Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

TOCA Race Driver

23.08.2002
28.03.2003
77
32 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

První díl "novodobé" série TOCA (jinak už čtvrtý), od kterého se začal používat přídomek Race Driver a hra se trochu přeorientovala k arkádovosti.

"Race Driver" proto, že už nehrajete za anonymního jezdce a jen tak neskáčete z jednoho závodu na druhý. Nyní jste Ryan McKane, který jde ve stopách svého otce, jenž zemřel při závodech. Začínáte jako mladý zelenáč a postupně se propracováváte až na vrchol jezdeckého žebříčku.

TOCA Race Driver obsahuje širokou paletu různých závodních sérií od DTM, přes australské V8 speciály a americké oválové závody až po placaté Loly. Dále řadu licencovaných okruhů a kolem 44 vozů různých tříd.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Hry ze série TOCA jsem hrál jenom dvě. Mou oblíbenou dvojku a první díl Race Drivera, který se vydal novým směrem. Série určitě potřebovala trochu oživit, ale tomuto titulu se to moc nepovedlo.

Ano, nyní už jsem dostal jméno a jako Ryan McKane jsem vyrazil závodit, ale vůbec to není ono. I když je fajn, že závodních vozů a tratí je spousta, něco tomu prostě chybí. Závodění mě vůbec nebavilo a celý systém postupného stoupání žebříčkem také není nejlépe vyřešen.

Navíc ovládání je nějaké zvláštní a nereaguje tak, jak bych si představoval. K prvnímu Race Driverovi se už určitě nevrátím, je totiž spousta lepších závodních titulů.

Pro: pokračování série, Ryan McKane, spousta závodních vozů a tratí

Proti: závodění je nuda, ovládání, postup žebříčkem

+7