@adam.kulhanek (28.09.2021 12:03): Taky jsem měl tendenci se na několik ačívů vykašlat, ale jak postupně ubývaly, tak jsem si řekl, že to prostě dám. Bez schopností se dohrát hru nebojím, jak jsem psal, po Vlastníma rukama už bude všechno v pohodě :) Daudova rozšíření nejsou nejlepší rozšíření, ale nejlepší DLC. Na Diablo II: Lord of Destruction, Warcraft III: The Frozen Throne, Warcraft II: Beyond the Dark Portal nebo Titan Quest: Immortal Throne z dob datadisků nemají, ale s Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me nebo Mafia II rozšířeními se nedají srovnávat. Samozřejmě píšu o tom, co jsem hrál a existuje spousta dalších super kousků.
@Jumas (28.09.2021 10:00): Všechny jsem nakonec nezvládl, dokonce jsem se právě při neúspěšném zdolávání té potyčky rozhodl, že se ani moc nebudu snažit. Takže jsem si pak už jen vyzkoušel projít všechny mise a dokončil jen ty jednodušší achievy. Ve výsledku mi tak chybí kromě těch třech tebou zmíněných ještě Dobré plánování a Lovec hlav (a pak ještě dva z posledního DLC). Každopádně se těm tvým 161 hodinám nedivím, jsi fakt dobrý, že jsi to dal! ;)

Achievementy za vysoký chaos i hru bez schopností mám. Bez těch schopností se to v pohodě dá. Já už jsem věděl, co kde je, takže fakt bez problému. To jsem spíš bojoval sám se sebou, abych se nějak blbě nezamyslel a omylem si nějakou schopnost bezmyšlenkovitě nepřidal. :D

Jinak já píšu komentáře s už asi dvouměsíčním zpožděním (jsem líný :( ), takže mám i ta další DLC dávno za sebou. Asi je neoznačím jako nejlepší rozšíření, ale rozhodně jsem se u nich dobře bavil.
@adam.kulhanek (komentář): Takže jsi všechny ačívy nezískal? Back Alley Brawl (potyčka v uličce) byla fakt těžká. Ani ne tak její dokončení (dojití do 13. vlny, kdy už další vlny nepřichází a nepřátelé se objevují neustále), ale především ačív Vlastníma rukama, pro jehož získání musíš, jak píšeš, zabít všechny protivníky až do 13. vlny, kterých je celkem 53 (několikrát jsem měl 52 nebo 51 :)). Můžu říct, že je to nejtěžší ačív, který se mi kdy podařilo získat a kdybych si nenechal Dunwall City Trials chytře až na konec, nevím, jestli bych ta další dvě rozšíření hrál a nebo bych se minimálně tady vykašlal na všechny ačívy.

Těžký byl taky Akrobat (Daredevil), kde musíš provést 6 speciálních skoků v jednom kole a Hvězda Nicoty (Void Star), kde musíš ve všech 16 výzvách získat minimálně 30 000 bodů, což právě v Ohňostrojích (Bonefires) na experta nebylo zrovna jednoduché. Tyhle tři ačívy, a především pak Vlastníma rukama (By My Hand Alone), jsem chtěl vzdát, ale jsem neskutečně rád, že se mi je podařilo získat, i když jsem kvůli tomu hrál celý Dishonored asi tři měsíce :) Při příštím hraní už mi chybí jen ačívy za vysoký chaos a ten za hraní bez schopností, to bude oproti tomuhle pohodička.

Jinak teď tě čekají dvě nejlepší rozšíření označené jako DLC, které jsem kdy hrál. Jsou sice kratší, ale já v nich, i kvůli ačívům, strávil také dost času. Taky mám celkově nahráno 161 hodin :)