Xzone.cz – Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek v hodnotě 250 000 Kč!

The Witcher

nejde o pluska, i když samozřejmě potěší....no pokud si patnáct lidí opravdu přečte tvůj komentář do konce a dá ti plusko, je to fajn....

pokud já mínuska dávám ve vyloženě extrémních případech(třeba když komentář obsahuje tři věty, ještě k tomu úplně mimo), každý může mít jiný názor, jinou představu..... a proč u hry, která už má spoustu komentářů, nepřidat/nepopsat osnobní dojem, vzpomínku....mnoho hráčů si tak připomene dřívější chvíle
@Tyrael (28.10.2017 12:14): dooobře :)
no snad mě aspoň nepřekoná, mě to dalo tolik práce a on si zkopíroval text z deníčku oba máme teď u komentu zaklínače1 15plusek abych nezahořkl..
že Vojín Martin měl 36+, s tím jsem se smířil...tomu to tam naklikali kamarádi :D (kterých se mi nedostává :D )

snad sem teď nikoho nenaštval :) jsem pako a rád si dělám ze všeho srandu, s humorem je život hned lepší

jináč šel jsem do sebe, u statistik jsem měl že jsem rozdal víc mínusů než plusů, tak jsem na tom zapracoval
já určitě plus za tu vzpomínku.....u zaklínače jedničky si taky přesně vybavuju první momenty
@Tarhiel (27.10.2017 10:04):
@budvarek (27.10.2017 00:31):
no nevím no :D většinou slov se věnuje vzpomínkám na svůj život. To už rovnou může začít psát o tom jak se narodil, co dělal celou dobu a co měl na oběd včera... :) Měl tam nechat jen první odstavec a psát o hře.
Ale mínus mu dávat nebudu, nechci být negativní :) jen ať píše dál ♥ ,ale ať příště je většina textu o hře.

Zdravím, rozhodl jsem se po pár letech proběhnout witchera znova, nicméně jsem se zasekl zde https://ctrlv.cz/o9GP.
Prostě Shani zmizela a ani po načtení z předchozích savů ji nenajdu ani ve špitále, ani v jejím domě s tou moc milou paní v přízemí. Stalo se to někomu z vás? A jak jste to řešili?
@Hrdlodus (08.12.2014 00:00): Obojí. V té době jsme uvykl standardům Gothica 3 nebo Oblivionu, a tak mě o rok pozdější The Witcher zklamal na celé čáře. Osobně jsem si ve hře představoval více svobody v pohybu, a i více lokací.
@Drolin (07.12.2014 23:45): Já nejsem RPGčkář a znám jen Fallout. Je malou lokací právě ta vesnice či Wyzima nebo šlo spíše o to, že Geralt nemůže opustit tu lokaci a projít okolí a další města?
@Hrdlodus (07.12.2014 21:43): Nejspíše jsem myslel relativně malé lokace vzhledem v té době hrané konkurenci (a ty neskutečně dlouhé nahrávací doby! :). Nicméně mé já z před pěti let vůbec neber vážně a komentář doporučuji ignorovat nebo mínuskovat.
@Drolin (komentář): Co to znamená "uzavřenost lokací"?
Hraju teda EE a jsem teprve krátce ve Wyzimě, ale nejprve tu je obec, pak město. V obou se lze pěkně pohybovat.
Jsem tu jediný komu připadá zajímavost od vojtaruzek těžce neobjektivní a zaslouila by si přepsat?
@Všivák (06.06.2014 10:18): Podle me tam zadny napady nejsou, pokud nepocitam to, ze se trpaslici snazi mluvit hantecem. Ty samy veci tam rikaj i v anglictine a predpokladam ze i u dalsich jazyku, akorat v anglictine to zni mnohem lip.

Pochopitelne nikomu neberu, ze se mu to libi v cestine.
Náhodou, ten dabing je geniální. Mě se hodně líbí. Artikulace různých nářečí. Přizbůsobení vtipů tak, aby tomu čech rozuměl. Já si ho teda dost vážím. Podle mě jste vůči tomu zaujatý, protože Vám českej přízvuk nepřijde dost cool.
@Eru (19.07.2013 21:39): Aha, tym sa to vyjasnuje.. akurat som si hovoril ze "co to sakra mele ten vorech". Ja som nastastie hral uz pri prvom hrani hned tu enhanced ediciu, takze moje dojmy z hry boli asi lepsie nez pre "novinkovych prvohracov". Niekedy je lepsie hrat niektore hry az po case, napriklad Diablo 2 som hral tak isto hned naprvy krat uz s datadiskom, bez ktoreho by to muselo dostat este o min. 30% menej kvoli "interface/UI retardacii". U Witchera bola povodna prvoverzia tiez riadne srackova co som tak cital.
@eremita (19.07.2013 18:59): To já s češtinou nemám problém, tato je velmi kvalitní. Polštinu beru taky, ale angličtinu ne, protože je silně cenzurovaná a Talara si nejde představit jak mluví skoro slušně :)
díky pánové. Mám v plánu polštinu. Ta čeština mě nějak vylekala už v intru.
PS:ruština?
Souhlasím, že polský dabing je nejautentičtější, navíc je velmi kvalitní. Ale stojí za zmínku, že i anglický je na vysoké úrovni (pokud máš třeba s polštinou problém...). Český každopádně nedoporučuju.
@bartas (19.07.2013 16:57): Volba jazyka je v menu hry. Ale pokud máš Steam verzi, tak ji musíš nastavit ve vlastnostech hry v Steam klientu.

