Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
yetty

yetty

státní služba • Jáchymov (ČR - kraj Karlovarský)

Komentáře

Command & Conquer Remastered Collection

 • PC 90
Chtěl jsem napsat obsáhlý komentář k této mé jedné z nejoblíbenějších her vůbec. Ale ZephyrCZ to vystihl dokonale. Není co dodat. Pamatuji si, když jsem tuto hru hrál u kamaráda ve sklepě do půlpáté ráno, a kamarádův otec, který šel do práce se lekl co tam dělám.

Pro: Vše

+11

Might & Magic Heroes VI

 • PC 45
Tato hra mně jako fandu Might & Magic Heroes III dost zklamala. Na to jak tvůrci proklamovali, že se vrátí ke kořenům trojky, tak zůstali někde na půli cesty. AI je slaboučké, Bitvy jsou nudné. Méně surovin, velké zjednodušení.

Pro: grafika

Proti: vše ostatní

-1 +9 −10

Call of Duty: World at War

 • PC 70
Tak jsem konečně našel dostatek času dohrát tuhle hru. Asi by možná stačilo napsat po svěží změně Call of Duty 4: Modern Warfare je toto velké zklamání. Hra sama o sobě nuda. Mise tu už několikrát byly. Za američany to byla bída, nepřehledné, japonská přesila byla až dětsky naivní i to jejich věčné běhání do zad s puškou s nasazeným bajonetem, AI spolubojovníků i nepřátel bídná ( nepřátelé čučeli i když jsem stál kousek od nich a nic nedělali), respawn a zase respawn, bez logiky (i když téhle sérii nic zvláštního). Už by taky konečně mohli udělat, aby kulomety nebyly co vylezete z krytu permanentně zaměřeny na vás.

Pro: jen málo momentů,některé mise za rusy

Proti: 2. světová válka, krátké, nepřehledné a nudné.

+12 +13 −1

NHL 97

 • PC 80
Tak tahle hra byla pro mě zlomovým počinem k nehrání sportovních her.Ne že by to byla děsná hra.Naopak,hrozně mě bavila,ale poprvé když jsem se dostal k dohrání základní části mi spadl systém .Podruhé,při odehrátí 70 zápasů mi to omylem smazal brácha a potřetí jsem se dostal asi k 55 zápasům v sezoně vypnuli proud a opět K.O od té doby jsem nehrál jedinou sportovní hru.
+6 +7 −1

Star Trek: Voyager - Elite Force

 • PC 80
Je to Star Trek.I když ta hra není dokonalá,ale ve své době to byla jedna z lepších her.Borgská mise má nejlepší atmosféru,ale i ostatní části hry jsou dobré.Ale je možné že mám zkreslený pohled ,protože mám rád vše co se mele kolem Star Treku a sci-fi vůbec. :-)
+2 +3 −1

Daikatana

 • PC 60
Zklamání.Nedám tolik na kritiku hry a tak jsem si ji zahrál.Nuda,grafika bída,zvuky taktéž,hratelnost podprůměr.Souhlasím s pipboyem,že kdyby Romero víc makal než kecal byla by to hra na úrovni.Jo,to Řecko nebylo tak děsné.

Pro: Řecko

Proti: zbytek

+5

Spellcross: Poslední bitva

 • PC 85
Tak tahle hra mě velmi bavila.Když jsem ji kdysi dávno hrál tak byla na mě dost těžká.Dohrál jsem ji z vypětím všech sil.Některé mise jsem musel opakovat,když jsem přišel z počátku hry o svou jedinou elitní a drahou jednotku.A nebo když mi zdrhli jednotky pod náporem nemrtvých. Má zajímavý příběh i dabing.Z nostalgie jsem si ji zahrál znova pod XP a zjistil jsem,že tak těžká teď už není.
+11

Incubation: Battle Isle Phase Four

 • PC 85
Tak tahle hra se mi dost zamlouvala.Dohrál jsem ji asi 4x.Moc se líbila nejen hratelnost,ale i vychytávky v podobě přehřívání zbraní a možnost velkého taktizování v podobě různorodé výstroje a výzbroje vojáků a tím pádem pohybu a smrtonosnosti arzenálu.
+5

The Settlers II: 10th Anniversary

 • PC 85
Vše při starém,ale daleko roztomilejším provedení.Cestičky a zase cestičky.Asi nejoblíbenější díl díky svým dopravním zácpám,které hráč musel řešit.
-2 +4 −6

