The Sims 2

Máte někdo nějaký tip jak vyřešit (předpokládám že je to tím) potíže s kompatibilitou s Windows 8? Mám to na Originu. Hra se rozjede ale vždy při tvorbě simíků hodí chybu a konec. :(
Napadlo mě, že když je to tak opěvovaný díl, mohla bych ho konečně vyzkoušet (do kutilské výzvy).
EDIT: Jinak ve vlastnostech jsem dávala spouštění v režimu kompatibility pro starší systémy (XP i 95), ale nepomohlo ničemu...
ok, jsem hrdej na to, že jsem Eruovi totálně pojebal topic :)

radši jdu hrát call of duty
@Eru (08.11.2016 20:17): Nu, každý to má postavné jinak. Někdo má za cíl postavit obří barák, nekdo chce zase umučit všechny Simy ve světě. Ale obecně platí, že se mají plnit aspirace Simů. Většinou jest vrcholem dosáhnutí maximální úrovně kariéry, založit rodinu, opíchat 50 panen atd. teoreticky se ta hra dá hrát donekonečna.
@JohnCZ (23.07.2014 21:53): Ted jsem tě vůbec nepochopil. Pro mě je dvojka mnohem lepší než trojka (za kterou musíš platit logika vítězí, že?). Navíc i dneska všechny datadisky k sims 2 dají dohromady skoro 2000 kč, ale oni nám to dávaji zadarmo. Chápeš? ZADARMO. jako, že těch 2k nemusíš platit. Seru na to, že je to starý, že tu je trojka, která mě stejně nebaví.
Dobré gesto a skvělej marketingovej tah ze strany EA. A tím to hasne.
@Walome (23.07.2014 22:12): Tohle že je byznys? Soudný člověk by nedal za ty jejich paskvily (od MW2) ani půlku toho, co chtějí a ty první díly jsou na jejich stáří už docela předražené a jdou sehnat i mnooohem levněji ...

A ano, Activi$ion dělají byznys, páč je nic jiného než peníze nezajímá. Hráče mají u prdele, hlavně že tečou penízky ... jasně, pro peníze se to dělá, ale tak arogantní společnost jako je právě zmíněná ... to je hnus ... horší než EA pro mě ...
@pajmič (23.07.2014 21:46): Já spíš narážel na cenu. A nevidím důvod, proč hrát dvojku (krom toho, že je teď zadara), když je tu bezloadingová trojka. Zkus si schválně naházet do košíku základní hru + všechny datadisky. Z té cifry jde respekt.
@JohnCZ (23.07.2014 21:41): Nejlepší to je s Activi$ion a jejich CoD sérií ...

První díl s datadiskem - oba 20€ (11 let staré, dnes jsou hry rok staré co stojí méně)
Druhý díl - 20€
Modern Warfare 1, 2 a World at War- 25€ oba
MW3 a BO - 40€ (3 a 4 roky staré)
BO 2 a Ghosts - 60€

Já nevím, ale tady je něco fakt špatně ... nikdy jsem neviděl -75% slevu a že by něco nedejbože dali zadarmo? Ani omylem. Nj. Activi$ion.

@JohnCZ (23.07.2014 21:41): Nech si toho Johny. Tady přeci nejde o to jak je to starý. Vlastně ani o to kolik lidí to momentálně hraje (ted asi bude dost). Je to zadarmo, a je to pořád dobrá hra. A to se vyplatí! :D
@Walome (23.07.2014 21:16): Tak zrovna série The Sims je taková nekřesťanská dojná kráva na peníze, že bych se i urazil, kdyby 10 let starej díl, kterej stejně už nikdo nehraje, nedali zadara. :)
Jediné co mě na tom zaujalo byla ta stavba domů. Ale ten zbytek... Pche :D
@pajmič (16.02.2014 18:25): Teraz seba presviedčaš? Zrejme si nie úplne istý, keď o tom potrebuješ presviedčať okolie a používať to v rovnakej vete spolu s pedofíliou a sadizmom.
@pajmič (16.02.2014 18:21): ale když o tom tak píšeš, milá slečno kolegyně..... něco na tom bude......neeee jsem si jistý že se mi žádní muži nelíbí, jsem zcela studený, jako paní účetní na finančním úřadě, ano, jistě :D
@LuccinyHry (16.02.2014 17:06): ale ale, v dnešní idiotské a netolerantní společnosti jsi teplá proto že máš jako chlap ráda jahodovou zmrzlinu :D Ovšem že se tento komentář musí brát z nadhledem. Mě jen přijde že lidé občas píšou o těch hrách uplný Uber bláboly.
[přesunuto z komentářů]

ahoj, napsala jsem to snad k milionům diskuzí , ale nikdo neví co a jak. Mám windows 7 a nefunfuje mi na nich the sims 2. Normálně nainstaluju the sims 2 ( mám 4 c disky) , to se naistaluje vc pohodě , ale nejde spustit , a ukazuje se problém s kompatibilou. Někde jsem četla , že mám nainstalovat dodatek (jakýkoliv) a pak to bude fungovat , udělala jsem a nic , zkusila jsem asi 5 dodatků a pořád to stejné, už nevím co dál poradte
Proc hned davate minusy??? Tak je tu nova a nevi, ze se ma ptat v diskuzi, mate ji upozornit a ne hned hodnotit
Ajantis: Souhlasím s tím, co zmiňuješ v komentáři. Žel jsem já sám u hry nikdy nevydržel natolik dlouhou dobu, jelikož veškerou mou snahu nakonec zabilo ono optimistické naladění celé hry. V zásadě se tedy veškerá náplň mnou rozehraných her / partií / životů pohybovala právě na té úrovni, že mým úmyslem bylo povětšinou je buďto ztrapňovat na veřejnosti, dostávat je do absurdních situací, nebo jim nějak jinak kazit jejich veselé životy (že by se zde ukázalo mé pravé já? ;-) ). Podotýkám, že jsem se zpočátku snažil o jejich harmonické životy, ale z jejich sobeckých tužeb a zkaženosti jsem přeladil na zcela destrukční notu.
A ja myslel, ze ve stredoveku slo jen o to. No mozna jeste o moc a penize, ale o to jde snad v kazde dobe.
Vsak si predstav ta super povolani: svadlena (platba 2 husy denne), prostitutka (platba 20 zlatych a nove saty denne), kat (platba co vybere komu z kapes), bandita (platba co vybere komu nejen z kapes) atp.
Je to sice moje zbozne a nerealne prianie, ale keby sa snazili a nenapadne kopirovali, mohol by byt z toho vypilovany Guild 2 :)
Proc ne? Muzou tam bejt super gadgety, ktery v puvodnich Sims 1-3 nebyly, treba pas cudnosti, skripec a tak.
... DH ... no, napadají mne i jiné asociace. Ale zase nebuďme tak přísní :-D Ovšem....i Ty jsi nyní součástí, té tlupy...

Pojem - socializovat se se simíky může být zavádějící. Měla jsem spíše napsat - plnit aspirace je důležité ;-)

Pravda že, nakonec je to hlavně o těch prioritách. I o aspiracích (hlavně nevyexpirovat)
Tak jsem si vygooglil zkratku DH. Má neznalost nezná mezí.
A ano, socializovat se je třeba, ale nevím jestli zrovna v tlupě Dobrovolných hasičů.
Ale každý člověk má priority jinde.
Exitus!!!

:-D

Po dlouhé době komentář na DH, při kterém jsem se smála, až jsem málem ze židle spadla. Herdek, lekrační , více takových!
Ale zase....socializovat se je třeba... 8-)