Saints Row: The Third - Gangstas In Space

Volition •  Deep Silver FISHLABS (Switch) •  Sperasoft (PC, PS4, PS5, XOne, XboxX/S, Stadia)
21.02.2012
22.02.2012
10.05.2019
22.05.2020
05.03.2021
25.05.2021

rozšíření

Hollywood prichádza do Steelportu. Režisér neuveriteľných a fantastických (však to poznáte) blockbusterov Andy Zhen dokončuje veľkolepý film Svätých pod názvom Gangstas In Space. Celý svet už netrpezlivo čaká na absolútne prvý film, v ktorom účinkujú ich milovaní Svätí z Tretej ulice. V hlavnej úlohe nikto menší ako sám Boss, ktorému bude tentoraz pomáhať Jenny Jaros ako Princezná Kwilanna. Explozívna akcia, dráma a mimozemská invázia, ktorú treba poslať do p... kam patrí.

Gangstas In Space je v poradí druhé väčšie DLC pre Saints Row: The Third. Pre majiteľov „Season Pass“ zdarma, pre ostatných za finančnú úplatu. Opäť sa jedná o tematicky spojené misie, ktoré pridajú do hry pár hodín zábavy navyše. Bude sa strieľať, vyhadzovať do vzduchu, skrátka všetko ako v materskej hre.

Vždycky jsem chtěl účinkovat ve filmu a sci-fi tematiku mám rád. Proto jsem byl potěšen tímto DLC.

Jedná se samozřejmě o pěkně ulítlý film (jak jinak), spíše je to taková parodie na sci-fi filmovou parodii. Líbilo se mi, že jsem vlastně normálně hrál hru, a když jsem dorazil na určité místo, tak se změnila podoba obrazovky, která signalizovala natáčení. Děj filmu nebudu prozrazovat, abych nesnižoval tržby v kinech Steelportu, ale film se odehrává jak ve městě, tak i, jak název napovídá, ve vesmíru (no spíše teda v nějakých místnostech představujících interiér vesmírné lodi). Útočili na mě lidští vojáci, ale i mimozemšťané a jejich různé stroje, všude se to hemží rádoby vědeckými výrazy a čudlíky a všechno je takové dost v pohodě nato, že hrozí konec světa :)

Zajímavé jsou i rozhovory, nejen ve filmu, ale i mezi natáčením. Někdy se běžné rozhovory dostanou i do filmu a někdy zase herci hrají i po konci záběru. Napjatý je i vztah se režisérem, který je mimochodem pěkný blbeček a namyšlenec. Ale výsledný film by klidně mohl kandidovat na .... Zlatou malinu všech dob.

Toto DLC přináší další hodinu/dvě hodiny zábavy navíc. Opět mně přišlo ještě více bláznivé než samotná hra.

Pro: hlavní role ve filmu, mimozemšťani, vtípky

Proti: někdy už dost ujeté

To, že mají Svatí ze Třetí ulice po světě tolik fanoušků, dokazuje poptávka všemožného materiálu s jejich motivem. Vlastní značkové oblečení, energetický nápoj, apod. už nestačí. Natočit film z šéfem Svatých v hlavní roli by tedy mohl být kasovní trhák a Oskaři by se jen hrnuli.

Nejspíš něco podobného si řekl režisér Andy Zhen a začal točit film "Gangstas In Space". Bláznivou scifárnu s šéfem v hlavní roli a jeho krásnou pomocnicí Jenny Jaros. Scénář ale nestojí za nic a hlavní protagonisté to brzy vezmou do vlastních rukou. A to je jen začátek.

Film se tak trochu nese v duchu jednoho z konců hlavní hry. Natáčení je rozděleno na několik částí - exteriéry i interiéry. Dočkáte se i několika přetáček, protože holt všechno vždy nevyjde na první pokus. Obzvlášť zábavný je part v interiérech, kde se ocitnete ve filmových studiích. Dostanete možnost pohledu za kulisy a to nejen z natáčení tohoto filmu, ale například i televizní soutěže Genki Bowl. Zábavné jsou i rozhovory mezi natáčením, kdy se tak trochu seznamujete s dosud vám neznámou Jenny, jakožto princeznou Kwilannou.

Kdo chce trochu více nahlédnout pod pokličku natáčení jednoho z nejepičtějších filmů všech dob a znát děj ještě dříve, než se film dostane do kin, koupí tohoto DLC chybu neudělá. Jedná se totiž o nejzábavnější a nejzdařilejší DLC pro Saints Row: The Third.

R.I.P. Andy Zhen...ne, kecám. Byl to magor! Ale kameramanů je mi upřímně líto...

Pro: z natáčení filmu

Proti: mám takové tušení, že ten film rekord v návštěvnosti neudělá :/