Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

2. oficiální zimní DH sraz - informace a program

Tož se nám to blíží a do 2. oficiálního zimního DH srazu (oznámení tady) zbývají už sotva dva týdny (24. - 26. ledna 2020). Je tedy na čase vás seznámit jak s programem, tak s pár radami a obecnými informacemi.Program

Pátek
16:00 - zahájení (budeme na místě cca od 14:00, kdyby někdo dorazil dříve)
19:00 - večeře (gulášek s pečivem)

Po/před večeří přijde na řadu kvíz od Eru a možná rovnou i od Tula, podle nálady. Jedná se o jediné dva kvízy, které Vás na tomto srazu čekají. Svůj avizovaný redemption kvíz si nechávám zase až na větší letní sraz.

Sobota
9:00 - snídaně
13:00 - oběd (hovězí vývar a svíčková s knedlou)
14:00 - 17:00 - Volná zábava, procházka, popř. zbytková kvízovaná. Myslím, že po zkušenostech ze srazů minulých netřeba více plánovat :-)
19:00 - večeře (pečené kuřátko se slaninkou a rýží)

Neděle

10:00 - po probuzení a snídani balení a úklid
13:00 - pro zájemce sladká tečka na konec v podobě ještě jednoho obídku (jahodové kynuté knedlíky)

Kdo chce, může vzít s sebou jakoukoliv stolní hru, karty, pokerový kufřík, kytaru - prostě jakoukoliv zábavu, kterou můžeme v mezičase využít, však to znáte.

Strava a pití

Co se snídaní týče, počítejte maximálně s nějakými vajíčky a příležitostnou pochutinou, což nakoupíme až na místě. Obědy a večeře máme objednané v tamní hospůdce, a to konkrétně 15 porcí na každý pokrm - tolik nás dost možná ani nebude, ale zaplacený to je a lepší mít rezervu než nic, však. K pití nakonec na chatě přece jen bude 50 l sud světlého piva Klášter 11° a ještě jeden 50 l sud "něčeho jako Kofola". Chladící výčepní zařízení bude zajištěno a kdyby někdo chtěl pít něco jiného, není problém zajít koupit a pak nechat chladit v lednici či venku - počítáme, že stejně jako tři roky zpátky bude mrznout. Pokud budete mít chuť na tvrdší alkohol, nikdo vám nebude bránit si jej přivézt s sebou z domova (ale nepřehánějte to - pozn. Karas). A pak se podělit, že áno... ;-)

Na závěr mi ještě dovolte připomenout pár záchytných bodů k potenciálnímu programu:
- Na chatě bude k dispozici i infrasauna bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Přestože tam ale budou i ručníky, případné zájemce poprosím o přibalení extra ručníku, abychom pak nemuseli náhodou řešit, že někdo zapůjčený ručník zapomněl vyvětrat a vyschnout.
- Pokud to někomu k pocení nebude stačit, ve stodole je i pingpongový stůl, takže si případně můžeme trochu zapinkat.
- V případě zájmu si můžeme do Bruntálu zajet vyblbnout se do tamního aquaparku.

Doporučená výbava

Doporučujeme tyto věci: peníze, doklady, přezůvky do chaty, pořádný zimní boty, baterka, rukavice a čapka - každý uváží dle předpovědi počasí, nicméně za správných podmínek počítejte i se soutěží o nejhezčího huhuláka. Dále léky - ibalgin, imodium, popřípadě léky na alergii. Každý si prosím vezme vlastní propisku na kvízy a jiné aktivity – pokud někdo vezme propisek víc, bude to náležitě oceněno bezvýznamným poplácáním po rameni.

Dostupnost veřejnou dopravou

Alou na autobusovou zastávku 'Staré Heřminovy obecní úřad' a odtamtud hezky pěšky až na chajdu. Pakliže s sebou potáhnete nemalou zátěž, můžeme se domluvit a někdo na vás počká, aby vám s tím pomohl.

