Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH 2.2: "Homepage Edition"

Další velká aktualizace Databáze je tady a s ní i nezbytný popis toho, co se změnilo a do budoucna změní.

Hlavní novinky jste si nejspíše všimli hned - je jí zbrusu nová homepage, pří jejímž návrhu jsme se snažili brát v potaz mnohé ohlasy reagující na nedostatky té původní. Nově se skládá z jednotlivých modulů a je plně nastavitelná, každý si ji tak může přizpůsobit podle toho, jak Databázi sám používá. Například tak v jejím nastavení upřednostnit sledované hry nebo naopak pouze své přátele.

Moduly jsou navíc navrženy tak, aby byly dobře udržovatelné a škálovatelné do budoucna, určitě nám tedy neváhejte napsat zpětnou vazbu, jak se vám nová hlavní stránka používá, její možnosti plánujeme postupně rozšiřovat. Krom toho se nová homepage spolu s hlavičkou stránky průběžně sama aktualizuje, není tedy více třeba zběsilého refreshování nebo klikání na logo (i když i to pořád funguje).

Je tu také spousta různých drobností nebo oprav (ticketů bylo na konci něco přes devadesát...), na které už jsme dávno zapomněli, každopádně stručný přehled toho nejdůležitějšího následuje zde:

 • Nová homepage
 • Změny v designu (hlavička, logo a ikona, tlačítka, větší rozestupy i text atd.)
 • Vyhledávání her rozšířeno o nová kritéria
 • Lepší navigace v mobilní verzi
 • Individuální sledování zajímavostí, odkazů a videí
 • Uživatelská historie bodů sloučena do Aktivity
 • Optimalizace výkonu (odesílání příspěvků atd.)
 • Rozšířené nastavení soukromí (osobní informace a pošta)
 • Možnost v diskuzích přejít na první nepřečtený příspěvek
 • Alternativní vzhled poličky pro všechny uživatele
 • Nové achievementy, úprava bodování některých stávajících (opět díky Sayovi za ilustrace)
 • Integrace sociálních sítí (Facebook a Twitter) vč. možnosti ji vypnout, vyhozen G+
 • Jednoduchá podpora gravatarů (pouze uživatelé bez vlastního obrázku)
 • Změny ve správě obsahu (schvalování her, nahlašování)
 • Zrušeno pokročilé vyhledávání v herní knihovničce (funkčnost přenesena do vyhledávání her)
 • Zrušena stránka pro novou konverzaci
 • Zrušen průvodce
 • Zrušena nástěnka v profilech her

Betatest

Betatestu se zúčastnili: Crash, Danny, Indian, jazz1, Jumas, M.a.t.t., Victor, Zoltan. Děkujeme.

Co dál?

Vzhledem k protáhlému vývoji této verze jsme se rozhodli několik věcí ohledně další budoucnosti DH přehodnotit. Dopředu už můžeme prozradit, že se budeme snažit vyvarovat vydávání takhle velkých balíků a místo toho bychom chtěli raději vypouštět jednotlivé funkce samostatně (maximálně pár najednou).

Nakonec bychom také rádi poděkovali všem podporovatelům, bez kterých by byl další vývoj Databáze mnohem těžší, ne-li nemožný. Víme o tom, že podporovatelství není v současné chvíli nastaveno nijak zvlášť ideálně (a i v jeho fungování plánujeme změny), o to více si však vážíme těch, kteří se jím i přesto na dalším vývoji podílí.

MCZ & Memphis

Diskuze ke článku

@Mirus (19.09.2015 14:04): Jaký máš důvod používat HP v nepřihlášené verzi? "Zrůdnost" je tam především pro snadnou a rychlou registraci nových uživatelů, k čemuž nezalogovaná HP primárně slouží.
@Crash (18.09.2015 08:13): Pravda, víc testerů by nebylo od věci, třeba přidat nejaktivnější uživatele nebo tak něco. Popřípadě nějak nalákat uživatele aby zase začali víc podporovat :)
Původní databázi her jsem miloval. Nezbyde mi nic jiného, než se zamilovat znovu. Cesta to bude nelehká, přesto věřím, že opět vznikne krásný a plnohodnotný vztah.
@tomi2k9 (17.09.2015 22:55): Není zač. Osobně mám spíš opačný pocit, poskládal jsem si boxy v rámci možností podle sebe, zobrazuji si na nich to co chci a tudíž, je pro mě v tuhle chvíli homepage přehlednější, než byla. Takže "tragicky nepřehledné" je asi dost subjektivní.

