@Jumas (komentář): To by mě zajímalo, jak se Ti povedlo splnit všechny disciplíny na zlato..

Já jsem splnil na zlato všechny závody i destrukční derby, ale ty akrobatický disciplíny podle mě ani nešly.:-D
@Chuck (26.12.2017 14:47): On tohle dělá no. Je fajn, že tam maj všichni svůj specifickej "profil jezdce". Třeba Walker k tobě přijede a ze strany to do tebe napálí. Benton zase hledá všemožné cesty a je to kaskadér, takže velmi často volí skoky. Martinézová je schopná vyhrát i s rozmlácenou sračkou. Malcov je zmatenej, Carter "i don't give shit", Jacksnová se snaží ale moc nevydrží a Taylorová je pomalá.
@David_Cravford (26.12.2017 12:20): Carter se aspoň trochu snaží, zato Malcov většinou jezdí ze strany na stranu, občas to jen tak mimoděk napálí do zdi, jako kdyby chtěl spáchat sebevraždu, no každopádně při pozorování jeho jízdy jsem občas vyprskl smíchy. :-)
@Greg (26.12.2017 12:00): Ono je těžký když se na tebe valí Benton, Martinezova, Walker co tě chce sejmout a přidá se Malcov..:D tohle jde ale udělat bez nitráků. Třeba když se někdo před tebe tlačí, můžeš ho postrkávat do strany a napálí to do stěny.

Taky někomu přijde, že Rayovi Carterovi je jedno kolikátej skončí?
Základ je nechávat si nitro na chvíle, když se tě nějaký AI snaží předjet popřípadě když hrozí nehoda. To tě pak vždycky krásně vyrovná :-).

Používat nitro, když jsi na rovince a první, paradoxně zhorší tvoje šance...
@David_Cravford (26.12.2017 11:38): Ty závody v kategorii "Profesionál" jsou někdy fakt přehnané a kolikrát je to víc o riskování než o tom, jak dobře jezdíš. I tak se ale dá po pár pokusech obsadit u většiny závodů první místo. Jde to ztuha, ale jde. ;-)
@David_Cravford (26.12.2017 01:42): Bohužel.

Ještě markantnější je to pak v samostatných závodech, kde si navolíš například kombinaci flatmobil na trase Riverbay Circuit 2. Když pak uděláš ukázkovou jízdu, tak mají protivníci tak nereálný časy, že i kdybys na to měl dvojnásobek času, tak to s žádným jejich autem nemáš šanci zajet :D.
Tak po x letech jsem se těšil jak si dám kariéru a v půlce jsem nasranej. Jako, já chápu že Martinézová a Benton jsou nejlepší řidiči a bla bla bla, ale to jak AI cheatuje je tak nechutnej humus. Takovejdle prvek bych čekal u need for speed, né u flatoutů. Auto vytuněné na max nestačí malejm autíčkům co jsou na začátku seznamu...na vybraných úsecích AI nesmyslně nabere turbo bez nitráků a hráč topí co to nejvíc jde a hovno z toho. Nenávidím catch up systém, je to pak nehratelný......
Přátelé možná to zní extrémně ale navrhuji MASIVNÍ LETÁKOVOU KAMPAŇ! :)

pusťte Donnu k maturitě!
ehm teda Shoota do komentářů! :)
Cedr, Tomano, vodka v pohode, ale Shootuv komentar presunut? Skoro to vypada na sikanu novacku na databazi.
Asi to vedro už neblaze působí na některé jedince, jak vidno .. a asi moc vodky :D
@Garret (11.08.2017 09:09): Věř tomu, že se Ti k tomu stejně nikdo nevyjádří. :-/ Ale jinak souhlas, evidentně a vcelku i logicky má na to každý z nich svůj osobitý postoj, takže nějaká pravidla by to mít fakt chtělo. A to nemluvím o autorovi posledního komentu, který obvykle hru vlastně ani nekomentuje.
Jestli tomu dobře rozumim, tak jedna věta patří do diskuze, ale dvě věty už jsou komentář? nebo proč je to od Shoot999 přesunuto do diskuze a ten žvást od vodky zůstal? já myslel, že když tuhle "chybu" VIP udělá jednou, někdo mu třeba řekne a probere s ním, co má a nemá přesouvat a vono se to bude dít dál? Ne vážně, měli byste jednou provždy nastavit jasné mantinely, aby si tady VIP nehráli na nadlidi...
[přesunuto z komentářů]

Skvělá hra, když jste zrovna měli blbej den a máte chuť někoho rozflákat, to tahleta hra umí dobře, protože bouračky jsou na téhle hře podle mě nejlepší.

