Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed Chronicles: Russia

09.02.2016
05.04.2016
kompatibilní
49
22 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Assassin's Creed Chronicles: Russia je třetí a závěrečný díl série Chronicles. Nejde o 3rd person akci, ale o 2,5D plošinovku obohacenou možností postupu několika rovinami. Celá trilogie nese název Assassin´s Creed Chronicles Trilogy Pack.

Děj se posouvá až do roku 1918 a v kůži asasína Nikolaja Orelova se ocitáte v Rusku zmítaném Říjnovou revolucí. Nikolaj chce se svou rodinou zemi opustit, ale předtím musí splnit poslední úkol pro Bratrstvo. Tím je ukrást artefakt bolševikům, ale úkol se trochu zvrtne a spolu s princeznou Anastázií musí prchat před dotírajícími templáři.

Hratelnost se i tentokrát nemění. Částečně se inspiruje ve hře Mark of the Ninja, takže si užijete dostatek stealth momentů. Nepřátele tak nemusíte vždy zabíjet, ale pro lepší hodnocení je můžete uspávat. Cesta k cíli je poměrně přímočará, ale s množstvím odboček, kde se dá narazit i na sběratelské předměty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.