Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

2. oficiální zimní DH sraz - informace a program

Tož se nám to blíží a do 2. oficiálního zimního DH srazu (oznámení tady) zbývají už sotva dva týdny (24. - 26. ledna 2020). Je tedy na čase vás seznámit jak s programem, tak s pár radami a obecnými informacemi.Program

Pátek
16:00 - zahájení (budeme na místě cca od 14:00, kdyby někdo dorazil dříve)
19:00 - večeře (gulášek s pečivem)

Po/před večeří přijde na řadu kvíz od Eru a možná rovnou i od Tula, podle nálady. Jedná se o jediné dva kvízy, které Vás na tomto srazu čekají. Svůj avizovaný redemption kvíz si nechávám zase až na větší letní sraz.

Sobota
9:00 - snídaně
13:00 - oběd (hovězí vývar a svíčková s knedlou)
14:00 - 17:00 - Volná zábava, procházka, popř. zbytková kvízovaná. Myslím, že po zkušenostech ze srazů minulých netřeba více plánovat :-)
19:00 - večeře (pečené kuřátko se slaninkou a rýží)

Neděle

10:00 - po probuzení a snídani balení a úklid
13:00 - pro zájemce sladká tečka na konec v podobě ještě jednoho obídku (jahodové kynuté knedlíky)

Kdo chce, může vzít s sebou jakoukoliv stolní hru, karty, pokerový kufřík, kytaru - prostě jakoukoliv zábavu, kterou můžeme v mezičase využít, však to znáte.

Strava a pití

Co se snídaní týče, počítejte maximálně s nějakými vajíčky a příležitostnou pochutinou, což nakoupíme až na místě. Obědy a večeře máme objednané v tamní hospůdce, a to konkrétně 15 porcí na každý pokrm - tolik nás dost možná ani nebude, ale zaplacený to je a lepší mít rezervu než nic, však. K pití nakonec na chatě přece jen bude 50 l sud světlého piva Klášter 11° a ještě jeden 50 l sud "něčeho jako Kofola". Chladící výčepní zařízení bude zajištěno a kdyby někdo chtěl pít něco jiného, není problém zajít koupit a pak nechat chladit v lednici či venku - počítáme, že stejně jako tři roky zpátky bude mrznout. Pokud budete mít chuť na tvrdší alkohol, nikdo vám nebude bránit si jej přivézt s sebou z domova (ale nepřehánějte to - pozn. Karas). A pak se podělit, že áno... ;-)

Na závěr mi ještě dovolte připomenout pár záchytných bodů k potenciálnímu programu:
- Na chatě bude k dispozici i infrasauna bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Přestože tam ale budou i ručníky, případné zájemce poprosím o přibalení extra ručníku, abychom pak nemuseli náhodou řešit, že někdo zapůjčený ručník zapomněl vyvětrat a vyschnout.
- Pokud to někomu k pocení nebude stačit, ve stodole je i pingpongový stůl, takže si případně můžeme trochu zapinkat.
- V případě zájmu si můžeme do Bruntálu zajet vyblbnout se do tamního aquaparku.

Doporučená výbava

Doporučujeme tyto věci: peníze, doklady, přezůvky do chaty, pořádný zimní boty, baterka, rukavice a čapka - každý uváží dle předpovědi počasí, nicméně za správných podmínek počítejte i se soutěží o nejhezčího huhuláka. Dále léky - ibalgin, imodium, popřípadě léky na alergii. Každý si prosím vezme vlastní propisku na kvízy a jiné aktivity – pokud někdo vezme propisek víc, bude to náležitě oceněno bezvýznamným poplácáním po rameni.

Dostupnost veřejnou dopravou

Alou na autobusovou zastávku 'Staré Heřminovy obecní úřad' a odtamtud hezky pěšky až na chajdu. Pakliže s sebou potáhnete nemalou zátěž, můžeme se domluvit a někdo na vás počká, aby vám s tím pomohl.

Mapa zde: https://mapy.cz/s/funomotusu

Pro ty, kteří pojedou autem, dojezd je bezproblémový i v zimě (udržovaná hl. komunikace), na pozemku vyštěrkovaná parkovací místa pro 4 - 6 aut.

Kontakty

HolyMeatball tel: 773 144 282

Veškeré dotazy směřujte zde do diskuze nebo mně do pošty.

Těšíme se na vás!

HolyMeatball

Diskuze ke článku

Jo a let it ne known, že Tuli mi visí dvě kilča! A taky u sebe mám jeho usbéčko, takže mám hned 2x upper hand. :D

Jinak od všech samozřejmě očekávám výživné reporty.
Ešte mi napadlo, že ak by chcel niekto nejaké kultúrne artefakty z toho, čo som cez víkend púšťal, tak tentokrát sa mi to podarilo, zapamätať si, tak kľudne napíšte. Myslím, že dva úspešné kusy môžem hodiť rovno sem:

Jamaican Rhapsody

Turbo Killer
Výborný víkend. Veľké poďakovanie Meatballovi a Sarnovi za organizáciu výborného zrazu. Zaslúžili by si sochy v životnej veľkosti. Kto tam bol, vie o čom hovorím. Kto nebol, môže ľutovať.

