Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DUSK

84
12 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.12.2018 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.newblood.info/games
DUSK je nezávislá 3D akční hra od vývojáře Davida Szymanského v produkci firmy New Blood Interactive. Vzdává hold klasickým FPS z devadesátých let. Inspirován kultovními tituly jako jsou Quake, Doom, Redneck Rampage, Heretic, Hexen, Blood či Half-Life, přináší frenetickou akci v kombinaci s komplexními a nelineárními levely a četnými tajnými místnostmi a secrety.

Jako bezejmenný “DuskDude” se ocitáte na americkém severovýchodě a postavíte se šíleným náboženským fanatikům, posedlým vojákům a temným okultním silám, abyste zachránili svůj holý život. Za pomoci rozsáhlého arzenálu, zahrnujícího brokovnice, samopal, pilové čepele, granátomet či kuši, likvidujete v celkem 33 úrovních rozdělených do 3 epizod rozsáhlé skupiny zuřivých nepřátel.

Grafika nabízí nízkopolygonové modely, jež jakoby vypadly z prvního Quaku, s četnými možnostmi nastavení a konfigurace. Unikátní herní mechanikou je odblokování osy -y, což umožňuje kreativní možnosti pohybu hráče ve vzduchu včetně front i back flipů. Říznou akci doprovází nabroušený metalový soundtrack z dílny Andrewa Hulshulta.

Kromě single player kampaně s možností opětovného průchodu jednotlivými levely DUSK také nabízí nekonečný Survival Mode a samozřejmě online multiplayer.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
DUSK je skvělá retro krvavá akce, připomínající první díly Quake. Hra je svižná, běží na vysokých frekvencích, je zde téměř nepřetržitá řež nepřátel... Ovšem je tu drobný zádrhel. Hra obsahuje tři kapitoly odehrávající se v různých prostředích a problém je, že jakmile dohrajete první kapitolu, tak ty další jsou herně naprosto stejné. Během pár minut máte všechny zbraně, zabíjíte stejné nepřátele a vyskytuje se zde spousta míst, která jsou díky grafice stejnolitá a nevíte posléze, kam vlastně jít.

Spoustu lidí tak kampaň přestane nejspíše bavit po první kapitole, ale je zde možnost plnit jednotlivé mise v různých challange modech (např. stylem speedrunu). Hra také obsahuje multiplayer a i ten dokáže zabavit na delší dobu.

Hru mohu doporučit, ale kampaň může být pro někoho velice repetetivní.
+14