Ty vole, teda ta "hádanka" v místnosti se skleněnou podlahou, kde jsou 2 nášlapné plošinky... po hodině běhání sem a tam, kdy jsem zkoušel nalákat NPC na jednu nich, případně ho tam zabít, aby to zatížil, jsem se musel kouknout na youtube.
@PavelU (15.06.2014 15:42): To mě nenapadlo, tak nějak bych čekal, že když ten quicksave je někde uložený, tak bude vidět v Load game menu. A taky možná že newgame ten quicksave přemaže. Ale nevadí, už jsem úspěšně navázal a pokročil ve hře.
@ugraugra (15.06.2014 13:30): Pokud si neměl žádný manuální save, stačilo by dát opět novou hru a načíst quick load pozici. Zkoušel jsem rozehraný Unreal datáč, New Game, odkliknutí animaček a pak se načetla nahraná Quick Load pozice, jak jsem zmáčkl F7, ze sedmé mapy. Obě hry používají Unreal engine, tak by to mělo být podobné.
What the .... ? Tak se mi stala taková nepříjemná věc. A tudíž hrál jsem to včera celé odpoledne a všiml jsem si, že hra se v průběhu sama ukládá (dycky dole naskočilo saving) + jsem ještě občas dal quicksave. No... a ted to zapnu a ty vole, není tam nic jako "continue" a v "load game" je pusto prázdno, žádný autosave ani můj quicksave.

Sakra, už jsem tak zvyklej na nový hry, že mi vůbec nedošlo, že bych tady musel vytvářet "velkej" save. Blbá hra a blbej já :) Snad někde najdu uložený pozice, u téhle hry to je naštěstí celkem jedno, že vezmu cizí save.
@ugraugra (14.06.2014 22:16): Myslíš ty přerostlé kostlivce? Já mám teď rozehranou Rune Classic a tam je mírně rozšířený bestiář, takže očíčka svítí i pekelným psům. Z výskoku je celkem setneš, akorát se nesmíš zrovna trefit do jejich nápřahu - ty velké zbraně švihnou 2x. Co si pamatuju, osvědčila se mi spíš menší, ale rychlejší zbraň. Buďto ten "střední" meč (rovný obouručák) nebo trpasličí kladivo.
Je nějaká finta na ty bubáky se svítícíma očima? Jako vždycky než je usekám, tak to trvá hrozně dlouho, pokud jim tedy nějakou náhodou neuseknu hlavu, ale to se stává dost náhodou. Takže nejúčinnější taktikou je kolem nich proběhnout a to mi zas přijde škoda.
@hellhouse99 (11.08.2013 08:22): Mně osobně Crusaders of Might and Magic zase tak špatní nepřišli. Průměr.

@Riotekk (10.08.2013 15:24): K Die by the Sword existuje datadisk Die by the Sword: Limb from Limb, který IMHO stojí opravdu za nechci říct co. Pokud by Ti nevadily konzolovky, tak mi hodně slušný přišel Draconus Cult of the Wurm (od autorů Die by the Sword), v emulátoru Dreamcastu jede bez problémů. Drakan Ancient Gates na PS2 (opět hratelný v emulátoru) má proti jedničce trochu slabší ovládání, nicméně navíc má zase nakupování zbraní a podařený vývoj postavy. Příjemně mě překvapil The First Templar, na druhou stranu The Cursed Crusade byla IMHO hodně slabá (i když v obou případech už se jedná o hry Runě poměrně vzdálené).
Díky za všechno nápady. Já vybral Crusaders,Knights of the Temple II a Conan.
Ahoj scháním hry podobne Rune kterou ted hraju. Znám Enclave, Severance a Die of the Sword. Je ješte více her takových ?
@Isair (24.01.2013 15:05): Už to asi chápu. V Rune Classic ze Steamu jsou někteří nepřátelé z PS2 verze, ale na druhou stranu došlo k vyřazení některých levelů a Extended Edition je vrací zase zpátky. Nejde tedy o to, že by mapy z Extended Edition chyběly v úplně původní verzi hry. Což je škoda, těšil jsem se na to, že bude Rune ještě delší, než byla původně.
Máte někdo zkušenosti s verzí Rune Classic, co se prodává na Steamu? Proti původní PC verzi by tam měly být nový nepřátelé (kostlivci) a některé levely by měly být lehce překopané.

Na adventurelegends jsem také narazil na Rune Extended Edition, která by měla údajně obsahovat i mapy, které tvůrci původně vyhodili z PC verze.
Tak nosných nie je ani v dnešnej dobe 99% hier , že jo :) ...ale rúbačka to bola na rok svojho vydania veľmi dobrá o tom niet pochýb.
Hra me krute bavila, jenze skutecnost, ze bech cheatu kvuli bugu nejde dohrat ji proste nemuzu zapomenout