Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kirby's Epic Yarn

Kirby's Extra Epic Yarn, Keito no Kirby

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.10.2010 Wii
21.05.2015 WiiU
08.03.2019 3DS
Vývojáři:
, (sekundární)
Kirby's Epic Yarn je další ze série plošinovek Kirby s titulní růžovou koulí v hlavní roli. Tentokrát byl Kirby zlým čarodějem Yin-Yarnem uvězněn v podivném světě Patch Land, vytvořeném z vlny. Aby se Kirby mohl dostat zpět domů, musí společně s princem Fluffem opravit Patch Land a porazit kouzelníka.

Na rozdíl od většiny jeho předchozích plošinovek nemá tentokrát Kirby k dispozici schopnost kopírování dovedností nepřátel. Namísto toho se dokáže proměnit v různé předměty, jako například auto, ponorku či kovadlinu, což využívá při pohybu vlněnými úrovněmi, řešení hádanek a boji s nepřáteli. Primárně mu ale jako zbraň slouží vlněný bič, kterým může nepřátele smotávat do klubíček vlny a házet je.

Úrovně jsou plné různých sběratelských předmětů, především korálků. S tím také souvisí systém zdraví, jelikož Kirby nemůže umřít a při poškození z něho pouze vypadne několik nasbíraných korálků. Za korálky si Kirby může kupovat nový nábytek do svého domečku, přičemž správné kombinace nábytku mohou odemknout bonusové minihry.

Hra se dočkala duchovního následovníka v podobě Yoshi's Woolly World pro Nintendo Wii U a rozšířené verze pro handheld Nintendo 3DS s názvem Kirby's Extra Epic Yarn, obsahující dvě nové minihry, v nichž účinkují Meta Knight a král Dedede, známé postavy z Kirbyho světa.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.