Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentáře

< >

Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows

 • PC 60
Chtěl bych aby to nebylo o Batmanovi. Chtěl bych abych ten příběh neznal. Chtěl bych aby tam nebyly divný souboje.
Hodnotím pouze první epizodu.

Pro: Příběh

Proti: Souboje, cena za následující epizody

+5

Shadow of the Tomb Raider

 • PS4 75
Další TR v serii, ktery ničím nevycniva coz je dobře a zároveň ne úplně dobře. Příběh mi nepřišel zajímavý: musime zachránit svět. funguje ale stejne jako v předchozích dílech: Lara neco najde a buď už tu někdo byl před ní nebo ji to v zápětí někdo sebere. Pak se jede na novou lokaci a znova aaaa znova. při tom hledáte hromadu veci pohazenych po světě. Finalni souboj byl zakimavy skoda ze je jenom jeden.

Pro: hadanky, grafika,

Proti: repetivni, pribeh

+10

Unravel

 • PS4 80
Unravel je krásná plošinovka, kde s postavičkou z vlny se snažíte dostat zleva doprava. Yarny jak se ta postavička asi jmenuje umí skákat, šplhat, houpat se na svém provázku atd. Na pozadí se odehrává děj, který vás vůbec neruší a pokud nechcete nemusíte si ho ani všímat. Obtížnost je velmi jednoduchá a vy vlastně vždycky víte co máte dělat, krom sbírání bonusových čudlíků, které ale nepotřebujete. Délka je tak akorát cca 8h.

Pro: Grafika, hudba,

Proti: žádná motivace projít hru znova nebo sbírat tajné předměty

+8

Life is Strange - Episode 1: Chrysalis

 • PS4 80
Hra kde vaše rozhodnutí budou dávat smysl a pocítíte je. Doporučuji zahrát alespoň tento úvodní díl, který je tuším na všech platformách zadarmo, takže vaše investice je vlastně jenom do 2h gameplaye. Pak začnete odkrývat jeden příběh za druhým, teda pokud chcete, když se některé postavy nezeptáte tak se její příběh nemusí pustit nebo vám budou chybět detaily. No a pak je tady vracení se v čase, kdy můžete třeba změnit odpověď, kterou jste předtím ani neznali.
První epizoda vás vlastně má navnadit na koupi dalších epizod a musím říct že to dělá velice dobře. Vy prostě chcete vědět co se všem těm postavám, které jste sotva poznali přihodí.

Pro: Ovládání času, rozhodovací proces, poznámky

Proti: Délka

+11

Red Dead Redemption 2

 • PS4 95
Začátek hry je hodně rozmáchnutej a ne úplně dobře se mi dostávalo do děje. Jak ale postupně plníte mise a postavy si cestou na misi povídají tak jsem se do příběhu dostal ani nevím jak. Zase ne tak velká mapa nabízí nepřeberné množství úkolů, nahodných událostí, vedlejších misí, výzev atd. V půlce hry jsem se rozhodl, že vedlejší mise nakonec nebudu dělat, protože bych u téhle hry mohl strávit veškerý svůj herní čas a to bych pak už nehrál tento rok nic jiného. Taky jsem byl překvapen s obrovského množství detailů a grafiky. Hra většinu času funguje plynule na obyč PS4 a to je co říct.
Tahle hra se mi dostala pod kůži a to nemám rád westerny:)

Pro: Grafika, nepřeberné množství úkolů a zábavy,

Proti: Fast traveling, horší optimalizace na obyč PS4

+14

A Plague Tale: Innocence

 • PS4 85
Pěkná, svižná stealth adventůra, která naštěstí dřív skončí než začne nudit.

Pro: Příběh, Grafika

Proti: Souboje, stupidita AI

+3 +5 −2

What Remains of Edith Finch

 • PS4 70
Hra je krátká o to intenzívnější i když chybi vyvrcholení.

Pro: napady, příběh, délka

Proti: závěr

+2 +3 −1

Darksiders III

 • PS4 70
Hra mě bavila i přes to že nebyla zrovna optimalizována pro ps4. Hraje se to stejně jako předchozí díl až na to že předchozí dil byl radove lepší. Jako fanoušek série dávám 70% jako nefanoušek takovych 55%

Pro: Obtiznost, souboje, zbraně

Proti: Optimalizace, příběh,

+9

Infamous Second Son

 • PS4 75
Skvěla městská akce s netradičním pojetím. Příběh je více méně předvídatelný od začátku do konce, ale i tak je hodně zábavný místy vás hra i rozesměje. Hra vás tak trošku tlačí být buď hodný nebo zlý a od toho se odvíjí vaše schopnosti. Ideální je hru projet dvakrát, aby člověk zjistil co se skrývá na druhé straně barikády.

Pro: Souboje, schopnosti, příběh a volby(zlo/dobro)

Proti: Opakující se události

+4

Horizon Zero Dawn

 • PS4 95
Horizon Zero Dawn je výborná hra kterou si budete užívat po všech stránkách.

Pro: Příběh, Grafika, Roboti, Souboje,

Proti: Minimum zbraní - na začátku si můžete v podstatě koupit nějaký luk s kterým hru dohrajete bez větších problémů, Crafting je hodně ořezenej...

-3 +4 −7

Spider-Man

 • PS4 90
Novej Spider-man je super. Volnost pohybu a rychlá akce to je to co chcete. Město sice nějak žije ale když se přijdete podívat z mrakodrapu dolů na zem tak zjistíte, že vlastně ani tak moc nežije, ale to vám vlastně moc nevadí, protože musíte zachraňovat město.

Pro: Spousta obsahu, soubojový systém, plynulost pohybu, vtip

Proti: Soubojový systém ala Batman etc, hodně opakujících se misí, žetony za úkoly je těžké získat.

+2 +9 −7