Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Mario Party

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.10.2018 Switch
Vývojáři:
Nd Cube
Již jedenáctý hlavní díl série společenských her Mario Party, ve které v singleplayeru či multiplayeru na jedné konzoli hráči soutěží o to, kdo během hry získá co nejvíce hvězd a v rámci hry se proti sobě postaví v rozličných minihrách. Super Mario Party opouští nápad z dvou předchozích dílů (Mario Party 9 a 10), ve kterých všichni hráči po herní ploše cestovali společně a vrací se k původnímu konceptu, který více připomínal klasickou deskovou hru.

Hra nabízí zatím největší sestavu hratelných postav v sérii, kterých je celkem 20 a mezi nimiž kromě tradičních stálic série najdete i nováčky, kterými jsou Bowser Jr., Diddy Kong, Pom Pom, Goomba a Monty Mole. Hra tentokrát nabízí více než 80 nových miniher, ovládaných jak tradiční tlačítkovou metodou, ale i pohybovým ovládáním pomocí ovladače Joy-Con (jako například závody na tříkolkách). Základním režimem hry je tradiční Party Mode až pro čtyři hráče a dále hra obsahuje Partner Mode, ve kterém proti sobě soutěží dvě dvojice hráčů, Toad's Rec Room, k jehož hraní je nutno zkombinovat obrazovky dvou konzolí Nintendo Switch (v handheldovém režimu) a vytvořit tak větší herní plochu, a vedlejší režimy jako River Survival, Sound Stage či Challenge Road.

Poprvé v sérii hra obsahuje i online multiplayer v podobě režimu Online Mario-thon, ve kterém hráči mohou proti sobě hrát náhodně vybrané minihry. Klasický Party Mode není k dispozici pro online hraní.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.