Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@TerezkaTerezAzereta (12.04.2020 15:54): Ja hrám hier veľa napr Sekiro, DS, Bloodborne,Nioh, Doom, BL 3 všetko akčné, kde treba pokoriť výzvu, akciu mám rád. Ale mám rád aj emotívne príbehy a rozhodovanie.

The Sims ukazuje obraz života, ktorý ja nemám a majú to lidé čo si to ani nezaslúžia v niektorých prípadoch. Keď by tvorcovia chcú tak The Sims upravia v štýle pre nezadaných a snažia sa mi pomôcť. Nemám rád keď niekdo my stále vyhadzuje na oči moju nezadanosť robia to aj niektoré hry. Ja hry nekradnem ale poctivo kupujem.
@jones1240 (12.04.2020 15:46): : je to jen hra a je rozkošná příjemná zajímavá a pěkná to je jako říct že střílečky vychovávají z lidí krvelačné bestie které chtějí vraždit což není pravda vždy je to jen o psychice toho člověka a jak to má v hlavě srovnané stejně tak to platí i o filmech to znamená že když se někomu něco nelíbí neznamená že to je objektivně špatné a nemůže se to líbit někomu jiném a natož ještě že to může ohrozit člověka na jeho psychice nebo jak koho hlavně narušené jednice to možná může nějak ovlivnit,the Sims je hra jako každá jiná a nikdo nikoho nenutí si jí zkusit či hrát takže buď vás to baví nebo ne mě osobně je to jedno jen říkám že je to jen hra nic víc nic míň a navíc je rozkošná jako např hra Spore. :-P:-D:-)
@Saskiel (12.04.2020 15:37): Přesně, mně se furt vysmívá že jsem single, hovado zadaný to je !!!

Jinak, můžeš si v The Sims udělat život podle sebe, například si tam udělat kult který by tě uctíval a museli by všechny členky s tebou mít kouitus apod. :D Prostě si vytvoříš svůj vysněný život a pokud chceš středověk, TAK TĚ JISTÍ THE SIMS MEDIEVAL ! :D
@jones1240 (12.04.2020 15:30): The Sims ja nenávidim hra pre holky a oničem výzva, tie DLC len ľudí stahuju s penaženky, Presne na toho človeka reagovať nebudem, kdo neni zadany nech zdochne to je jeho mentalita.

Hrám aj Zeldu na Switchi, to je krásna hra a najlepšie RPG ake kedy bolo, samozrejme po Geraltovi.

The Sims mi ma v čom psychicky ako pomôcť alebo skôr ma zničiť?
Posel smrti 1 2 3 Dracula zmrtvýchvstání Dracula Cesta draka Dracula poslední útočiště Nibiru posel bohů Syberia 1 2 a 3 díl Alter Ego Face Noir či Mata Hari..jsou super hry,ale jsou ještě nějaké další/podobné hry ?? Miluju takový styl her,ale kromě těchto neznám,už vůbec žádnou,polda a žhavé léto je samozřejmě taky super,ale já chci jen a pouze ty "vážnější" hry viz typu posel smrti atp atd ty mám radši to co je víc "temnější" nebo prostě a jednoduše "vážnější" než ty "pohádkové" typu polda žhavé léto,znáte nějaké ?? Doporučili by jste mi nějaké ?. :) :-)
@Saskiel (12.04.2020 15:25): Tak na Drolina nereaguj, ten je zadaný a ŠŤASTNĚ (proto furt píše že je alfa samec) !!!

No tak, vidíš hraj romantická RPG, randi tam a nic ti už chybět nebude :D Nebo, The Sims, to si myslím že ti všechno vykompenzuje :D
@SilentWolf (12.04.2020 15:24): Toto je typ holky podla mojich predstav, čo si postol na úrovni, rovnaký koníček a bez problémov. Neznášam tie panovačné typy čo stále stretávam, len aby človek upratoval, riady umyval a taketo kraviny.

Tam je aspoň nejaká tema na komunikaciu, nie ako u všednych holiek, neni o čom sa baviť.
Vy ma tu beriete ako nejakeho burana a trolla, čo si robi srandu a to tak neni. To čo tvrdím je vážne ale pri tejto komunite, ľudí čo su pre mňa klasické typy. Rodina, vzťahy taký lidé ma budú urážať a podobne, maju to v povahe. Lebo sa vymykám štandardom.
@Drolin (12.04.2020 15:17): Alfa samec je úbožiak a primitív u mňa, ja v reali som absolútne k zadaným útočný, preto ja mimo práce ven nechodím. Nemá to význam. Ja si hladám seberovnú osobu a hotovo. Hry su môj život a zachranili mi život. Realny život je pre ľudí ktorých ja nenávidim, cely realny svet stoji za hovno a nič neponúka.

Realny svet čo vlastne ponúka okrem povinnej smrti ktorá čaká každého.

Realny svet: Zakladka, stredna škola, práca, dôchodok, smrť - Ja ine nevidím
Herný svet: Krásny svet kde nie su nezmyselne povinnosti, urážky ani nič také, svet kde má slabší jedinec svoje miesto a neni utlačovaný a urážaný ako v tom reálnom svete.
@Saskiel (12.04.2020 15:14): Takové ale nehledají tebe!