Ale každopádně si myslím, že by stálo za zavážení, zda je rozumné, dát přístup do betatestu jen předplatitelům. Za prvé jich není moc takže v tom betatestu se toho tolik neděje (přibývání nových her, příspěvků v diskuzích a zajímavostech atd.) a za druhé to nemusí být ti správní a ochotní testeři, kteří by to pořádně prověřili.
@tomi2k9 (17.09.2015 22:55): Pokiaľ ide o mňa, zameriaval som sa skôr na technické veci, tj či nová databáza funguje ako má. Isteže sú prvky, ktoré mi úplne nesedeli, čo som dal aj po spustení najavo, ale v zásade mi nič výrazne nevadí. Len by som si niektoré veci predstavoval trochu inak, ale beriem, že je to len môj názor a niekto ďalší ho zrejme bude mať iný ;)
Betatestu se zúčastnili: Crash, Danny, Indian, jazz1, Jumas, M.a.t.t., Victor, Zoltan. .... Tak pěkně děkujeme... :D Všiml si někdo z vás za dobu testu, že je to takhle fakt tragicky nepřehledný?
Po týdnu lze tedy říci, že není nová DH nejhorší, ale mnoho připomínek mám. Vizuální podoba poměrně slušná. Rovněž souhlasím s většinou konstruktivních kritik a příspěvků, které v minulých dnech na DH už padly.

Tagy a polička už byly zmiňovány minulý týden, snad v budoucnu nějaká podobná funkce na DH opravdu zase bude. To mi dost chybí. Než jsem se zorientoval v tom vyhledávání her, domníval jsem se, že tam nejde nic a je to domrvené. V nynější podobě jde ale pouze o slabou náhradu dřívějšího rozvržení. Myslím ty štítky.

Na homepage mám v diskuzi u sledovaných menší počet položek, než jaký mám označený v nastavení. Když přepnu na Hry, Vývojáři a Obecné, je to už ok. Stejně chybně to mám i v Zajímavostech.

U komentářů bych uvítal možnost vyfiltrování podle dvou zadaných parametrů současně, např. zobrazení komentářů ke sledovaným hrám od DH přátel.

Zrušení nástěnky v dřívější podobě je špatná volba, minimálně ten přehlednej rozklikávací panel u profilu hry. Některé hry tu mají i několik desítek položek, takže ta nástěnka při kompletním rozkliknutí pak byla docela dlouhá. Což se mi líbilo :)

Načítání stránky by mohlo být rychlejší.

Vyjížděcí menu ve Správě Databáze postrádá volbu Upravované hry. Sice jsou obě sekce sloučeny v jednu, (jelikož je obojí schvalované) ale kolikrát se chci kouknout jen na editované hry a ne překlikávat z nových her.

Kliknutí na první nepřečtený příspěvek nemám v obecných diskuzích vyzkoušené (přes ten červený link nahoře). Od roku 2012 se mi tu kupila tisícovka příspěvků a více (bylo to 30 000). Tuším, že v Kultuře to bylo osm tisíc. Ikona na první nepřečtený (jak jsem se domníval) způsobila chybu, kterou jsem hlásil již minulý týden. Tohle mě přimělo řadu diskuzí přestat sledovat, tím smazat ta vysoká čísla a opětovně některé diskuze zase začít sledovat. Zkuste nějaký test, zda se dá opravdu dostat na první nepřečtený příspěvek, když těch nepřečtených je několik tisíc.

