Články

RSS

Retro Klub 2023 #5

V pátém díle Retro Klubu se opět vrátíme k éře PlayStation 2 a podíváme se, kam až může sahat fantazie japonských tvůrců.


Retro Klub 2023 #4

Čtvrtý díl Retro Klubu tentokrát věnujeme tvorbě jednoho z nejvýznamnějších herních vydavatelství, které neznáte, působících na platformě, která nikdy nebyla primárně určená k hraní her.


Herní výzva 2022 - vyhodnocení a statistiky

Uplynulý rok byl už několikátým v řadě, který nebyl úplně nejlehčí. Celosvětové události, ale i ekonomická situace měly opět podstatný vliv na kvalitu našich životů. Lidé, tak rádi hledali místa, kde přijít na lepší myšlenky a jedním z těchto míst se staly i hry a videohry. A s nimi další úspěšný ročník Herní výzvy.


Jeden den dlouhé války 

Následující text je detailní zprávou a současně pohledem do zákulisí jedné z mnoha online PvP kampaní komunitního webu Falcon Online a události, které jsem se účastnil jako virtuální pilot 43. VFW Black Adders letky dlouhodobě létající na F-16 Viper (Fighting Falcon) v leteckém PC simulátoru Falcon BMS.


Retro Klub 2023 #3

Vesmírné dobrodružství je za námi a my se přesuneme k 5. generaci konzolí, kde vyšla jedna z nejzásadnějších FPS herní historie.


Retro Klub 2023 #2

Retro Klub pokračuje i v dalším měsíci a tentokrát se z plošinovek 3. generace přesuneme k domácím počítačům, které na Databázi her mají dlouhodobou tradici a byla by tak škoda je ignorovat.


Nejočekávanější hry roku 2023

Výsledky prosincového hlasování uživatelů Databáze her o nejočekávanější hry roku 2023 jsou tady!


Retro Klub 2023 #1

Retro Klub pro rok 2023 začíná výletem do třetí konzolové generace. Na které hry si posvítíme v lednu?