Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Profil

Příležitostně něco hraju už od dětství, kdy jsem spustila, co mi dali --- teď většinou vybírám podle toho, co má nejlepší skóre na Metacritic nebo na co narazím na Steamu. Bohužel času je málo a her hodně, takže mě marketing herních studií udržuje v permanentním stresu, že mi něco utíká, případně v příležitostné lítosti, že jsem opět zaplatila plnou cenu za hru, která se tvářila skvěle jen v upoutávkách.

Baví mě graficky líbivé hry s dobrým příběhem, na žánru zas tak nezáleží. Občas si ale zahraju/přečtu i jen ryze textové kousky, nejlepší interaktivní texty v EN zde:

Choice of Games (vybíráte možnosti)
Text Adventures
Interactive Fiction Database (dáváte příkazy, jednak je to sranda (ty příkazy, ne ten námět), jednak ten příběh nemá daleko k dokonalosti)

Update Tak, bohužel můj špičkový herní stroj musel být degradován na procesorově a paměťově a graficky nenáročné hry a já jsem se dobrovolně stala nevolníkem společnosti Sony.

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.