Saints Row: The Third

@PRIVATE MARTIN (01.01.2016 21:45): ano, přesně takhle se to říká :D je pravda, že s rychlým připojím je to super a nemůžu vůči tomu říct ani ň, ale pro lidi s internetem na vesnici je to fakt peklo ;) a navíc já miluju ten pocit, když mi domů přijde balíček s hrou... na krabičku se sice jen práší, ale i tak je fajn jí mít :D
@MarkJude (01.01.2016 21:39): Áno, nie je všetko krabicovka čo sa blyští... či jak sa to hovorí? :D
Na druhej strane, na digitálkach sa mi páči, že nikde nezaberajú miesto. Akurát to sťahovanie je pri väčších kúskoch otrava.
@MarkJude (01.01.2016 21:29): Ja som hral zatiaľ všetky okrem Armageddonu a za seba môžem povedať, že všetky ma bavili. Aj keď prvé dva sú už celkom retro záležitosti, takže pokojne začni Guerrillou. Tá je asi najlepšia z celej série.

To poznám, niečo podobné mám aj ja. Dnes som akurát lamentoval, že nového Wolfensteina budem sťahovať týždeň. :D
@MarkJude (01.01.2016 21:15): A na ktoré si sa pozeral? Ak na Guerrillu, tak s tou nemôžeš šliapnuť vedľa, v máloktorej hre som mal takú radosť z prostej deštrukcie všetkého naokolo. :D

A myslím, že keď si rozbehol trojku, štvorku by si mal dať ľavou zadnou.
V tý první videorecenzi asi trošku prozrazujou konec ne ? :D To mě docela sere:)
Už je to v pohodě, zjistil jsem ten mechanismus - na tři hvězdy lítá vrtulník a při krádeži aut stačí vlastně jen dojet k tomu bodu a mise je kompletní, já jsem právě myslel, že se jich musím zbavit. Každopádně už mám lvl 16 a první mizení policajtů jsem si koupil pro jistotu :)
@Sadako (01.05.2014 21:18): To si piš, že vyhodí, jelikož se téměř vždycky do takové honičky zapojí i vrtulník. Kromě toho mnou doporučovaného telefonátu je ještě jakžtakž šance na úspěch poté, co si na tyhle krádeže přivoláš parťáka, který jede s Tebou a cestu k cíli Ti trochu pročistí.
@Fatality (30.04.2014 22:05): U krádeží aut po Tobě policajti půjdou vždycky, ale můžeš v kontaktech telefonu najít starostu a zavolat mu (tzv. Starostova laskavost), čímž snížíš policejní pozornost. Stejně tak si můžeš ve vylepšeních postavy tohle snížení pozornosti koupit.
Může mi někdo prozradit, jak se zbavit policajtů? Ujet jim očividně nemůžu, fakt super. Chci splnit dovoz auta a furt za mnou jezdí policajti, prostě se jich nedá nijak zbavit. Mám nejdřív nakoupit nemovitosti nebo jak je mám setřást? Díky.
@Chuck (25.01.2014 19:58): Útok ze vzduchu (ne kvůli obtížnost ale kvůli nudě), Živá pochodeň, Souboj pasáků (nervuju se u nich). Na vraždy a krádeže aut jsem popravdě úplně zapomněl :)
@MickTheMage (25.01.2014 19:29): Já jsem využil minulého free víkendu a se čtyřkou nějakou tu chvíli strávil, ale přestože z hlediska zábavnosti určitě nepokulhává, ti mimozemšťané mi tam moc nesedí. Ale těžko v tuhle chvíli můžu hlouběji srovnávat, přece jen jsem se čtyřkou na rozdíl od Tebe strávil jen pár hodin.

@Zoltan (25.01.2014 19:24): A které aktivity Ti chybí? Mně tam zbývá jen pár krádeží aut a moje postava v podobě prsaté brunetky je kvůli maximu schopností skoro nesmrtelná. :-)
@Chuck (25.01.2014 18:42): Tak to mám stejný. Ale fakt mě to překvapilo čekal jsem nějakou ptákovinu a šílenost, ale ta hra byla vskutku vynikající a bavila mě až do konce. Že těch skoro 23 hodin uteklo jak voda.
@Jack_Dark (25.01.2014 18:36): Ta píseň se mi v tom závěru abnormálně hodila, protože perfektně vystihovala skoro autentický pocit spěchu, když jsem uháněl zachránit Shaundi. A tenhle mix, co jsem tu postnul, ve mně vždycky vyvolává ten povzdych "jo jo, to byla pařba". ;-)
Hra opravdu solidně překvapila, tak dlouho vytuhnout jen u ní to se jen tak často nestane.
Jsem zhruba ve třetině (hru už jsem dříve dohrál), ale zničehonic jsem přestal dostávat peníze z účtu (za koupi nemovitostí atd.). Setkal se s tím někdo? Googluju a zatím nic nenacházím...
Mě osobně hra nesedla. První hra z této série, kterou jsem hrál a jednoduše jsem se nudil. Asi je na mě prostě až moc šílená :D
Ach jo, dohráno :( Zatím snad nejvtipnější hra, kterou jsem hrál - krásně ujetá, vtipně násilná a celkově fakt zábavná. Jediné co mě nebralo byly některé aktivity, bylo jich moc a na nejtěžší varianty jsem se vykašlal (zatím :))
Může mi někdo říct,jestli je v nějakém dlc i singleplayer content,nebo jsou to jenom nějaké oblečky a tak ? Základní verzi mám,ale zvažuji koupi v humble bundle,ale jenom kvůli všem dlc,protože ostatní hry z toho balíku už mám.