P.S. Ale sáhni raději po anglickém, ten je kvalitnější.
Ono to je vyprodaný? Hmmm, že bych prodal komplet sbírku? (máme ji doma 2x)
Protože 3ka byla nejlepší a pak následoval jen propad kvality (a nedostatečná práce editorů)
@Walome (27.06.2013 15:18): :D jeste chybi 5 a 6 díl ..Na aukru jsem koupil za 2200 + postvne 4 knihy ... A pak druhej den tam nekdo dal jeden dil za 150..
Na 5 díl cekam na dotisk a 6 dil prej jsou jeste dva kusy na fantasy.cz
@Say (27.06.2013 15:12): "se čtvrtým dílem se z toho stalo něco příšerně nudného" - zestárl jsi :)

Mě Harry bavil do šestky, na sedmičku už jsem byl trošku víc... no prostě mi nešlo do hlavy, jak spolu nemohli vy víte kdo spát, když spolu byli sami pod stanem - i když jim tam valstně furt křenil Harry.

A stěžuješ si na telenovelnost? Píseň ledu a ohně na Tebe!

@Walome (27.06.2013 14:35): Není pravda. První tři díly jsem přečetl během pár večerů krátce po jejich vydání (bylo to dost čtivé), ale se čtvrtým dílem se z toho stalo něco příšerně nudného (telenovela).
Místo Jar Jara je tam takovej ten otravnej skřet či co to je...

Shoggot: Harry je tam místo Luka Skywalkera. Sirotek vychovávaný tetičkou a strýčkem, toužící po jiném životě a velkých dobrodružstvích, následně nalezený svým mentorem a poučený o tom, že ovládá nadpřirozenou sílu a je předurčen k záchraně světa.:-D

Nehledě na jeho dva kamarády, iniciativní akční slečnu a laxního pohodáře, který pak spolu začnou spát:).
HP je v podstatě taková kouzelnická adaptace Star Wars...

S tím rozdílem, že SW jsou výrazně zajímavější:).
@Aba (27.06.2013 13:05): Zkus napřed... Pak suď. Já si taky přečet Harryho Pottera až do pátého dílu abych mohl usoudit, že je to nadhodnocená sra*ka.
Nakoniec som to rozchodil, dokonca v Polštine!
Zdravím, potreboval by som pomoc. Mám originálku českú verziu hry Zaklínač, stiahol som si patch 1.4, avšak ked zapnem instalaciu patchu - TWEE upgrade, tak mi to napíše, že hra je v nesprávnej jazykovej verzii a že sa nedá aktualizovat. Čo mám urobiť? Mám W7.
..tušil som to, ale mýlilo ma, že sa v príbehu objavovali obaja súčasne. Mno, bolo to aspoň čiastočne vysvetlené tým, že Alvin pri "skoku" cestoval nielen priestorom, ale i časom.
Ako to vlastne dopadlo s Alvinom? Stal sa z neho majster Jakub? Alebo tie vodítka a náznaky boli iba klamlivé? Hru som dohral viackrát, ale furt v tom nemám jasno.
Walome: To je jen důkaz toho, že tu ten dotyčný moc dlouho nebude.
Hele lidi dejte si k profilům obrázky, ty prázdný ikona jsou fakt hnusný, není to zas tak těžký.
<br><br>Pro: Subojovy system je jeden z tych lepsich, grafika v niektorych lokaciach<br><br>Proti: Loading screen, vyvoj postavy, dabing, dialogy, interface
Co zrušit tohoto Zaklínače a komenty přesunout do Rozšířené edice.
Pokud si jejích obsah (hlavně patch 1.4) stáhneš i do tý klasický tak v ničem.
Docela by mně zajímalo v čem se liší ta rozšířená edice...
Jasně, mnohem lepší je, když hra, do značné míry závislá na předloze, nedává od začátku smysl. Jinak možná že ty jsi "magor prchající z 'reality'", ale skutečně bych to nevztahoval na všechny hráče RPG a rovněž nechápu, co to má společného s jednoduchostí hry.
Podle mě jedině dobře že do knihy hra (kniha do hry) nezasahuje zase by se našla řada kafralů, které by se tu nelíbilo to a tu zase ono.A tamto bylo v knize onak atd.
Začátek je tedy trošičku násilný - a co se týče primitivnosti RPG je přeci žánry pro fantasty , magory,či idioty kteří prchají at v knize či filmu,hře z reality.
Nebo ne?
Bude zajímavé sledovat, nakolik je hra provázaná s knižní sedmerologií, kterou jsem si na základě zkušeností se hrou přečetl. Zda se v ní objeví Yeneffer, Ciri, více než jen pár slov o Bonhartovi. Jsem zvědav, do jaké doby si budu moci hru zasadit, nedomnívám se však, že Geraltova ztráta paměti je zde pro nic za nic a příběh hry tudíž nebude mít s knihami větší spojitost.
7c: Zrovna na Zaklínače jsem se svého času těšil, a hrál ho dokud mi postup neznemožnil bug. A bohužel - ta hra mi v celku skutečně přijde debilní.
Hm, Adieu, jak vidím jedinou kartu nevynechal - že by trénink? :-D Heh, něco jako - fuj, to je ale hnus, jak to ti lidi můžou? Radši zkontroluju ještě další .-)

Btw jak se to má s rozšířenou verzí hry? Je tam dualní audio? Nějak se mi zrovna nechce instalovat a strkat DVD do mechaniky, když se stačí zeptat, mi přijde poněkud pracné.