DH používám celou dobu jen na počítači, PC. Na notebooku jen sporadicky.
@MCZ (17.09.2015 12:40): U komentárov je to jasné, ale zaujímavosti, videá a odkazy by sa mohli hodnotiť aj z hlavnej stránky.

Inak som to pisal aj inde, ale v novej verzii mi dosť chýba možnosť zoradenia hier so štítkami v knihovničke a myslím, že nie som jediný.
@MCZ (17.09.2015 12:40): No jen aby tu po pár takto "povedených" updatech ještě někdo zůstal:).
Ale věřím, že se feedbackem zabýváte, když to říkáte. A brzy bude tato verze stejně vyšperkovaná jako ta předchozí (s řadou fajn nových funkcí samozřejmě). Práce na tom znát rozhodně je, ale je myslím ještě trochu předčasné, plácat vás po zádech.

I když osobně mi beztak nejvíc chybí už snad jen to řazení podle hodnocení uživatele (či data dohrání) v pokročilém vyhledávání. S tím ostatním se smířit dokáži.

A ještě se trochu podivuji nad tím, že nová DH stále ještě nepodporuje widescreen, když ji chcete mít tak moderní, ale to už se tu asi řešilo. To scrollování je teď však otravnější než kdy jindy (byť přeházení boxů to zčásti řeší a v budoucích updatech, věřím, bude řešit ještě lépe).
@Isair (16.09.2015 16:31): Souhlasím, že uživatelé jsou důležití. Ostatně proto taky reagujeme na jejich zpětnou vazbu (pokud je věcná) - ať už příspěvky či přímo nějakým vývojem. To tady myslím nikdo nemůže popřít, funguje to tak roky. Ale má to své meze a určitě jim to nedává žádné rozhodovací pravomoci.

@Gordon (17.09.2015 10:38): Hodnotit nejde z hlavní stránky, protože si samozřejmě nic celého z hlavní stránky vlastně nepřečteš. Časem to tam možná doplníme, ale prioritu to nemá.
- Nemůžu plusovat z hlavní stránky (předtím ano)
- Celý web je příliš velký a roztahaný (předtím ne)
- Nové funkce mi jsou naprosto k ničemu ba jsou otravné (musím překlikávat mezi diskuzema obecnýma a diskuzema ke hrám, předtím ne)
- Přehlednost webu je strašná, blbě se mi orientuje, občas si pletu a hledám jméno uživatele a hry či diskuze (předtím lepší)
- Nové hry se nezobrazují jako bar, je to mnohem méně stylové a opět méně přehledné (předtím lepší)
- Bar uživatele je teď ošklivější (předchozí byl o dost lepší a přehlednější)

+ Mohu si určit kolik novinek v oknech chci vidět
+ Mobilní verze je teď svižnější
+ Prokombinování Placených a Freeware her do sebe v jednom baru
+ Mohu vidět více právě vydaním her
+ Komplexnější okno s návštěvností her
Ja už som si zvykol a páči sa mi nové DH. Na mobile je to perfektné a na domácom PC je to už tiež no problem. Profil mám už tiež upravený, už aj tá celková rozťahanosť písma je lepšia.

Za mňa teda pochvala a spokojnosť chalani a dnes by som rád skočil do banky aby ste mali o jedného podporovateľa viac :)
@Memphis (17.09.2015 05:57): Tak já jsem anomálie, jo? No ti tedy pěkně děkuji. :D Mimochodem už jich bude skoro 3000. :)

Jinak asi bychom měli poprosit o trpělivost i vás dva, protože je jasný, že jste na tom mákli, a výsledkem je spíš nevděk. A to zas asi nikoho moc netěší, zadarmo dělat hodiny na něčem, s čím ho pak ostatní vypískají. A jak už jsem někde psal, těm co se to líbí a vyhovuje to, tak ti jsou většinou zticha, protože nemají důvod se ozývat. Takže držte nervy na uzdě, věřím že si to sedne, rozhodně to není taková katastrofa, jak to z některých příspěvků vpadá. Osobně to mám podobně jak Ugra, ten celkový dojem není špatný, jen je tu pár otravných drobností. A buď se vyladí, nebo si holt zvyknu, to taky dělá dost, až zapomeneme na to, jak to bylo ve 2.1. ;-)

@Malignus (17.09.2015 05:03): Neřekl bych, většina adresovaných připomínek je už reálně v procesu výroby pro příští update, to by se myslím nestalo kdyby diskuze byla "zcela zbytečná".