@Kunick (26.01.2020 19:04): Jasné. Nabudúce to potiahneme až do rána. :)

@Karasman (26.01.2020 18:03): Môžeš byť pokojný. Nič také nehrozí. Majú už obsadené všetky víkendy až do októbra / října.

@mazar1234 (26.01.2020 20:05): @Kwoky (26.01.2020 12:03): Všetkok inkriminovaný obrazový materiál je už dostupný za mierny poplatok na webovej stránke www.youwillbescammed.com. Stačí sa zaregistrovať, uviesť pár nepodstatných osobných údajov a môžete sa kochať. Na zábery zo sauny bol dokonca použitý širokoúhly objektív. :)

@Laurona (24.01.2020 16:30): Užili sme si a zaspomínali sme aj na všetkých neprítomných padlých hrdinov. Chýbali ste nám tam. S reportom to bude horšie. Pamäťové okná si vybrali svoju daň. :)
@Tarhiel (26.01.2020 20:09): Ako hej, ale to nepočítam, mobily sú rádobyfotky, jediný reálny foťák mal Deimos.

Aj keď Tulonárus či čo (číčo) to je za týpka má 200% Silent Hill mazec fotku.

Ale reálne Lady Deimos, to je tá jediná....
Kto vlastne ukradol obrázky? Má kvalitný scanner?

Sranda bola, že Mítbol nasadil minule latku (Bizi chata) extrémne vysoko a dokázal to prekonať, nikdy v živote som nebol na kvalitnejšej chate, už len ten popis, 2x kúpeľňa s WC + 2 samostatné WC, 6 izieb, meganářez.

Ako fakt raj na zemi, mega-Kudos Mítbolovi. Vlastne pochybujem, že niekde v ČR-Sr existuje lepšia chata, akurát tá štreka za žrádlom, ale na druhej strane je to zdravé takže to treba brať pozitívne.

A nechcem byť zlý (no dobre chcem), veškeré vydieračské fotografické materiály vlastní DÁMA menom Lady Deimos, PhD., takže zaspamujte Deimosa keď chcete foto :-D (áno vždy som bol hajzel).
Byla to pecka. Uznávám, že místo by na letní sraz bylo super, ale já už se do tý díry nechci znovu táhnout... :D
Trhli jsme hned několik rekordů:

Rekordně nízký počet účastníků ve 12 lidech.
Rekordně vysoké procento slovenské presence (4 z 12, tedy celá třetina).
První čistě klobás párty bez jediné ženské členky.
Snad první sraz, na kterém mi hned několik lidí rvalo do hlavy, ať s tou stejnou chatou atakuju i letní sraz.

Jo, a přestože nás bylo tak málo, nemohlo se zapřít, že je to banda ogarů, a výsledný úklid - především tedy mytí nádobí - bylo také, řekl bych, rekordně vyčerpávající a zdlouhavé. Původně jsme plánovali chatu předat ve 12:00 a ještě jsme si fandili, že za tu dobu stihneme všechno přeleštit na 4x. Reálně jsme předávali až po 13:00 a stejně jsme úklid nestihli kompletně dokončit.

Jelikož se chata nachází v díře, kde není jediný obchod ani bankomat, není divu, že dopravit se z ní je časově velmi striktní záležitost. I proto Eru odcházel již před devátou ráno. My nakonec volili cestu taxanem - který pro nás ochotně z Ovy dojel, páč se jedná o pána, který mě párkrát svezl do práce a z práce, a už se docela známe. V konečném důsledku jsme mrtě na cestě přeplatili, ale za to jsme byli doma po sotva hodinkové cestě, a já tím možná získal kšeft, neboť Romča honosně referoval, že by chtěl teď někde s ženou k moři, tak vyzvídal, kde je to nejteplejší a za rozumný peníz možný.

Každopádně sraz super, rozflákal jsem si telefon a s Tulim si užil bro embrace, takže spokojenost. <3
U mě dobrý. Konečně jsem se po delší době pořádně vyspal.

