Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yoshi's Crafted World

Yoshi Craft World

29.03.2019
77
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Čaroděj Kamek a malý Bowser se vrací, aby opět narušili klidný život dinosaurů Yoshiů. Tentokrát je jejich cílem ukrást kouzelný kámen Sundream Stone, který dle pověstí umí plnit přání. Při boji s Kamekem se kámen ale rozpadne na jednotlivé drahokamy, které musí Yoshiové v různých světech najít.

Yoshi's Crafted World je osmou plošinovkou s dinosaurem Yoshim v hlavní roli. Podobně jako předchozí Yoshi's Woolly World, i Crafted World nabízí netypickou grafickou stylizaci, která je tentokrát inspirována dětskými hračkami – sám Yoshi je plyšák a prostředí je sestaveno z vystřihovánek. Centrální herní mechanikou je tentokrát možnost "obrátit" úroveň, na kterou tak lze nahlížet ze dvou kamerových úhlů – zezadu a zepředu. Hra opět nabízí velké množství variabilních úrovní a miniher, jako jsou závody solárních autíček, raftování či ovládání obřího Yoshi robota. Nesmí chybět ani bossfighty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Switch 60
Moc milá hopsačka se spousty nápadama a krásným vizuálem, která nijak nevyniká, a dohrajete jí v celku rychle. Některé úrovně jsou vychytané a některé mi přišly vysloveně otravné. Cílová skupina této hry je opravdu pro děti a dospěláci budou asi koukat pro jiné hře. Sice hru můžete hrát jako výzvu a snažit se sebrat všechny věci (v yoshim jsou to kytičky). Souboje s bossama nejsou žádná výzva, ale to ani u dětské hry nečekáte.

Pro: Vizuál, Yoshi

Proti: Nic nového

+5