Ano, mohli jsme další měsíce ladit a dělat HP podle sebe, ale dopadlo by to stejně. Na srazu jsem s více lidma probíral jejich zvyky a způsob používání DH, a ne překvapivě je těch způsobů chování celá řada. Já si můžu něco myslet, MCZ si může něco myslet (sami DH používáme úplně odlišně a chceme prioritně vidět jiné informace), ale nic nevynahradí hromadný feedback z reálného používání (s anomáliemi toho typu, že třeba @Crash sleduje 2000 her :)).

Takže ano, chceme věci nasazovat rychleji, občas něco bude rozbité a ne ideální, ale v dlouhodobém měřítku se to bude vyvíjet rychleji a ke prospěchu všech. Byl to pro nás velký krok, ale jsem přesvědčený o jeho správnosti, teď prosíme o trpělivost.
Tahle diskuze je zcela zbytečná, protože sice můžete vyjádřit svůj názor, ale odpověď je vždy: "Běžte třeba do prdele, tohle není demokratickej stát, ale soukromej majetek."
@ugraugra (16.09.2015 12:26): ty náhledy se mi třeba líbí

co se mi líbí - mobilní verze je mnohem lepší, ten vyjíždějící panel zprava konečně usnadňuje navigaci na stránce. co mě nemile překvapilo je, že ta modifikovatelná homepage vlastně vůbec není modifikovatelná a že to celé načítá mnohem déle. což by se dalo vyřešit možností zrušit nepotřebné okna. mě např. zajímají jen komenty a diskuze (mezi kterou se ale ještě musím přepínat). co mi chybí úplně nejvíc, jsou nepřečtené příspěvky u sledovaných her v jedné rozevírací nabídce (v minulé verzi to bylo v modré liště nahoře).

chuja, stejně jsem tu trávil víc času, než kolik bych si zasloužil, tak tu aspoň nebudu tolik zevlovat ;)
U mě jediná věc, co mi vadí je, že nelze hodnotit zajímavosti, videa apod. přímo z homepage. To nejspíš taky bude ten důvod, že se docela přestalo hodnotit, když se na to podívám. Všechny tyto věci mají buď jeden anebo žádný plusík.
@MCZ (16.09.2015 12:53): "DH není nějaký demokratický stát, je to soukromý majetek. Jako v případech jiných stránek nebo sítí si s ním jeho majitel může nakládat jakkoli se mu bude chtít (samozřejmě za předpokladu, že neporušuje zákon) a je pak už jen na něm, zda bude naslouchat odezvě návštěvníků nebo ne"

To sice není, ale bez těch uživatelů by byla jaksi taky tak nějak v řiti, že:).

Nicméně pro spláchnutí určitě nejsem a samozřejmě chápu, že by se ani nikomu z tvůrců po tak dlouhém vývoji do toho nechtělo. Pokud se většina níže zmiňovaných funkcí poladí v rámci těch drobných (a častých) updatů, myslím, že nakonec můžou být spokojeni všichni.
@MCZ (16.09.2015 12:53): Ad 4) Konečně aspoň nějaká jasná odpověď. I když zrovna nepotěšila. A bude aspoň možnost zobrazit všechny diskuze najednou (hry, vývojáři, obecné)? Nebylo by to ideální, ale tím by se to překlikávání vyřešilo.
@GodOfTheSick (16.09.2015 12:18): Pořád mi tyhlety myšlenkové pochody unikají. DH není nějaký demokratický stát, je to soukromý majetek. Jako v případech jiných stránek nebo sítí si s ním jeho majitel může nakládat jakkoli se mu bude chtít (samozřejmě za předpokladu, že neporušuje zákon) a je pak už jen na něm, zda bude naslouchat odezvě návštěvníků nebo ne, každopádně tu není žádná povinnost vyhlašovat referenda.