Nemáte pro nás nějaké foto, abychom mohli nasát tu atmosféru? :)
Přátelé, jsme oběťmi lživého marketingu - v destinaci žádný obchod ani samoobsluha není, nejblíže v okolních vesnicích a Bruntálu. Kdo se ještě budete někde zastavovat nebo jste ještě nevyrazili, priberte prosím nějaké křupky, pečivo, apod., Ať je co pokrmovat mezi obědy a večeřemi. Pacapusu a díky moc!
@Kunick (22.01.2020 22:49): Já vezmu Jak nedostat infarkt, dámu (šachy) a nějakou vědomostní. Nemáte doma někdo Krycí jména? Jsem to minulý víkend zahrál a už jsme ten večer nehráli nic jiného.@Kunick (23.01.2020 21:34): Snaha byla, ale pokud mi to ještě zítra nepotvrdí kamarádka, tak se potvrdí co jsem čekal - na poslední chvíli už má každý(á) plány. Tím se otevírá možnost pro Vaše kamarádky, takže zkuste někdo překvapit :-)
Bohužel se z rodinných důvodů nemohu srazu zúčastnit, takže vám přeji ať si to parádně užijete, doufám že to bude bru(n)tál jako na minulém zimním srazu a dejte si na mě panáka borovičky. Snad se uvidíme někdy příště.
Mě napadá, jakto že letos není soutěž o jmenovky? Teda ne že bych měl moc volného času ale jmenovka je ideální suvenýr z cesty :)
@Karasman (20.01.2020 18:57): To je za mňa úplne v pohode.
Možno sa mi podarí prekecať kamaráta, aby išiel tiež, v tom prípade by som sa zviezol s ním.
Ale zatiaľ nie je isté, či pôjde, tak so mnou určite počítaj.
@Deimos (14.01.2020 08:18): Teraz vážne, podľa mňa by to bolo fajn. Aspoň by to nebolo také, že sa stretáva len niekoľko statočných. Nehovoriac o tom, že ak sú na nejakom zraze noví ľudia, dáva to priestor novým témam na kecanie, nielen klasiky typu borovička, ako som bol v banke, aká bola cesta cez Bruntál a podobne. :)
@HolyMeatball (14.01.2020 07:37): Zkusil bych oslovit tři - když pojedeme s Bursoftem z Brna, tak je můžu vzít autem a nás bude tuším 12, obědů 15, tak mi to pěkně vychází. Zas bych to nepřeháněl, navíc není jisté, když je oslovím takhle na poslední chvíli, že to vyjde. Zkusit to ale můžu, chtěl jsem znát názor zda nejste proti.
Z toho natěšení už ani nemůžu spát. A nejlepší na tom je, že hned po neděli mám státnice (konečně).

@Bursoft (08.01.2020 11:41): Jedu z Brna, vzal jsem si na to už páteční dovolenou a plánuji vyrážet kolem 12-13 hodiny. Vyhovuje ti to?

Případně se kdokoliv může přidat: pošta nebo tel: 773 521 411, pokud, jak předestřel

@HolyMeatball (08.01.2020 17:07): nepřipozvu na sraz nějaké nové hráčky - stále zvažuji, je otázkou jestli o to stojíte (budete se muset podělit o stravu, pivo a bohužel asi i o přikrývku) a taky jestli se jim trefím(e) do termínu (např. mnohé mají zkouškové atp.)

Díky za reakce
@mazar1234 (11.01.2020 18:26): Utíši hnev pana Filuty, ak na znamenie pokánia oľutujem svoj hriech a nepribalím do batohu pripravenú fľašku Diplomatica Reserva Exclusiva, aby som ťa nevystavil zbytočnému pokušeniu?
@Crash (11.01.2020 09:54): Áno. Peklo zmrzlo, čas sa zastavil a neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Mazar ide na zimný zraz. Síce už teraz to rozhodnutie, učinené v momente dočasne oslabenej pozornosti, ľutuje a v bezpečnom ústraní svojho brlohu rituálne týra voskové figúrky Tula a mojej maličkosti za to, že sme ho prehovorili, ale napriek tomu statočne a s odhodlaním čelí nevyhnutnému osudu.

@Kunick (11.01.2020 11:46): Bez obáv. Špeciálne určené záškodnícke komando je pripravené ho aj za cenu veľkých obetí prinavrátiť na správnu cestu.
@Kunick (10.01.2020 22:53): No ale musíme ho nejako odškodniť za tú štreku do Bruntálu. A pretože jedno z Mazarových novoročných predsavzatí je získať achievement Abstinent, čo iné zostáva?
Jinak ať mě kdyžtak Jaryn opraví ale pokud budete organizárotům volně pochlebovat, je ještě možnost se srazu zúčastnit. Tak neváhejte a pište!
Budu potřebovat spacák? Nebo je tam dostatek teplého ložního prádla?
V Praze můžu někoho nabrat (Hexa?), ale počítám, že vyrazím tak ve 4, v 5 v Praze a na místě tak na osmičku, což je dost na prd, ale holt Bruntál je Bruntál...
Jede někdo z účastníků z/přes Brno? Popř. někde z okolí, kam bych dojel nějak pohodlně MHD. Původně jsem chtěl jet svým autem, ale bude muset do servisu a netuším, jestli to stihnu do té doby. O jízdné se samozřejmě podělím..