The Terminator: Future Shock

 • PC 95
Tato hra je pro mě jedna z těch nezapomenutelných. Nejen pro to,že mi \nám\ ukázala jiné ovládání her,ale hlavně pro svoji postapokalyptickou atmosféru,kde ve venkovních scenériích hvízdal vítr v troskách města a bylo slyšet přicházející nebezpečí,souboje v budovách nebo podzemí, kdy člověk čelil přesilám robotů. To to vše bylo podpořeno solidním příběhem,který šel ruku v ruce s vizuální stránkou hry.
+16

Tomb Raider

 • PC 85
V době kdy tato hra vyšla jsem vlastnil 3Dfx kartu a tak jsem si vychutnal tuto hru naplno.Rád vzpomínám na docela těžké hádanky při kterých jsem se hádal s bráchou,že to tak nejde \ono šlo \,kdy sis musel vypočítat přesně krok jinak jsi musel jít dlouhý úsek znova.I lekačky.Hlavě Tyranosaurus mě vylekal.Jo,to byly časy.
+5 +6 −1

Age of Empires

 • PC 85
Tak tahle hra byla zábavná hned od začátku,ale pravé orgie nastaly teprve,když jsme s kamarády sesíťovali 6 PC a dali multiplayer.Hodiny jsme byli schopni bojovat o vítězství.
+1 +4 −3

BioShock

 • PC 80
Hmm.Těšil jsem se na tuto hru vychvalovanou skoro do nebes.Nainstaloval a začal s nadšením hrát.Grafika parádní,hudba taktéž.Atmosféra mě po vstoupení do města nadchla,ale postupem času mé nadšení opadalo.Pořád jsem si říkal další část města bude lepší.Lepší nepřátelé.Jenže při průchodu městem \vodní scenérie jsou excelentní \ a plnění úkolů mě něco pořád vadilo.Hru jsem dohrál silou vůle.Sám nevím proč,ale pro mě není tahle hra NEJ.
+9 +10 −1

Homeworld

 • PC 90
Homeworld je strategií,která opravdu změnila pohled na zaběhnutý stereotyp tohoto žánru.Není dokonalá \která hra je,že?\,ale má své kouzlo,které mě dokázalo držet před monitorem dost dlouho.Důležité bylo si zvyknout na možnost třetího rozměru.
+3

Unreal

 • PC 90
Souhlasím s ještěrem.Pecka.Dodnes si pamatuji jak jsem se ocitl venku před lodí a s úžasem koukal na přírodní scenérii s padajícím vodopádem.Na tehdejší dobu excelentní grafika a herní zážitek.Rád na tuto hru vzpomínám.
+2 +5 −3

Conflict: FreeSpace - The Great War

 • PC 95
Co říci k této skvělé hře?Jen to,že po zasednutí do kokpitu stíhače se ocitnete v parádním vesmíru,kde po průletu kolem obřích vesmírných lodí si uvědomíte jejich velikost,počítač lodi Vám hlásí,že máte za zády rakety,perťáci ve vykřicích umírají,či se radují ze setřelu.Je to hra ke které jsem se po letech rád vrátil.
+7 +8 −1

Half-Life

 • PC 95
Tato hra ve své době byla zlatým grálem hratelnosti.Jak v SP tak i MP.MP byl velmi solidně odveden \kuš byla smrtíci\.Ale i dnes tomu kdo nebazíruje na super moderní grafickou stránku,je tato hra zábavná i po těch letech.

Proti: Mise na Xenu

-4 +5 −9

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

 • PC 95
Dlouho se na tuto hru čekalo a vyplatilo se.Super hra.Hutná atmosfera,super souboje na těžší obtížnost.Jen mě někdy štvalo,že po vystřílení nepřátel před vstupen do jiné lokace a případnému vrácení,byly nepřátelé opět na místě a s málo náboji to potom bylo peklo se dostat zpět.

Pro: skoro vše

+2 +6 −4

Command & Conquer

 • PC 95
Velmi zábavná a chytlavá hra.Dobrá grafika.solidní hudební doprovod.A velmi kvalitní rederované sekvence.Samozřejme na tehtejší dobu. :)Nebyl problém hrát do 4hodin do rána.
+7 +8 −1

World of Warcraft

 • PC 85
Hrál jsem tuto hru,ale přestal jsem po zjištění,že už nemám na nic jiného čas jen přijít domů a co nejrychleji zapnout PC.Je to návyková hra.Je to jednoduchá hra,ale kombinuje touhu hráčů se zlepšovat a mít lepší věci než ostatní a v podstatě jednoduchost spojenou se zábavností hrát se spoustou kamarádů.
+3 +7 −4