A screen ke zpětné vazbě nestačí, každopádně betatest probíhal od konce dubna a v podstatě se do něj mohl přihlásit každý (podporovatel). Takže se prosím nesnaž tvrdit, jako by tu neexistovala možnost do vývoje nekecat.


@ugraugra (16.09.2015 12:26):
1) tak je vtipné, že právě po těhle náhledech spousta uživatelů volala, každopádně s možností jejich vypnutí počítáme
2) a 3) už jsem psal
4) nebude
Mě se ten nový update líbí, spousta věcí se posunula k lepšímu, ale prostě si myslím, že by se pár věcí ještě mělo poladit, jinak to uživatelé budou brát spíše negativně.

1) Jak už tu bylo řečeno, ta roztahanost... já si myslím, že není vůbec třeba mít náhledy textů u komentářů a diskuzí. Zrušte to a hned se výška modulů smrskne. Nebo aspon dejte možnost zaškrnout si, že náhledy nechci.
2) Sjednocená šířka modulů. Tzn. abych si opravdu mohl hýbat s moduly jak chci. Typicky chci mít vedle sebe komentáře a diskuzi, takhle musí být pod sebou a to se mi nelíbí.
3) Chci možnost nezobrazit si nějaký modul na homepage. Prostě třeba nové Odkazy jsou mi úplně u prdele.
4) Chci možnost hodit si na homepage dva stejné moduly. Typicky Diskuze. Když už jste tam dali ty pitomé přepínátka, tak si chci hodit na jeden diskuzi obecnou a do druhého diskuzi o hrách, tzn. abych vše viděl hned na prnví pohled a nemusel klikat.
@MCZ (15.09.2015 14:18): Update jste snad nedělali pro sebe, ale pro uživatele, takže pokud uživatelé odhlasují spláchnutí, tak by bylo logické ho spláchnout :-)

Když se s tím tak dlouho pipláte, tak by bylo dobré čas od času pustit ven nějaký ten screen, aby jste měli zpětnou vazbu hned. Současné hromadné stížnosti by tak odpadly.

@M.a.t.t. (16.09.2015 10:21): Možno nekomentovali, protože tam přestali chodit. Existuje ten web ještě?
To mi pripomína podobnú situáciu, ktorá sa stala na inom webe. Tvorcovia ešte nezmyselnejšie rozšírili veľkosť stránky, takže uživateľ musel iba vkuse scrollovať a nespokojných ohlasov nebolo málo. Tvorcovia tvrdili, že s tým možno niečo spravia. Nespravili s tým vôbec nič a nechali to už tak. A viete čo sa stalo? Takmer všetci si na to pravdepodobne zvykli a nikto nič nekomentoval :)
Funkčně jsem si snad i zvykl. Vadí mi zatím právě jen:

- Pokud jsem někde např. v profilu hry a přibude do mnou sledovaných diskuzí/her nějaký příspěvek, novinky, video apod., tak se o tom nedozvím do chvíle, než načtu HP. Kdyby se mi alespoň někde v hlavičce webu něco rozsvítilo na znamení (Je něco nového), abych věděl, že mám zase(!) jít na HP,

- Ty paddingy mezi vším jsou furt strašně obrovský. Stačí si rozkliknout z hlavičky "Diskuze", jak je to roztáhlé na výšku, přitom pro otevření nějaké diskuze stejně musím stále kliknot na text jejího názvu a ne na samotné celé pole, takže to snad mobilním zařízením taky v ničem nepomůže. Podobně na tom jsou např. i tady mezery mezi jednotlivými boxy s reakcemi v diskuzi. Zmenšit, zmenšit, zmenšit.