Někteří hráči se snaží balit „holky gamerky“. Jenže jedna věc je společný koníček, a druhá věc přitažlivost. I hráčku evolučně přitahují alfa samci se zajímavým životem, a evolučně odpuzují nerdi. Tedy gamerka nechce gamera. Nejsnazším způsobem, jak sbalit hráčku, je přestat hrát hry.
@jones1240 (12.04.2020 15:02): Ženy sa nedajú čítať ako ty bossovia, a šarm na ne neplatí, najskôr treba si previesť cely svoj účet na ňu a potom si za dobráka, musíš splniť všetky podmienky, a človek je ako uveznený.
@SilentWolf (12.04.2020 15:00): Prečo by malo byť niečo čo je normálne a slušne nesplnitelní. Hladám ženskú ako ja jednoduché hráčka hier, doskoviek. Treba aby si človek našiel osobu s ktorou zdieľa svoje koníčky. Nevidím na tom nič nehorázne
@jones1240 (12.04.2020 14:45): V reali x krat odmietany, to ženske pohlavie mi za cele roky života lezie na nervy totalne, som v štadiu absolutnej nenavisti zadanych, ženskych. Odmietanie zanechá na človeku daň.

To slávny Tinder, tam ani konverzácia nezačne a skončí, take úbohe ženské tam, nič sa tam nedá najsť :D.
Jo Tinder je o ničem, to už fakt pro tebe bude lepší to IMVU a taky nechápu posedlost tím mít milión lidí na FB které dotyčný nezná. Ale tak třeba to dotyční mají jako koníček :D

Většinou tam jsou hráči her, metalisti, či pak nějací random lidi, kteří se tam ocitli omylem :D
@jones1240 (12.04.2020 14:33): Tak v nezadanosti mám Tinder, čo mi pride oničem, toto vypada aspoň trocha zábavne aspoň, hlavne že mam FB, kde mám 20 ľudí. Nechápem jak tam niekdo môže mat pridaných 200 ludi, ja nikoho ani nepoznám. V práci je material oničom tych ludi neznášam. V akých kruhoch to môže to IMVU tak populárne.

Tinder to je taka povrchná kravina, pokial tam nemám s danou osobou rovnaké koničky a to hry, reštauracie, doskovky tak ani nema moc zmysel začinať konverzáciu.
@jones1240 (12.04.2020 14:15): O tom som tu na SVK ani nepočul o 3D chat roome, to ja hladám ženskú zo SVK idealne okolie, ale čo som pozeral nápad dobrý v zabednej SVK kde sú ľudia zmýšlanim tak zaostalí, to len ja som taky moderný a predbieham dobu, smutné
Hry hrám celý život od 6 rokov doteraz a to mám 27 rokov. Mám veľa skúsenosti, ale vytráca sa v MMO hrách ten aspekt socialnosti a solidarity. Ja som sa chodil do WoWka aj vyrozprávať zo svojich problémov, nájsť tam holku nejakú hráčku. To už v súčastnosti je iná hra, ale bola tam skvelá komunita

Mohlo by nejaké štúdio spraviť hru kde sa dá zoznamovať s fajn ľuďmi a nájsť tam holku.
Ako dlhoročný hráč, čo má len jeden koníček stabilný, potrebujem osoby s rovnakým koníčkom aj životom inak to nemá zmysel.

Neviem prečo sa herné štúdia o takú oblasť nezajímaji, treba dbať o štastie a duševnú pohodu hráčov, nie len nahánať zisky.
Napadlo by někoho, jestli jsou na Switch nějaké příběhové hry, kde se víc využíval gyroskop? Z her, co jsem hrál, to byla jen Zelda: BOTW, trošku Skyrim a pak poslední pokémon, ale tam to bylo asi tak na 5 vteřin. Myslím, že tu není žádný filtr, podle kterého by vyjel nějaký seznam.
@TerezkaTerezAzereta (12.04.2020 10:49): Můj odhad je, že český dabing Stalkera nebyl nikdy oficiální dabing a česká distribuce ho vložila jako součást krabicovky. Jestli se nepletu, distribuce různých zemí mohou mít trochu odlišné obsahy i třeba potisk krabicovek, záleží na licenci.
@TerezkaTerezAzereta (11.04.2020 15:33): Trošku mi to podle popisu připomíná Murdered: Soul Suspect. Když tak klidně můžeš napsat i více info o té hře, jestli to bylo na PC nebo konzoli, z jakého pohledu (první osoba, třetí osoba), v jakém zhruba roce se to mohlo odehrávat. Cokoliv by nám tu mohlo víc napovědět.
Ty hry co jsem zde zmínila předtím asi nikdo znát nebude protože nejsou zrovna moc známé,ale možná vám něco říká hra na kterou jsem si zrovna vzpomněla a to hra ve které hrajete myslím za ducha duši člověka a vyšetřujete svoji vraždu nebo co a můžete ovlivnit i okolní postavy,víte někdo co to bylo ?..


Mimochodem kolik her na ducha duši či dokonce mimotělní cestování existuje,neznám moc duchařských her,ale mám na ně celkem chuť.
Ahoj hledám 2 hry jsou to takové jednoduché blbiny,ale jsou strašně super ( asi bych to přirovnala možná k následujícím hrámDark colony
Alien horde
The visitor
moorhuhn
ricochet xtreme
Xenon 2
Bulánci
moorfrosch ) v jedné hře hrajete za masožravou rostlinu ( je to myslím kreslené ) a jíte tam trpaslíky a má to myslím 2 díly,další hra ve které hrajete za nějaký chuchvalec mimozemský který se umí transformovat různých forem života např člověka a byl stvořen z uříznutého prstu mimozemšťana alespoň tak si to pamatuju z cutsceny.