Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

2. oficiální zimní DH sraz - oznámení

Zduř jak sviňa!

Den se se dnem sešel a já si řekl, obzvláště po zkušenostech z posledně, že další zimní sraz oznámíme s pořádným předstihem - tak konáme již teď, dobrej půlrok předem!

2. oficiální zimní DH sraz se bude konat poslední lednový víkend, tedy 24.-26. ledna 2020, a to v Nových Heřminovech. Ty se nacházejí v okrese Bruntál, jen necelých 15 km jihovýchodně od chaty u Biziho, kde se konal předchozí zimní sraz (report). Účastníci, kteří dodnes blaženě vzpomínají na cestu přes Bruntál, se tedy pravděpodobně mohou těšit na nachlup to stejné dobrodružství. ;-D

Místo:
Chata Heřminovy je určena pro 10-23 osob napříč šesti ložnicemi. Počítejte tedy s tím, že prvních zhruba 20 závažně (čti uhrazených) přihlášených mele (tři místečka mají rezervována organizátoři). Nicméně nezoufejte, pokud Vám někdo poslední fleky vyfoukne - bylo by malým zázrakem, kdyby hned několik lidí účast zase neodvolalo. :-)


Stravování:
Při nekrácené účasti Vás čekají dohromady dva obědy a dvě večeře v hospůdce zhruba 400 metrů od chaty. Zásoby na snídaně nakoupíme v tamním supermarketku před zahájením srazu. Počítejte s pečivem, vajíčky, a případně ještě nějakou pochutinou. Pokud chytnete slinu na něco konkrétního, dejte mi vědět a pokusíme se zajistit.

Majitel oné hospůdky nám zároveň zařídí 50 l sud světlého piva Klášter 11° a ještě jeden 50 l sud "něčeho jako Kofola". Podle mého půjde o Nikolu, v kterémžto případě se těším, ale taky se může stát, že to bude nějaký patvar a bude nám trochu nevolno, tedy buďte na to připraveni - dodatečné nealko plánujeme nakupovat jen minimálně.

Program:
Na programu se ještě samozřejmě bude dlouho pracovat (pokud budete mít jakékoliv návrhy - jako Tuli, který se už zmiňoval, že by nějaký kvízek možná taky prubnul - určitě mi pište), ale počítat můžete s následujícím:
- Hlavní kvíz srazu si opět do režie beru já, ovšem přistupuji k tomu opravdu jako k redemption kvízu (a taky trochu vykrádám Fatalityho), půjde tedy o silně interaktivní, částečně skupinovou aktivitu, a kvíz samotný bude oproti mé minulé tvorbě velmi přístupný.
- Na chatě bude k dispozici i infrasauna bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Přestože tam ale budou i ručníky, případné zájemce poprosím o přibalení extra ručníku, abychom pak nemuseli náhodou řešit, že někdo zapůjčený ručník zapomněl vyvětrat a vyschnout.
- Pokud to někomu k pocení nebude stačit, ve stodole je i pingpongový stůl, takže si případně můžeme trochu zapinkat.
- V případě zájmu si můžeme do Bruntálu zajet vyblbnout se do tamního aquaparku.
- Jinak určitě opět dojde na procházku po krásné, doufám opět zasněžené, krajině. A taky tentokrát beru jednu společenskou hru já, a určitě budu otravovat tak dlouho, dokud si ji se mnou nezahrajete. A je to pijící hra, takže... zbytek si domyslíte. :-)


Doprava:
Nejbližší zastávka je Staré Heřminovy, obecní úřad (asi 300 m od chalupy), na kterou jede autobus ze zastávky Horní Benešov, aut.st. Doporučujeme využít idos.cz k naplánování cesty, popřípadě se domluvit s některým šoférem, nechť Vás přibere.

Celková cena na osobu bude maximálně 1500,- Kč podle toho, kolik zájemců odpadne ještě před samotným srazem. Jedná se o cenu za full service, tedy ubytování na obě noci, pivo a nealko, a jídlo. Prosím tedy každého vážného zájemce, aby mi napsal do pošty, a já jej následně zapíšu do tabulky. Uzavírka závažných přihlášek bude 17.9.2019. Do této doby prosím posílejte zálohu dle tohoto klíče:

Full service: 1200,- Kč
Obě noci bez piva: 1000,- Kč
Obě noci bez jídla: 700,- Kč
Obě noci bez jídla i piva: 550,- Kč
Jedna noc: 300,- Kč
Na otočku: 0,- Kč


Klíč je nastaven na dohromady 20 účastníků - legitimních odpovědí na dotazník jsem obdržel 33 a věřím, že víc než těch zhruba 13-16 uživatelů to neodpíská. O případných doplatcích/vratkách Vás budu informovat nejpozději několik dní před srazem.