Alespoň že kluci upravili velikosti řádkování a písmo. Počkáme, co v dalším větším updátu.
Po těch několika dnech, co je nový design, musím říct, že to není o zvyku, že starý mně osobně sednul daleko víc. Hlavní rozdíl byl v tom, že dříve když jsem se dostal na DH, hned jsem viděl vše, co je nového, snad kromě nástěnky a na tu stačilo jen trochu zascrollovat. Teď to vyžaduje hodně scrollování a překlikávání. Plus taky čekání než se to načte.
Tak snad aspoň část z toho vyřeší ty větší možnosti nastavení homepage a snad se toho dočkáme v blízké době.
Kucí nehovněte, vždyť to vypadá parádně. Až na ty zbytečné zdvojené informace je to zase o krůček lepší a modernější. Já bych si rád úplně rozsekal celou homepage dle sebe, zleva, doprava, něco úplně zrušil, ale to třeba zase příště :) (y)
Tak kdo nic nedela, nic nezkazi, ze jo... Tim chci take ocenit snahu a nadseni autoru pro tento web.
Na druhou stranu tech negativnich reakci neni malo. Mozna by nebylo spatne nechat jeste priblizne mesic DH v soucasne podobe, to znamena, ze mezitim nekteri horkokrevni trochu vychladnou a pak bych nechal hlasovat o zachovani soucasneho vzhledu a nebo k navratu k tomu predchozimu. :)
Pořád klikám na hry, protože Home tam nějak absentuje a klikat kvůli tomu na nadpis je nezvyk. Homepage edition nějak postrádá tu Homepage, či spíše vyložený link na ni.

Na ostatní se de docela v poho zvyknout.
1. Oceňují, že se na DH konečně zase něco děje (ve smyslu nových funkcí)
2. Příslib malých updatů zní velice dobře
3. Nová homepage se mi doslova nelíbí, předchozí byla lepší (přehlednější, funkčnější)
4. Nenávidím, že se k dalším sledovaným věcem musím dostávat přes homepage (strašné zdržování)
5. Přijde mi, že homepage je update, o který nikdo nestál a strašně pozdržel implementaci konzolí
6. Třeba jsem úplně mimo a překopat homepage do dashboardu bylo nutné právě kvůli konzolím
7. Chci návrat nástěnky v profilech jednotlivých her, byl to skvělý přehled
8. Roztahaného designu si všímám čím dál tím více a chtělo by to všechno pořádně učesat ať to víc lahodí oku

Jinak dík za práci co na DH odvádíte a keep updates coming.
@Say (13.09.2015 13:44): Koukám jako blázen, vždycky jsem tě považoval za člověka, co si potrpí v první řadě na design, grafiku, vizuální dojem, a najednou chceš "grafy, tabulky ... funkce databáze". Přiznávám, že jsem příjemně překvapen a máš můj hlas. :)
Já si pořád ne a ne zvyknout na "nabobtnaný" design. Všechno má rámečky, okraje, hromadu nevyužitého místa... I upozornění na nepřečtené posty je v rudém čtverečku. Taky je všude spíš upřednostněn uživatelský obsah nad obsahem databáze.

Mám trošku pocit, že se z toho stává spíš sociální síť, než databáze.

Chci grafy, tabulky, porovnávání, statistky. Prostě základní funkce databáze.

Chválím mobilní verzi na Windows Phone. Tam je vidět, že developeři WP sami mají=P
@Victor (12.09.2015 20:18): Tak lepší nespokojený kecy (nejlépe nějaké konstruktivně kritické- napsat, co přesně se dotyčnému nelíbí a jak by si to zhruba představoval), než se tu plácat po zádech a nakonec nevyřešit nic:).

Jak jsem byl z updatu z počátku docela i nadšen, začíná mi po hlubším prozkoumání lézt solidně na nervy, anžto většina mnou nejužívanějších featur byla odstraněna či překopána tak, že mi nenabízí ty možnosti co dříve. A z těch nových asi ani nic moc beztak nevyužiji (maximálně tak filtrování oněch komentářů a diskuzí na hlavní stránce).

