Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2019 - 4. turnaj

Jak rychle dokážete našetřit dost peněz?Blíží se nám konec prázdnin a s ním také další turnaj ze série DH Masters.

1. místo – kredit 25 euro
2. místo – kredit 15 euro
3. místo – kredit 10 euro

Jako vždy se uskuteční také tipovačka a divácká tipovačka.

Organizace

Turnaj proběhne o víkendu 31. 8. - 1. 9. 2019. Je nutné se do něj předem registrovat (stačí mi poslat krátkou zprávu do DH pošty). Deadline pro registraci je pondělí 26. 8. 2019 23:59:59.

Seznam aktuálně zaregistrovaných je k dispozici zde: odkaz

Obecné informace naleznete na turnajovém webu.

Co se bude hrát?

Hra pro čtvrtý turnaj DH Masters 2019 je tajná a bude zveřejněna v sobotu 31. 8. ráno.

Půjde o jednoduchou střílečku z pohledu seshora. Ovládá se myší a WASD. Vaším úkolem bude co nejrychleji nasbírat 100 bodů.

Povinností účastníka je zaslat screenshot s bodovým ziskem 100+ na e-mail kwoky@seznam.cz. Bez screenshotu nebudete zařazeni do turnaje!

Pět nejlepších účastníků musí dodat také video svého výkonu. Pokud video nedodáte, můžete se umístit nejlépe na 6. místě.

Pravidla
- Není dovoleno využívat chyby hry. Máte-li pochybnosti, zda je nějaký trik legální, raději se mi včas ozvěte.
- Můžete svůj výkon poslat vícekrát. Budu brát v úvahu jen nejrychlejší pokus.
- Pokud více lidí zašle stejný výsledek, v pořadí výše se umístí ten, kdo ho poslal dříve.
- Pokud se vám nepodaří získat 100 bodů, zašlete mi alespoň svůj nejlepší výkon. Jedině tak vás můžu započítat do výsledného pořadí.

Příjemnou zábavu! :)


Hra pro čtvrtý turnaj DH Masters 2019 je Oink Royale.

Dočasný mirror

Jste malé spořící prasátko, které v sobě má na začátku 10 mincí. V aréně se objevují nepřátelská prasátka, která po vás "střílejí" svými mincemi. Pokud vás zasáhnou, přijdete o 2 mince, které vypadnou na hrací plochu. Stejně tak ale můžete střílet i vy do nich. Takže vystřelením jedné mince můžete dvě získat.

Zda zvolíte cestu pacifisty a budete jen kroužit kolem davu, nebo uplatníte agresivní taktiku, je jen na vás. Jakmile vám však mince dojdou, hra končí. Vy jste spořivé prasátko a potřebujete nasbírat 100 mincí v co nejkratším čase. To je totiž cílem v tomto kole DH Masters.


Uzávěrka pro zasílání výsledků je v neděli ve 22:00.

Pro zajímavost: Hra vznikla v rámci již tradiční soutěže Ludum Dare, kde se malé nezávislé týmy pokouší vytvořit hru na zadané téma během jednoho víkendu. Oink Royale zvítězila v Ludum Dare 44 s tématem "your life is currency".

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

@Kunick (08.09.2019 00:56): No tobě by vyšlo teda vyšší číslo :D Jinak teda s pěti tipy mi to vyšlo na nějaké hodně mizivé šance, se sedmi tipy je to už nějaká moc high level kombinatorika, kterou se teď neodvažuju rozjíždět :D
@Drekt (07.09.2019 23:33): mě to vyšlo 0,02 proccenta.... 1/3+1/9+1/5+1/5+3/16 (a to pomíjíme šanci, že 1188 a 1337 nejsou dva ruzné hinty)

ale klidně mě opravte, už si tuhle část matematiky moc nepamatuju
Jediná otázka je, kdo tady má takový koule, aby se pokusil trefit všech pět napovězených výher? :D
V tomto kole se v hráčské tipovačce nikdo netrefil. Ale... Vaše průzkumné sondy byly velmi úspěšné.

Myslím, že byste se měli podívat na aktuální stav herního plánu :) Protože je tam pár hodně slušných nápověď na příště, dokonce 4 červené: odkaz
Připomeňte mi, že mám zítra vyhlásit hráčskou tipovačku. Už mám všechny tipy.
No nebudu lhát, tenhle turnaj jsem odflákl, poslat jsem první dva platný pokusy. Tahle hra byla ozvláště odpuzující. Ale možná právě v takových bych měl šanci se vyšvihnout. Doom mě bavil, ale taky jsem tam neměl šanci:D
@Garion (02.09.2019 22:03): Loni jsi mi to stříbro ukradnul na poslední chvíli, tak si ho snad letos udržim a nezlobil bych se ani za vítězství.

