutečná překážka byla poslední mise, kde jsem pár hodin zkejsnul a musel se uchýlit i k trapným vykukovacím praktikám.
Fuh tak to mam za sebou, nedokazem si predstavit ako sa to da hrat na nejakej tej vyssej obtiaznosti (3,4).
C'mon comrades. He's a man not a god!

Budu si muset pustit jeste jednou recenzi angry Joa. :-D
Vypadá to docela lákavě. Jaký má vlastně milovník 80. a on-rail stříleček výběr?

Já bych teda radši než ramba chtěl licenci robocopa (nejen díky původním filmům ale i díky Virtua Cop 2, kterej mě svýho času opravdu chytil).
@MickTheMage (13.01.2017 14:38): Ide o to, že keď dáš vyhľadávať Rambo tak ti nájde iba túto jedinú verziu a nikde tam nie je zobrazené, že by sa dalo kúpiť zvlášť nejaké DLC a v popise sa píše presne to tam má byť "bla bla sekvencie z filmov 1,2,3 bla bla 16 misií bla bla".
Prečo sa to na Steame volá "Rambo The Video Game: Baker Team", to je nejaká iná verzia alebo čo (GOTY :-D ???).
6 minut přes sdílenou knihovnu a už nikdy víc. Chlapcům z Teyonu jsem poslal email, že chci těch 6 minut života zpět.
Stále mi vrtá hlavou, proč se on-railové střílečce vytýká to, že je on-rail? Je to zde vážně jak u blbých. Zkrátka se hra snaží navázat na tento již exotický herní žánr.
Kdo by měl zájem o povedenější reinkarnaci, tak můžu jen doporučit Major Mayhem
@Walome (26.02.2014 11:10): Což v podstatě není tvoje chyba. Prezentace před vydáním napovídaly daleko spíše klasické FPS s naprosto příšernou gafikou. Tak jsem tomu přistupoval i já.
Chtěl jsem napsat na hru komentář, ale pravdou je, že vůbec nevím, o čem psát. Tedy vyjma toho, jak strašně jsem se naštval, když jsem to konečně dostal do ruky. Tady je drzost autorů opravdu do nebe volající.
Já třeba vůbec netušil, že se jedná o onrail shooter, starou dobrou arkádovku, která člověka baví jen v momentě, kdy stojí před tim automatem s plastovou pistolkou v ruce. To pak člověk fakt kroutí hlavou nad tím, kde se mohou utopit filmové licence.
AJS review mě teda složila a ještě 10 minut po tom sem se smíchy málem dusil :D
A co jsem si všiml, tak se tady ti stovkoví uživatelé průběžně během dne mění
Nicméně já si to snad koupím do sbírky jako kuriositu :-)
To je prostě ostuda! OSTUDA! Doufám, že autory už někdo stahuje z kůže. A pálí jejich svalstvo svářečkou. Doufám, že před nimi podřezávají jejich vlastní mazlíčky.
Ne. Ne. NE! To prostě Johnu Rambovi nesměli udělat!

EDIT: Jak se, pro všechno svatý, mohlo stát, že má hra tady 37%???
Tak jsem měl tu... no, někdo by řekl 'čest' to vyzkoušet. Stáhnul jsem si to z TPB. Chtěl jsem tomu dát šanci.
Žebříček hodnocení viz. můj profil.
Hrál jsem půlhodiny. Jdu na záchod.
Vybrečet se.

edit: jako způsob vymazání doporučuji použít File Shreeder a zbavit se toho 35 průchody přepsání.
@pajmič (23.02.2014 18:09): Pokud je hodnocení podloženo alespoň něčím smysluplným, tak se na to má slova nevztahují, viz tvoje kritika, pak hodnocení i odpovídá, budiž. Cena je přestřelená fakt dost, v ovládání ale problém nevidím, staré Virtua Copy mě bavily i tak, druhý hráč na PC dokonce i zaměřoval pouze na klávesnici, hah.

Ale jakmile vidím hry od studií, u kterých se stalo IN nadávat na vše, co vytvoří, aniž by se na to jen podívali, hlavně že tomu můžou na DH okamžitě střelit 0% a podobné, tak mám na mysli jen jedno: "Jak dělá ovečka?"
Za me musim rict, ze se mi dlouho nestalo, aby me hra, ktera vsude dostava nizka hodnoceni, bavila :D. Asi je to kvuli srdcove zalezitosti k filmove trilogii. Jasne, je to opravdu slabe zpracovani, ale kdyz chce clovek jen vypnout, tak je to to prave. Hry typu "jen strilej a nabijej" uz davno vymizely.
@KRoman47 (23.02.2014 17:03): Ono by stačilo kdyby ta hra nevypadala jak z roku 2004, nezamrzávala, a hlavně nebyla na myš a klávesnici, hrát na na obrazovce s pistolí, budiž. A ta cena? Ještě na pár hodin? Kolego, možná jsme ubozí, ale nejsme masochysté :D
To se tu zase objevilo ubožáčků, co museli napařit směšně nízké hodnocení, a kdo ví, zda to vůbec hráli. Díky takovým excesům jsem začal na DH házet bobek.
@Vyrida (23.02.2014 15:12): Také mám tyhle onrail střílečky rád, už od doby, kdy jsem hrál Virtua Copy od SEGA. Škoda jen té ceny, ta měla být tak poloviční a i tak bych to bral při slevě, jo zvyk je zvyk. Na rozdíl od CoD bych byl ochotný u tohoto nějaký ten čas i strávit.
@Clorky (23.02.2014 00:13): Yay Pinkie.

Dneska jsem to zkoušel ještě že jsem to nekoupil, hrál jsem jenom demo na PS3 a bylo to šílený co udělaly s Rambem. Proč to nemůže být "Lov" lidí kde si můžu vybrat taktiku stealth(jako z jedničky) a nebo klasickou akci.
Rail Shooterky můžu. Mně se to celkem líbilo. škoda že to je tak krátké :)
Nevedel som, že moje slová môžu mať až taký vplyv. Vopred sa ospravedlňujem všetkým hráčom, ktorých som nechtiac nalákal...

A teraz vážne, táto hra pôsobila odradzujúco už od prvých screenov a videí a kto to nesleduje a riadi sa len nostalgiou, ten si pri nej zaslúži trpieť :D