Mapa zde: https://mapy.cz/s/funomotusu

Pro ty, kteří pojedou autem, dojezd je bezproblémový i v zimě (udržovaná hl. komunikace), na pozemku vyštěrkovaná parkovací místa pro 4 - 6 aut.

Kontakty

HolyMeatball tel: 773 144 282

Veškeré dotazy směřujte zde do diskuze nebo mně do pošty.

Těšíme se na vás!

HolyMeatball

Diskuze ke článku

< >
@Deimos (14.01.2020 08:18): Teraz vážne, podľa mňa by to bolo fajn. Aspoň by to nebolo také, že sa stretáva len niekoľko statočných. Nehovoriac o tom, že ak sú na nejakom zraze noví ľudia, dáva to priestor novým témam na kecanie, nielen klasiky typu borovička, ako som bol v banke, aká bola cesta cez Bruntál a podobne. :)
@HolyMeatball (14.01.2020 07:37): Zkusil bych oslovit tři - když pojedeme s Bursoftem z Brna, tak je můžu vzít autem a nás bude tuším 12, obědů 15, tak mi to pěkně vychází. Zas bych to nepřeháněl, navíc není jisté, když je oslovím takhle na poslední chvíli, že to vyjde. Zkusit to ale můžu, chtěl jsem znát názor zda nejste proti.
Z toho natěšení už ani nemůžu spát. A nejlepší na tom je, že hned po neděli mám státnice (konečně).

@Bursoft (08.01.2020 11:41): Jedu z Brna, vzal jsem si na to už páteční dovolenou a plánuji vyrážet kolem 12-13 hodiny. Vyhovuje ti to?

Případně se kdokoliv může přidat: pošta nebo tel: 773 521 411, pokud, jak předestřel

@HolyMeatball (08.01.2020 17:07): nepřipozvu na sraz nějaké nové hráčky - stále zvažuji, je otázkou jestli o to stojíte (budete se muset podělit o stravu, pivo a bohužel asi i o přikrývku) a taky jestli se jim trefím(e) do termínu (např. mnohé mají zkouškové atp.)

Díky za reakce
@mazar1234 (11.01.2020 18:26): Utíši hnev pana Filuty, ak na znamenie pokánia oľutujem svoj hriech a nepribalím do batohu pripravenú fľašku Diplomatica Reserva Exclusiva, aby som ťa nevystavil zbytočnému pokušeniu?
@Crash (11.01.2020 09:54): Áno. Peklo zmrzlo, čas sa zastavil a neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Mazar ide na zimný zraz. Síce už teraz to rozhodnutie, učinené v momente dočasne oslabenej pozornosti, ľutuje a v bezpečnom ústraní svojho brlohu rituálne týra voskové figúrky Tula a mojej maličkosti za to, že sme ho prehovorili, ale napriek tomu statočne a s odhodlaním čelí nevyhnutnému osudu.

@Kunick (11.01.2020 11:46): Bez obáv. Špeciálne určené záškodnícke komando je pripravené ho aj za cenu veľkých obetí prinavrátiť na správnu cestu.
@Kunick (10.01.2020 22:53): No ale musíme ho nejako odškodniť za tú štreku do Bruntálu. A pretože jedno z Mazarových novoročných predsavzatí je získať achievement Abstinent, čo iné zostáva?
Jinak ať mě kdyžtak Jaryn opraví ale pokud budete organizárotům volně pochlebovat, je ještě možnost se srazu zúčastnit. Tak neváhejte a pište!
Budu potřebovat spacák? Nebo je tam dostatek teplého ložního prádla?
V Praze můžu někoho nabrat (Hexa?), ale počítám, že vyrazím tak ve 4, v 5 v Praze a na místě tak na osmičku, což je dost na prd, ale holt Bruntál je Bruntál...
Jede někdo z účastníků z/přes Brno? Popř. někde z okolí, kam bych dojel nějak pohodlně MHD. Původně jsem chtěl jet svým autem, ale bude muset do servisu a netuším, jestli to stihnu do té doby. O jízdné se samozřejmě podělím..