Pro: Auta, hudba, propracované bouračky, hratelnost

Proti: Někdy trochu větší obtížnost
F2 tedy znovu pařim, ale mám další problém - dřív jsem to hrál na nejvyšší kvality i s muzikou v pozadí a nelagovalo to. Ted když to nastavim na průměrnou grafiku (já bych si zvykl) tak to nelaguje, ale jakmile zapnu muziku v pozadí, je problém -

ne že by mi soundtrack ve hře vadil. Přeci jen jsem ale jim překrmen. Mě to docela štve no...
@David_Cravford (06.09.2016 23:07): Jak říká Kuba1911 zkus to přeinstalovat, nicméně nemusí to úplně pomoct. Dokud já jsem hrál krabicovku, tak jsem to měl bez problémů, když jsem ale nainstaloval Steamovou verzi, tak mi to taky začalo dost zlobit a nejde s tím nic dělat, nejspíš má ta Steam verze problém s některým hardwarem. Takže hodně štěstí.
Prosím vás - když hraju derby, tak asi cca po 4ech "rozjebaných" aut mi hra začne masakrálně lagovat. I když jsem to snížil na nejmenší detaily, né a né to přestat. Nevíte někdo, co s tim? Dřív mi to nedělalo....
Tak zdarne dohrano! Zabralo to opravdu dost hodin. Hra mi ukazuje, ze jsem ji dokoncil na 97%. Zavody jsem dojel vsechny s 1. mistem (hodne jsem jich dal napoprve, ale nektere az po mnoha pokusech), destruction derby taky vsechna s 1. mistem a akrobaticke kousky od 1. do 3. mista. Nekdo tu psal, ze to dal vsechno na 100%, coz bych asi dal taky, ale musel bych u toho jeste posedet x hodin navic, coz se mi kvuli tomu moc nechce.
Ty akrobaticke zavody docela zajimavy prvek. Ktere Vas bavily nejvic a naopak? Me bavily zabky v bazenu a skokansky mustek, takze takova ta klasika. A nejmene asi baseball a americky fotbal, coz asi nebude nahoda, jelikoz i v realu tyhle dva sporty nemusim. ;)
UC a náročný? Na GTX560 jsem měl furt 60 FPS.

Ale pravdou je, že to bylo nějaký buglý, protože těch 60 FPS vypadalo jak 30.
No, tak to vypadá, že zůstanu jen u klasické dvojky. Ona sama o sobě zabere celkem dost hodin. Nicméně, díky za info!
@Greg (17.08.2016 22:22): Pochopitelně... grafika FO2 maká perfektně, FOUC je možná pro někoho hezčí, ale chová se jako všechny zku*vený předělávky z konzolovky na PC-hru. Ze všema, který jsem vyzkoušel, mam stejný zkušenosti - na hovno optimalizace. A je jedno jak "nabušenej" komp máš. To, jak je kdo s takhle graficky "vytuněnou" hrou spokojenej se neodvíjí od výkonu počítačový sestavy, ale od náročnosti konkrétního hráče. To co je např. pro mý oči nepřijatelný, z toho může bejt třeba někdo jinej uslintanej blahem. Jak řikam, každej máme holt jiný nároky na chod grafiky PC-gamesy.
@mvp23 (17.08.2016 22:05): dej todle a pak Carnage. grafika je lepčí, auta se tam chovaj trochu jinak, ale někteří lidé upřednostňují dvojku, právě kvůli chování a lepší optimalizaci. alespoň budeš moct srovnávat...
"Fatal Error: Failed to load binary database 'data/Database/FlatOut2.db' !"

neví někdo co s tim mám? jsem zoufalej :( nejdou mi flatouty a tamto mi to píše
A ten Ultimate Carnage by melo byt opravdu jedno a to same s vylepsenou grafikou a nebo je to tak trochu neco jineho? Nerad bych si vytykal, ze jsem zacal s klasickou "dvojkou", respektive bych chtel vedet, zda ma po jejim dohrani smysl se jeste poustet do Ultimate Carnage.
Já nedávno zkoušel jedničku a ta mi nesedla. Hlavně mi vadilo že auto se při střetu s objektem chovalo dost nepředvidatelně, jednou jsem v pohodě kužel odhodil podruhé mě vyhodil mimo trať a zůstal mi zaseklej pod kolem dokud jsem se nerestartoval a hra mě nehodila na konec pole několik metrů před kolizí. Na dvojku mám lepší vzpomínky, ale možná je to nostalgie.