Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dishonored: Dunwall City Trials

11.12.2012
25.08.2015
59
30 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Dunwall City Trials je prvé DLC k Dishonored. Neobsahuje však klasický príbeh, ale 10 rôznych máp, ktoré otestujú všetky hráčove schopnosti - vrátane ukrývania sa pred zrakmi ostatných postáv v hre, bojov s hordami nepriateľov, či závody proti času. Jednotlivé arény sú prispôsobené konkrétnym úlohám, ich splnenie odomyká nové artworky v galérii. Pribudla aj nová sada achievementov a ocenení, vrátane online rebríčka, ktorý umožní porovnávať sa s inými hráčmi.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Jelikož se z Dishonored už témeř po dvouch letech stal, troufám si říci, kult. Na jehož pokračování čekají někteří jedinci jako kulometčík na nový pás. Jelikož nesjíždím novinky, tak jsem se dostal k Dishonored až letos a k mému překvapení se jednalo o maximální pecku, kterou jsem si vychutnal jak máloco.

Dunwall City Trials jsem hrál až jako poslední ze tří DLC, jelikož jsem se vrhnul nejdříve na příběhové DLC, hned ze startu je celkem zřejmé, že Dunwall City Trials, byl násilně odtrhnut ze základu, ale to u mě na celkovém odjmu Dishonored neuškodilo.

O co se tedy jedná, plníte kratké mise, typu doběhni tam a tam na čas, popřípadě na limit proběhni několik chackpointu, popřípadě odpráskni, či jiným způsobem elimunujte stráže. Velice se mi líbili mise kde jste vyhozeni do lokace a podle daných indícií, které jsou rozeseté po úrovni, odhalte a odkráglujte Váš cíl. Tyto mise se mi líbili asi nejvíce, protože jsou nejblíže klasickým úrovním z Dishonored, parádní je též přežívání hord nepřátel.

V každém případě bych doporučil zahrát před samotným Dishonored, páč si zde procvičíte a dostanete do ruky ovládání, sice na úkor toho, že přijdete o některá překvapení co se týče zbraní a nepřátel.

Metascore:75


Pro: Procvičení mechanik, některé mise jsou parádní.

Proti: Kratoulinké mise, některé mě nebavili(subjektivní dojem)

+9 +10 −1