Zálohu zasílejte na účet: 670100-2210085953/6210
Při platbě napište do zprávy pro příjemce: “DH sraz” a VAŠI PŘEZDÍVKU NA DH!

V tomto odkazu naleznete průběžně aktualizovanou tabulku přihlášených účastníků včetně informací o přijatých platbách.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

V případě, že by se srazu chtěl zúčastnit některý z našich nezletilých uživatelů, bude to možné pouze za doprovodu jednoho z rodičů.

Doufáme, že to tentokrát nebude tak komorní, jako posledně, a že tentokrát toho sněhuláka fakt postavíme!Těšíme se na Vás!


DOPLNĚNÍ

Po uzavírce závazných přihlášek nám na chatě stále zbývá celých 12 míst, takže případní opoždění zájemci se mohou stále o účast hlásit. Dbejte ovšem na to, že čím později se přihlásíte, tím hůře se pro Vás pak některé věci (jídlo) mohou zajišťovat.

Aktualizovaný ceník:
Full service: 1200,- Kč
Obě noci bez piva: 1400,- Kč
Obě noci bez jídla: 1000,- Kč
Obě noci bez jídla i piva: 700,- Kč
Jedna noc: 400,- Kč
Na otočku: 0,- Kč

Pokud budete chtít i pivo, tak příslušný doplatek nechám na Vašem vlastním uvážení; piva nakupujeme v kusech až na místě.

Jaryn, Sauron a Sub-Famoss.

Diskuze ke článku

< >
@HolyMeatball (24.09.2019 14:13): Na zimním nebyl. Ale pojedu autem, můžu vzít zdatnou konkurenci, náš Starobrněnský samoser, ale ještě líp bych se podíval po pivotékách a klidně ten 20l soudek vzal od něčeho pořádnýho (Chotěboř, Dudák, Rampušák, i Svijany by šly..). Jen upozorňuju, že pivo umím především pít, trošku i natočit, ale rozhodně ne narazit (vím, že sudy musí být compatible s pípou). Nemusíme přeci brát 50l z místní hospody..
Jídlo objednávám na začátku listopadu, dejme tedy tomu že do té doby beru i opožděné přihlášky.

@Bursoft (24.09.2019 13:15): tys tam nebyl toho posledního zimního srazu. Jo, to se jednalo o hnusný samoser, tedy ostravar, ale i tak. >_>

Každopádně jestli se ke kiwizak ještě připojí dost lidí, tak to na té bečce možná ještě skončí už jen protože to bude finančně výhodnější. :D
Uvažuju že bych se taky přidala.. do kdy to musím oznámit? :D Takovýhle předstih je na mě moc. A jídlo je mi putna, hádám že stejně bude jen masožravá varianta.. :P
Absence bečky samozřejmě zamrzí, to na mě, Meatballe, můžeš vylívat maximálně lahváče... ;)
@Rapier (06.09.2019 16:06): sorry, sleduju to tady minimálně. ad Ostrava sraz, jsem za. ad Nové Heřminovy sraz - ještě nejsem rozhoupán (moc mě neberou všechny ty společenské hry, kvízy, soutěže atd., raději se někde vopiju :-) jsem holt spíše na singleplayer)
Takže je rozhodnuto, všichni to máte v poště, slováci i s IBANem. :)

A jak je to vlastně s upravováním již zveřejněných článků? :D
Tak už jen Eru. :)

Nakonec nás v této sestavě bude poměrně dosti málo pivařů, takže nákup snad taky nebude hovadina.
Cítím se jako dítě, které má celé hřiště pro sebe, jak si tu pořád dopisuju sám. ;D

