Saints Row: The Third - Genki Bowl VII

Volition •  Deep Silver FISHLABS (Switch) •  Sperasoft (PC, PS4, PS5, XOne, XboxX/S, Stadia)
17.01.2012
18.01.2012
10.05.2019
22.05.2020
05.03.2021
25.05.2021

rozšíření

Génius v oblasti zábavy a chaosu, šílený profesor Genki, pořádá největší televizní soutěžní pořad s názvem Genkibowl VII. Ovšem každá taková událost potřebuje nějakou slavnou osobnost, a tak profesor zvolí za svého aktéra pořadu vůdce Svatých (tedy hráče), aby plnil jeho šílené úkoly.

DLC je v pořadí první větší DLC pro Saints Row: The Third. Přidává do hry nové aktivity, jako je ničení města pomocí obřího klubíčka, šílené skoky se Smutnou Pandou nebo masakrování lidí pro pobavení Genkiho.

Pokud někomu chyběl ve hře dostatek bláznivých kousků a aktivit (a že jich tam bylo tuny), tak tento pocit rychle zažene toto DLC.

Už v základní hře jsem se seznámil s Doktorem Genkim a jeho bláznivou reality show přežití mezi mnou a maskoty. V tomto přídavku se navíc objevuje samotný Genki a vy mu děláte šoféra, v autě se však začně brzo nudit a hádejte, jak tuto nudu zahnat :) Další bláznivinou jsou skoky Smutné pandy, kdy jsem letěl vzduchem skrz obruče a občas se zastavil na nějakém mrakodrapu ukáznit několik maskotů. Jako nejslabší aktivitu bych viděl obří klubíčko vlny a masakry s ním spojené (to už je opravdu přehnané a navíc to není kdovíjak zábavné).

Celkově se jedná o pěknou bláznivou hodinu hraní navíc. Nevím, kolik toto DLC stojí, ale pokud už člověk hraje SR3, tak se vyplatí mít hru pěkně komplet.

Pro: Genki, ještě bláznivější než samotná hra

Proti: klubíčko

Kdo by se chtěl stát šampionem Genki Bowlu VII?!? Pokud jste odpověděli "Já ne!", tak tohle DLC přesně není pro vás! Šílenou televizní soutěž Genki Bowl, kde máte za úkol v aréně pod dohledem kamer zmasakrovat co nejvíc nepřátel, doplnilo několik dalších disciplín.

Obří klubíčko - "roztomilá hra", která se zalíbí hlavně vašim kočičkám. V roli velkého růžového klubka máte za úkol napáchat co největší škody v dané lokalitě. Jedná se o poměrně příjemnou aktivitu, ze kterého se nejednomu obyvateli města zatočí hlava.

Smutná panda - skoky z letadla, při kterých musíte prolétávat ohnivými obručemi a sem tam si povraždit pár maskotů, kteří si užívají párty na střechách mrakodrapů. Asi nejzábavnější, ale zároveň nejtěžší disciplína, ale co byste to byli za šampiona, kdybyste to nezvládli, že? Navíc si zalétáte volným pádem, kterého si v původní hře zas tak moc neužijete.

Řidič Genkiho - variace na aktivitu Eskorta z původní hry, přičemž zde nepřevážíte televizní hvězdu a jednu z prostitutek, které si užívají na vašem zadním sedadle, ale profesora Genkiho, který se vyžívá v cákancích krve z nebohých chodců.

Pokud chcete další dávku šílenosti, nebo jste si oblíbili Genkiho, bude to pro vás ta pravá volba. Jinak můžete s klidným svědomím toto DLC vynechat.

Pro: smutná panda

Proti: pro fanoušky Saint Row: The Third určitě není nutností