Tak jsem zjistil, že mám pouze českou verzi. Tzn. i český dabing. Nějaký způsob, jak tam narvat angličtinu?
Hráli jste to někdo na steamu? Zvuky mi jedou, ale neslyším žádnou řeč. Ani nastavení titulků jsem nikde nenašel. :-( Měl někdo podobný problém?
[přesunuto z komentářů]

Jak tu čtu Vaše komentáře,tak docela váhám na koupí této hry.Byl jsem rozhodnut si ji zahrát,ale ve většině se shodujete ve velkém stereotypu.Grafické orgie jsou sice hezké,ale abych se nudil po pár hodinách.No nevím,jestli ty peníze za to stojí dát.
@Walome (26.05.2012 12:28): Tak si představuj, že všechna ta super čuper magie je jen další sci-fi prvek. Však ono to tak i je :D. Problém je, že tenhle prvek příběhu je dost brutálně našroubovaný na zbytek hry. Zatímco příběhové linie Altaira a Desmonda jsou OK, ta Ezia je pak výborná, tyhle zvraty na konci her jsou brak největší. Závěr Brotherhoodu by mohl vyprávět.
Já právě celou dobu doufal "ať tam není fantasy prvek, ať tam není fantasy prvek", šup ho tam!
Tak, dohrané po druhý krát...
Tie posledné 4 vraždy boli fakt utrpenie. Ale záver naozaj nemá chybu :)
Achievement je rovnako na figu. :D Jediná hra, kde ma bavili achievementy bolo WoWko, ale aj to len preto, že za to boli ingame odmeny.
Zbierať vlajky, šerpy, tabuľky, hviezdičky, osrané slipy v hrách je vždy na houby. Hlavne ak to nijak neprispieva k ničomu, ako v prípade AC. Preto som na to z vysoka kašľal.
@Walome (25.05.2012 08:22): Ja tiež, ale niekedy sú tie subquesty celkom užitočné. Napríklad v San Andreas po splnení záchranárskych misií získaš maximálne zdravie, za splnenie hasičských zas odolnosť voči ohňu...
Plnění veškerých vedlejších úloh hraničí tak trochu se sebemrskačstvím. Stejné je to i ve druhém díle.

Osobně jsem nikdy nesplnil úkolů více, než bylo nutně potřeba pro postup dále.
Keď som si už kúpil AC, povedal som si "Prejdem to druhý krát, ale tentoraz na 100%"...
Ale nejako to nejde, zo začiatku v pohode, ale už po prvých dvoch vraždách to začína byť stereotypné...

Druhý krát to asi ani nedohrám :/
@NateLogan (22.05.2012 12:29): na špičce meče to "doutná" takže zůstává tam taková stopa pohybu meče, což vypadá strašně a když jsem sekal, tak to vůbec nevypadalo tak elegantně jako v jedničce

když jsem hrál Revelations, tak grafika vypadala jako ta v jedničce, je to tak? že 2jka + Brotherhood je WoWko a Revalations už je normální?
@montana (22.05.2012 13:02): Proč nejsou? Protože to řekl kdo? Protože hráči křičeli, že tam ty letáky stráže nemohou vidět? Já myslel, že jsou vskutku pro ty party zlodějů a vůbec jsem s tím tedy problém neměl. A navíc, některé stráže se pohybují po střechách ne? Takže jsou zatykače i pro ně.
Nejlepší tam jsou ty wanted letáky tři metry nad zemí, kde je nemůže nikdo krom asasína vidět. A pak jsou taky vtipný vojáci s plnou polní přeskakující střechy.
Aké sú tu vedľajšie misie?

Zbieranie vlajok, zachraňovanie občanov, výhľady, vyšetrovanie...
Patrí k tomu aj zabíjanie templárov? Chcem to mať dohrané na 100%
@Fg (22.05.2012 11:58): Grafika je barevnější, protože jsi v renesanční Itálii. A jakou sirkou? Souboje tu jsou jedny z nejlepších (tedy nejlépe vypadajících co se pohybů týká), třeba i při boji nůž vs velký meč.
@Fg (21.05.2012 22:52): Počítám , že jestli jsi se juknul na začátek dvojky tak u toho ještě sedíš a moc se nenaučíš.Dvojka chytne a nepustí, to není opruz jak jednička. A btw po dohrání všech dílů jsem na tom tak, že jsem se už kolikrát přistihl, jak očima vybírám nejlepší cestu na špici kostela když jdu okolo.
hah! konečně, no ale byly to nervy :D konec useklý, tak se jen juknu, co je na začátju 2jky a hurá do učení se na státnice, snad mne to nebude lákat jak jednička :D

btw nějak mi nefungoval blok, tak nevím co to mělo znamenat
@Fg (21.05.2012 20:52): Jo, jsi levej. Tady na konci hra neodpouští drobné přehmaty a musí se hojně používat protiútok. Jinak ti nakopou pozadí.

Nicméně ve dvojce je tohle pořešené, tam jsi potomkem terminátora. :)

PS: Jinak v tom ale nejsi sám, já taky konec dělal asi 30 minut. Do té doby jsem totiž moc nepoužíval protiútoky (a vůbec ne protiútok na nepřítele s těžkou zbraní) a na konci mi to prostě nešlo.
@Walome (21.05.2012 20:49): no právě celá hra v pohodě - ty souboje, ale tohle sem dělal asi hodinu a vzdal, pak se koukal na video a taky úplná pohoda, jenže do mě tam neustále sekají a nedá se to, asi nějaká chyba či co
@Fg (21.05.2012 19:50): Tak to se zrovna trefuješ do věcí, které jsou v poho.

Hrál jsem v češtině, ale počítám, že němci mluví německy a Francouzi francouzsky - na tom nevidím nic špatného :)

A kruh rytířů nijak nezvyšuje obtížnost, vždyť každého dáš na jednu dvě rány, stačí provádět samé protiútoky.

AC je pruda z jiných důvodů :(
to je snad nejnepřátelštější hra ever(čest Saboteurovi) ani nvm, jestli to dohraju, ten kruh rytířů na konci prostě nejde...btw je docela vtipné, že hra občas mluvíí německy, francouzsky ale nastavit se to nedá

kdyby ta hra byla férová, tak to mohlo být pěkných 70%
Trochu ma štve, že na steme niesu Achivmenty...
Patrím k tým ľudom, ktorých zbieranie týchto cieľov baví.
Viem si predstaviť dosť achivmentov pre AC.
@Fg (20.05.2012 20:24): No pokud si dostal dalsi tri cile, tak by se ti mela odemknout v kazdem meste dalsi cast. Zkus se jeste dostat na misto, kde ti kontakt zadava konkretni cile v kazdem meste. Jinak uz nevim.
@marwel (20.05.2012 20:05): no je otevřený jen ten jeden district v každém městě, ty zbylé jsou odděleny tou modrou stěnou = nevzpomíná si = nelze do ni vstoupit, jinak co šlo, to jsem odkryl, tak stále nevím, kam se vydat