Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Damaj

Damaj

26 let • ČR - kraj Jihomoravský

Momentálně rozehráno


Profil

NĚCO O MNĚ A HRÁCH


Hry nehraji úplně odmalička, ve druhé třídě jsem na PC spouštěl programy (tomu se nedá říkat hry) typu "zábavná matematika" a podobné výukové programy, které mi obstarali rodiče. Asi ve třetí třídě jsem se díky kamarádovi dostal k pořádné hře jménem LEGO Star Wars: The Video Game, u které jsme spolu v kooperaci strávili opravdu hodně času.

Ve čtvrté třídě jsem dostal závodní hry: Mobil 1 British Rally Championship a TOCA Race Driver. Jinak jsem si sám stahoval spoustu demoverzí různých her jako např. Gothic, Diablo II, starých dílů NFS a hrál jsem hromady freeware her a webovek.

V páté třídě nastal velký zlom... koupil jsem si Grand Theft Auto: Vice City a strávil u něj obrovskou spoustu času. K Vánocům jsem si tedy samozřejmě nepřál nic jiného než Grand Theft Auto: San Andreas, jenže to už se na našem PC nepěkně sekalo. Od té doby jsem si přál novější PC.

Šestou třídu jsem strávil hraním mého prvního MMORPG - Metin 2. A dokonce jsem si do něj i kupoval všemožné předměty za reálné peníze. Dnes už se mám alespoň čemu zasmát :). Dále jsem v tomto roce ještě hrál hry, které vycházely u časopisu ABC. Jako např.: FlatOut, Moscow to Berlin: Red Siege a Trackmania Sunrise eXtreme. Jenže většina novějších her se mi na PC už ani nespustila, a proto jsem se čím dál tím více těšil na nový PC, kterého jsem se dočkal začátkem roku 2010, kdy jsem byl v sedmé třídě.

Mé první hry na novém počítači byly: Assassin's Creed II, Call of Duty: Modern Warfare 2, Mirror's Edge, Dragon Age: Origins a ze závodních Need for Speed: Shift. U každé z nich jsem byl naprosto unešen grafickým zpracováním a... vlastně vším. Dodnes patří mezi mé nejoblíbenější hry (AC II považuji za nejlepší díl série, MW 2 za nejlepší CoD, Dragon Age mělo naprosto perfektní epický příběh a soubojový systém, Mirrors Edge naprosto vynikající ovládání a grafiku atd.) Ten skok ze starého PC na nový byl jednoduše OBROVSKÝ, a k tomu jsem si ještě vybral samé kvalitní hry. Díky tomu mě hraní začalo neuvěřitelně bavit, začal jsem sledovat novinkové stránky o hrách a dnes patří hraní her mezi mé nejoblíbenější koníčky. Kromě her jsem také filmovým fanouškem (na ČSFD jako "xDamaj") a se zapálením sleduji technologický pokrok, vývoj a změny v těchto zábavních a uměleckých odvětvích.