@Steve (02.09.2019 22:11): Jo tebe dávám už automaticky na čtvrtý místo, ale musíš zabrat. Ten vynechanej turnaj ohrožuje tvou bramborovou medaili v celkovém pořadí :)
Za svůj stabilní a předvýdatelný výkon si budu u tipovačů účtovat nějaký podíl z výhry :D
Vyhlášení divácké tipovačky

V tomto kole vám nejvíce bodů přinesli Drekt, Psyx a Steve, které jste trefovali nejvíce.

Nejlepším tiperem se stal Bragi, který trefil úplně přesně první čtyři a Kunicka, který skončil pátý, dal na místo náhradníka. Taková trefa Bragiho vystřelila rovnou na první místo v celkovém pořadí.

Náskok je však poměrně tenký, pouhé dva body. To proto, že i Jumas měl dobrý odhad a trefil přesně tři pořadí. Stejný zásah zaznamenal i Eru.

Smolařem tohoto kola je Can, který trefil 4 místa... jenže o jedno vedle. To je pešek...

Bragi 6+0
Jumas 4+0
Eru 4+0
RomcaT 1+2
Garion 1+2
Can 0+4

Celkové pořadí divácké tipovačky najdete na webu. Ještě není po všem a poslední kolo s tím může řádně zamíchat.
@Psyx (02.09.2019 11:13): U Gordona mi spíš přijde, že mu letos sedí hry. Každopádně, co jsem viděl, tak si to za ty výkony fakt zaslouží.

A je škoda, že letos absentuje Fatality, ten častokrát taky předvedl super výkony.
@Garion (02.09.2019 07:53): V tom případě Drekta, že byl moc dobrej, nesprdneš? Vždyť tě připravil o stejný body a má největší zásluhu na tom, že jsem skončil druhej! :D

Ale radši změnit téma. Mě dost překvapuje Gordon, věděl jsem o jeho vášnivém sběratelství indie a causal her, ale že je občas i spustí, jsem nečekal :) By mě zajímalo kolik přináší bodů tipovačům on. Jsem jedinej koho jeho stabilita ve výsledcích překvapuje?
@rikuhahl (01.09.2019 23:01): No mám v konceptech, ale do popisku bych nejraději jen zkopíroval Kwokyho dobře napsaný popis hry z tohoto článku, tak nevím, jestli nebude rovnou lepší pokud přidá sám, ať mu to nekradu :d
@Garion (01.09.2019 22:59): Tento typ hier nie je nič pre mňa takže som poslal svoj najlepší pokus po hodine hrania a viac som sa tomu nevenoval. Každopádne daľší turnaj budú duely a to už bude o niečom inom :)
@Garion (01.09.2019 22:59): Divácká tipovačka je napínavější jak samotný turnaj, koukám. A proč mě dáváš na stejný level zklamání jako Remixe, když za mě budeš mít aspoň pomocňák! :)
Nejvetsi zklamani Psyx (mel byt prvni pred Drektem) a Remix (8. misto, nechapu). Zazaril naopak Steve se svou klasickou bramborou, to uz jinak snad ani nejde.
Je to za námi. I když jste si podle svých slov protrpěli dost, nakonec to myslím stálo za to.

Pořadí ve 4. turnaji:
1. Drekt 1:37
2. Psyx 1:45
3. Gordon 1:54
4. Steve 2:12
5. Kunick 2:14
6. Laurona 2:21
7. H34D 2:38
8. RemixSvK 2:45
9. watchOut 2:53
(Kwoky 2:55)
10. rikuhahl 3:02
11. Red 3:28
Btw to je nějaký naschvál vybírat hry, kde se člověk debilně zasekává o okraje? :D
Jedno je jisté: Penalizaci za neúčast v tomto kole neudělím. Všichni zaregistrovaní už poslali aspoň jeden platný pokus. Mám z vás radost :)
Uf no to je blbost :D Asi to nebude kdovíjaký výsledek, ale zúčastním se :D
Hmm... Myslím, že mým hlavním úkolem na streamu bude neskončit poslední :) Zatím jsou ÚPLNĚ VŠICHNI lepší než já (crying).
první pokus 4:42, hrozná kravina :D jsem rád, že jsem si to něchal až na dneska
Za cca 2 a půl hodiny budu konečně pořádně online a potvrdím vám přijetí screenů. Pokud už to je váš finální pokus, můžete mi pls uploadnout i video, pokud ho máte? Díky