Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Profil

Já už hry vlastně vůbec nehraju, tak netuším, proč si tu dělám profil. Asi je taková doba. Nevíte někdo jestli se někde nedělá profil menstruování? I tam bych si ho mohl stvořit. Nebo masturbace?
Tož ano, hrál jsem, dřív, teď už se snažím dělat něco užitečnějšího.
Ne, nesedím a nekoukám do zdi.
Aspoň ne pořád.
Někdy si také buduji profily.
Profil už mám prakticky na veškerou mou činnost.
Víte, že se dá vyprofilovat i vlastní nemoc?
Je taková stránka.
Našel jsem ji a radši hned zapomněl.
Předháněli se tam v příznacích.
Profilů je veliká spousta, jen jeden stále marně hledám. Kde si, proboha, stvořit profil vlastní hygieny? Nenašel jsem jedinou stránku.
Stvořím si ho z nouze tady.
Profil mé hygieny :
Vezmu si dvoumetrovou tyč opatřenou na konci hřebem. Pozvu si k asistenci souseda s kuší, aby mi kryl záda. Opatrně otevřu skříň. Několikrát do ní rázně zajedu hřebem. Poté si s klidem mohu vzít ručník, králíček Azurit je eliminován. S díky propustím souseda a přesunu se do koupelny. Vysvleču se, zapnu vodu a začnu se koupat. Začínám odspodu. Takže nohy. Ty mám ohavné, takže censored. Místa, kam se dívám zálibně jen já jediný na světě jsou také censored. Trup je šeredný - censored. Hlava je šišatá a neladná, censored. Jediné oči, ty mám pěkné.
Takže po pořádném vymydlení očí vylezu z vany, utřu se a jsem umytý.
Tento proces opakuji denodenně a ručník zasmrádá a zasmrádá a zasmrádá. Když vidím, že už má tendence utíkat, vložím ho do pračky a zasypu ho králíčkem Azuritem v prášku. Vyperu, vysuším, vložím opatrně do skříně.
Dříve jsem ke krytí zad používal partnerku, ale její muška je tak dobrá jako celý můj zjev, takže mě při jednom lovu ručníku střelila do ramene. Od té doby využívám souseda, který se pyšní Olympijskou medailí. Za běh na 100 metrů. Ale člověk by neměl být náročný. Beru kde co leží.
http://www.youtube.com/watch?v=Lj6zSfTY_iE