Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: Squadrons

STAR WARS™: Squadrons

02.10.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V tomto vesmírném simulátoru z prostředí Hvězdných válek je možné usednout do kabin stíhaček jak Nové republiky, tak Impéria. Hra nabízí multiplayerové zápasy pět proti pěti, ve kterých si osedláme klasické stroje jako X-Wing, Y-Wing nebo A-Wing za Novou republiku a TIE Fighter, TIE Bomber i TIE Interceptor za Impérium, ale i několik dalších. Stíhačky je rovněž možné modifikovat, případně je vizuálně měnit nejrůznějšími skiny. Stejně tak je možné modifikovat i vašeho pilota.

Multiplayer nabízí několik herních režimů, jako deathmatchový Dogfight nebo taktický Fleet Battle. Všechny režimy lze hrát jak online proti živým hráčům, tak v co-opu proti umělé inteligenci či offline s boty. K dispozici je navíc singleplayerová kampaň za obě strany konfliktu, v níž se hráč vžije do kůže pilotů republikové Vanguard Squadron a imperiální Titan Squadron. Příběhově je hra zasazena do událostí po šestém dílu filmové ságy, tedy krátce po zničení druhé Hvězdy smrti.

Hra ve verzích na PC a PlayStation 4 podporuje i hraní s použitím VR headsetů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.