OW bez hlášky "postupujte severovýchodně, O PA KU JU SE VE RO VÝ CHOD NĚ!" prostě není OW :)
@Malignus (17.05.2014 09:02): Taky je třeba zmínit, že jeden hlas mluví třeba 3 ksichty a v jednu chvíli se to dokonce prohodí. Jsou tam chyby, no...
Škoda, že se nedočkáme dvojky, trošku by to chtělo dovychytat vztahy mezi postavama apod., něco ve stylu JA2... a pak zopakovat co bylo v jedničce a stačilo by :)
Dabing je spíš o tom, že to všichni známe v cz. Taky ho tam ze zvyku asi dám.

Spíš mě sere, že to na osmičkách musí běžet v okně. No ale tak aspoň že to jde..
@Garret (17.05.2014 08:45): Dvě nebo tři postavy nejsou nadabovaný ideálně, přičemž u dvou se to časem zlepší. Navíc se objevují jen v necelé třetině misí (cca 4 nebo 5), takže se nejedná vůbec o nic tragického, jak je někdy popisováno.
Skusal niekto tu Steam verziu? Je to vobec poriadne patchnute a osetrene alebo to blbne, pada pripadne ani nejde spustit.....
A ti největší borci šlohnou kromě finální verze i alfa a beta verzi hry a všechny je dohrajou. :-D
Stahování je pro sraby, my normální se v noci oknem vloupáme do studií a šlohnem jejich hry na hardiscích i ve verzích pro nevidomé. Hey hou, piráti spojme se!
Já už si to dávno stáhnul z ulozto.cz i s českým dabingem. Znova jsem dohrál a pohoda. Až si to znova budu chtít zahrát, tak si tu gog verzi stáhnu z ulozto.cz a nebudu za to muset platit. Teď jsem si uvědomil, že to vlastně mam na CD ze score, tak je to dobrý. Stáhnu si něco jinýho.
Neni tam ale českej dabing :/ Vím že ho hodně lidí nemá rádo, ale já to asi v EN hrát nebudu moct... dabing rusáků je prostě moc epickej na to, abych o to přišel