Čekám ještě na vyjádření Éru a Karase, ale zatím to dle většinových názorů vypadá tak, že chata zůstane stejná, a jen se zvedne sazba.
Tož přemýšlím, jak to uděláme. Na téhle chajdě nám fleka stále ještě drží, ale cena na osobu by se určitě zvedla. Potenciálně ale ne o moc, protože bychom ušetřili na sudu piva, který bych v tomto množství určitě nebral (tj buď menší sud, nebo rovnou jen lahváče). Propočítám to přesněji a přihlášené obepíšu.
Nuže přátelé, nacházíme se týden před uzavírkou přihlášek, a nikdo nový se nepřihlásil. Vidím to tedy tak, že buď úspěšně najdeme a zrealizujeme jiné místo konání, nebo to zrušíme a provedeme mass refund. Stay tuned!
@HolyMeatball (06.09.2019 16:30): já už se nějaký ten pátek zpět bavil s Garretem že bychom mohli odpoledně někde sednout na pivko na pokec o hrách. Taky mám pocit, že srazy v obecné diskuzi sleduje málokdo. Sorry za spam.
@Rapier (06.09.2019 16:06): S tím bych rozhodně problém neměl, byť i tento 'hlavní' evidentně bude (jestli vůbec bude) dosti malý. :D

Vím,, že Pražáci takové malé sleziny dycky řeší přes srazy v obecné diskuzi. Ale nevím, kolik Ostraváků danou diskuzi sleduje. >_>
Přestože do uzavírky dost času, zeptám se již přihlášených radši dopředu - budete mít zájem účastnit se i velmi komorního srazu o <10 lidech? Pokud ano, jak bych se pomalu hledat menší chatu.
Poslušně hlásím, že za týden bych rád poslal zálohu a chatu závazně rezervoval, ale teda nezávazné mi to zatím potvrdilo zoufale málo lidí. Některé jedince ještě obepisu osobně, ostatní vyzivam, ať mi zatím aspoň písnou. :D
Děkuji za organizaci srazu! Bohužel se ho ale nezúčastním, protože mi Google ukazuje nejkratší trasu přes 570 kilometrů, což je pro mě už bohužel přes čáru (navíc ještě polskou čáru).
@Karasman (06.08.2019 07:22): původně jsem z Krnova, pro který je Bruntál okresním městem, takže jsem si tohle skvostné místo zažil mnohokrát... no, mám to z Ovy kousek.

myslel jsem, že si HolyMeatball dělá prdel s tím aquaparkem, ale on tam fakt je! Bruntál prostě nikdy nepřestane překvapovat...
Teda já čekal, že Bruntál bude úspěšným strašákem, ale až tak chladnou recepci jsem nečekal. :D

A opravdu jsem se snažil skórovat jiný okres, ale prostě je to jedna nebavka za druhou. Dnes mi tedy jedna Mařka napsala, že čerstvě splodila potomka, takže má myšlenky někde jinde, ale stejně mi jen potvrdila, že ubytování nebude v zimě možné. Zhruba měsíc a půl po původní poptávce. Takže tak. .__.
@Victor (03.08.2019 11:47): Victor v praxi :-D

Ale inteligentná TAXI služba by rozťala gordický uzol, ja napríklad radšej dám niekomu ilegálnych nezdanených 10€ do vrecka keď ma odvezie z dostupnej civilizácie do bodu tresku, určite lepšie ako dávať 5€ NEJAKEJ AUTOBUSOVEJ KORPORáCII a jebať sa ako magor.

Pohodlie je viac ako pár centov, verte mi viem o čom hovorím.

BTW tá chata vyzerá dosť že viac ako dobre... len tak medzi rečou.

... ale BRUNTÁL ???...
WTF?
Jo, teď jsem se podíval na idos a .. auto bude fajn :D

Ale teď v létě jsme se všichni vešli do počtu aut, když se rozumně domluvíme, tak se můžeme posbírat v nějakém mezibodě (bratia Slováci můžou dojet třeba do Brna nebo OM a tam je klidně vyzvednu)..
No jakoze...z Prahy to mam bliz do Bratislavy...

Fakt jsem chtel jet, ale ted teda nevim. Navic v zime po tech mistnich polnackach.
Vypadá to exkluzivně. A hlavně vypadá, že nastartuju šňůru po letošním letním srazu :D (Doufám, že bude mít Karas radost :D)..
Cože? Bruntál? Všichni Slováci si hned teď vymažou z telefonu moje číslo!!! :-D
V druhém odstavci je uvedeno, že to bude v Nových Heřminovech, ale na stránkách chaty jsou uvedeny Staré Heřminovy. Což nejsou sousední vesnice.
noooo, why u do dis? :( Prečo pri Bruntáli? Prečo?! Ja už tak nechcem cestovať a ešte k tomu v zime. :( :( :( :(