Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Long Dark

Žánr:
akce > 1st person akce *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.08.2017
Vývojáři:
Hinterland
Oficiální stránky:
http://www.intothelongdark.com/
Jedná se o první projekt nezávislého vývojářského studia Hinterland. Žánrově se jedná o 3D First person adventuru se zaměřením na exploraci prostředí a především přežití v divočině.

Nacházíme se v postapokalyptickém světě, kde selhaly veškeré technologické vymoženosti. V roli pilota Willa Mackenzieho budeme bojovat o holý život v nehostinné krajině pokryté sněhem.

Hra nabízí dva módy. Survival Story mode, který je zaměřený na příběh, v případě druhého módu se jedná o tzv. "free form Survival Sandbox gameplay" tedy časově a prostorově neomezená hra bez příběhu. V průběhu hry si budeme obstarávat potravu, bránit se zimě, bojovat proti divoké zvěři apod. Samozřejmě také budeme potkávat další přeživší a nevyhneme se ani palčivé otázce: jak daleko budeme schopni a ochotni zajít, abychom přežili? Herní svět je otevřený a rozsáhlý. Grafické zpracování je částečně stylizované a působí až komiksově.

Podpořte Databázi a kupte si hru přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

kuler91
kuler91

Bodkin: To zní velice slibně ... Obecně nemám v lásce ty early acess hry, ale pokud to má být už finál, tak asi moc váhat nebudu, díky moc ;)


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.