Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yoshi's Woolly World

Poochy & Yoshi's Woolly World, Yoshi Wool World

84
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.06.2015 WiiU
03.02.2017 3DS
Vývojáři:
Good-Feel
Oficiální stránky:
http://yoshiswoollyworld.nintendo.com/3ds/
Vlnění Yoshiové si šťastně a spokojeně žijí na svém ostrově Craft Island, když v tom přiletí čaroděj Kamek a přemění je na přání malého Bowsera v klubíčka kouzelné vlny. Dvěma Yoshiům se ale podaří uniknout a vydávají se tak na pouť za záchranou svých kamarádů...

Yoshi's Woolly World je sedmou plošinovkou s dinosaurem Yoshim v hlavní roli a zároveň duchovním nástupcem plošinovky Kirby's Epic Yarn. Z té si bere unikátní grafický styl, v němž jsou prostředí a postavy vymodelovány z vlny. Po stránce hratelnosti se hra podobá předchozím titulům ze série, především Yoshi's Island. Na Yoshiho čeká 48 úrovní rozdělených do osmi různě tématických světů. K dispozici má všechny schopnosti z předchozích dílů, ze sežraných nepřátel ovšem tentokrát namísto vajec vytváří zámotky vlny, které může také vrhat po nepřátelích. Po úrovních jsou rozmístěné korálky, které může hráč sbírat a utrácet za odznaky sloužící jako power-upy, jako kupříkladu silnější útoky či záchranu při nepodařeném skoku. Poprvé v rámci série lze hru hrát v kooperačním multiplayeru, kdy jeden hráč ovládá zeleného Yoshiho a druhý červeného.

Hra se dočkala portu na Nintendo 3DS s titulem Poochy & Yoshi's Woolly World, obsahujícího bonusový režim Poochy Dash a postrádajícího multiplayer. Další hrou ze série plošinovek Yoshi byl Yoshi's Crafted World pro Nintendo Switch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.