Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cat Quest II

19.09.2019
24.09.2019
24.10.2019
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Cat Quest II je následovník úspěšného prvního dílu z roku 2017. Druhý díl hráče opět zavede na kontinent Felingard obývaný kočkami a nově zavítáme i do psí říše Lupus. Hlavními protagonisty dalšího dobrodružství se stávají právoplatní králové psího a kočičího království, kteří spolu spojí pracky ve snaze sesadit tyrany, jež neprávem usedli na vladařské trůny.

Stejně jako předchůdce se jedná o akční RPG z otevřeného světa, který lze volně prozkoumávat. Rozlehlé mapy světa psů a koček obsahují spoustu událostí, měst a vesniček, vstupů do podzemních dungeonů a opuštěných chrámů, obsahujících krom četných nepřátel a pastí i zajímavé poklady ve formě zlaťáků, různého vybavení a nových kouzel, jimiž lze vaše hrdiny vybavit. Čekat můžete i velké množství hlavních i vedlejších questů, svižných soubojů s řádovými protivníky i bossy a spousty pasivních dovedností, kouzel a různých zbraňových specializací pro vaše udatné reky.

Kampaň je možné hrát v sólo módu, v němž se hráč může přepínat mezi oběma hlavními protagonisty, přičemž ovládání toho druhého obstará umělá inteligence. Ovšem největší novinkou oproti prvnímu dílu je možnost hrát ve dvojici přes lokální multiplayer a užít si tak dobrodružství v kooperaci dvou hráčů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.