Chybí mi třebas některé možnosti řazení v pokročilém vyhledávání, chybí mi třebas staré sledování her podle celých profilů (to je zde sice také dostupné při kliknutí na "sledované", nicméně to neindikuje nové příspěvky a komentáře ihned jako dřív- až po kliknutí na onu sekci), z customizace jsem nakonec také dost zklamaný (boxy nejdou přehazovat zprava doleva či skrýt úplně a celkově DH nabízí jen málo úprav uživatelem).
Mno snad se ještě leccos pošteluje v následujících updatech, v současné chvíli bych si však většinu featur dokázal představit mnohem lépe, přijde mi to celé takové polovičaté...
@mvp23 (11.09.2015 13:56): Jsem na tom podobně. Jako ano, určitě je to správný krok, ale potřebovalo by to doleštit. Teď je to vše takové velké, roztáhlé, že se vlastně na tu homepage vejde věcí míň než předtím a člověk aby pořád skroloval jako blázen. To se mi teda po pravdě moc nelíbí :-(
Taky se mi o neco vice libila predchozi verze, ktera mi prisla mnohem prehlednejsi. V te nove je to vsechno takove moc roztahane.
Nezvyyyk, fůůj :D
no už sem našel kde jak přepnout rezenze ze "sledované" na "vše", tak už je to tu opět jako doma zdá se :)
Taky mě štve, že při psaní komentáře se nezobrazuje jeho výsledná podoba. Například zde byla pointa číst komentář odshora dolů první písmenko řádku. V editaci komentáře to vidím pořád v pohodě, ale při klasickém čtení už je to rozhozené a ten komentář ztrácí smysl. Prosím, zmenšete to trochu.
7.8. jsem opet trvalym prikazem obnovil podporovatelstvi, ale hvezdu nemam a v seznamu taky nejsem, neco je spatne :)
Podporovateľov je len 11? O__O
rád by som sa pridal, ale chcel by som aj iné možnosti platby
Dále bych byl radši, kdybych se mohl přihlásit rovnou. Ne, aby mi byla nabídnuta registrace a já se překlikával na přihlášení. Dále by "poslední přidané hry" měly být jako dříve pod horní lištou. Přijde mi to přehlednější. Prostě to předtím bylo lepší.
v podstatě vše už zaznělo.. zbytečně široký "profilový řádek" a uzoučká stránka -polovina obrazovky je prázdná
Předchozí verze byla lepší a přehlednější. Řádkování je zbytečně veliké. Stránky klidně roztáhněte do šíře. Položky "pošta", "sledované" atd. mohou klidně být na modrém řádku vedle "her". "vývojářů" apod. Místo tam je. To je asi tak můj první postřeh.
to řádkování je fakt... :O v textech by to ještě šlo, ale třeba v takovém vyhledávání her jsou ty kritéria od sebe vážně, vážně, vážně, vážně, vážně daleko....
Souhlasím s ↓ všechno je veliké, delší komentáře vypadají jako diplomové práce.
Úvodní stránka je děs. Dobré tak možná na mobil, ale ne monitor počítače. Všechno moc velké a ve finále je toho méně vidět. Zmizel jeden sloupec, takže stránka je zůžená a rolování dolů otravné.

Předtím se mi v profilu vlezly 3 fotky vedle sebe a teď jenom dvě, takže mám z fotek dlouhou nudli.

Některé informace jsou vidět jenom když se na ně najede myší - třeba čas kdy naposledy někdo zevloval na profilu je fuč, proč když místo tam pořád je?

edit:
no tak fotky můžu v profilu trochu zmenšit, ale stejně nechápu, proč je web užší, čemu to prospěje?
supr ;) jen je všechno hrozně roztahaný, že by to mohlo zabírat daleko míň místa a taky je škoda, že při úpravě homepage nejde přehazovat z levýho sloupce do pravýho ;) jinak smekám
To bude zas zvykot, ale první dojmy dobrý :)
Koukám že už nejsem počítačoví hráči ale videohráči :(