Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cat Quest

70
10 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.08.2017 PC
09.08.2017 iOS
14.09.2017 Android
10.11.2017 Switch
14.11.2017 PS4
Vývojáři:
The Gentlebros
Oficiální stránky:
https://thegentlebros.com/catquest/
Na kontinentě známém jako Felingard žijí kočky v míru díky hrdinům zvaným Dragonblood, kteří kdysi pobili draky ohrožující svět. Později však všichni Dragonblood zmizeli. Až nyní, když se draci opět objevili, se zrodil nový kočičí hrdina schopný zabíjet draky. Právě on musí zachránit svět a také svou unesenou sestru před zlotřilým kocourem Drakothem, který má nepochybně něco společného s návratem draků.

Cat Quest je akční RPG v otevřeném světě, kde místo lidí žijí kočky. Vyvolený kočičí hrdina kombinuje boj zbraněmi na blízko a magii. Kromě sebe může levelovat kouzla i svou výbavu. Jelikož se jedná o klasického nemluvného hrdinu, komunikaci za něj obstarává strážný duch Spirry. Roztomilost, humor a kočičí slovní hříčky jsou zaručeny.

V roce 2019 vyšlo pokračování pod názvem Cat Quest II.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Cat Quest je pěkná pohádka, něco jako kocour v botách. "Kočičák ve zbroji s kouzly".

Cat Quest je povedená říčka vše se odehrává na jedné vetší mapě. Jediné co děláte je že plníte jeden úkol za druhým. Zabij příšery, vyčisti jeskyni, pokoř nepřátele. K tomu vám pomáhají kouzla, zbraně, zbroj a to je vše.
Hlavních úkolu ve hřeje asi tak osm ale aby jste je mohli dokončit je potřeba plnit vedlejší úkoly a tím si zvedat levely či získat důležité schopnosti.

Verdikt: Cat Quest trpí velkou opakovanosti. Jeskyně jsou skoro identické, asi jen deset druhů nepřátel. Hned první kouzlo je asi nejlepší a řeší skoro vše ale i tak mi hra padla do noty. Dobře se hrála a docela bavila. Upravit pár věcí a Cat Quest by mohl být o mnoho lepší než je. Možná se to tvůrcům povedlo už Cat Quest II, které jednou určitě vyzkouším. 65%

Pro: Pohádkovost, Kouzla.

Proti: Zbytečně mnoho stejných úkolů.

+12