Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Renegade

Nekketsu Kouha Kunio-kun

Technos Japan Corp. •  Software Creations (Amiga, AtST) •  Imagine Software (AmstCPC, C64, Spectrum) •  NovaLogic (Apple II) •  Natsume Co. (SegaMS) •  Banana Development (PC)
1986
leden 1988
říjen 1989
1993
06.05.2008
27.02.2014
02.06.2015
28.06.2018
16.04.2020
kompatibilní
87
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Renegade je klasická bojová arkáda se stranovým scrollingem (tzv. beat 'em up). Děj se odehrává v nebezpečných ulicích Brooklynu, ve kterých došlo k únosu vaší přítelkyně. Hlavní hrdina se ihned vydává na záchrannou misi do místa, kde vězní jeho dívku.

Cesta za záchranou milované přítelkyně je rozdělena do pěti úrovní. Tažení plné kontaktního boje začíná v metru, ze kterého pokračuje přes přístavní doky a dále skrz temné Brooklynské uličky, až do sídla únosců. Každá úroveň je zakončena soubojem s unikátním bossem.

Pro likvidaci protivníků je k dispozici slušná škála úderů: kop, kop s výskokem, úder pěstí (s rozběhem), a velmi efektní úder hlavou. Hra se dočkala dvou neoficiálních pokračování Target: Renegade a Renegade III: The Final Chapter. Tato vyšla na platformách Amiga, Amstrad CPC, Apple II, Atari ST, Commodore 64, DOS, NES, SEGA Master System, Wii, ZX Spectrum. Patrně nejoblíbenější ve své době byla ta pro herní automaty, tedy arcade verze.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.