@Walome (30.07.2014 17:45): A ty bys tam měl být za MGS :-D Za pět euro na Steamu, vždycky jsem tuhle hru chtěl zkusit, asi do toho půjdu. Asi je zbytečné se ptát, jestli se to vyplatí i dnes, že jo?
Ano, velká škoda, že opravdu geniální koncepty převedené ve stejně tak kvalitní hry s neutuchajícíc originalitou jako Original War, Chameleon či The Black Mirror dokáží rozeznat jen bystré českoslovesnké smysly :).
Pche, čeština... Hlavně že to má achievementy!

[Fór - zkoušel jsem to s anglickým dabingem a vůbec mě to nebavilo :/]
@Walome (29.06.2014 14:17): Spätná väzba k tvojej stránke - ten obrázok v pozadí je číre zlo! Celeron 1100A kvôli nemu nezvláda posúvanie transparentných blokov s textom, asi sa mi tu usmaží. :(
@Walome (29.06.2014 14:17): Jéé, to byly časy kdy jsem si mohl sám pojmenovat savy! Jejich názvy jsem měl dost podobný. :) "jistota" "kurvanejistota1" "kurvanejistota 2" "kurvanejistota3" "vpici" "uprostredbitvy" apod. :D
@JohnCZ (29.06.2014 12:42): Supr, mně bylo blbý to sem narcisticky cpát :) dík.

A screeny jsou od orromise, savy byly skvěle pojmenované :D
"aarabovezkurveny"
"zkurvenyamericani"
"sooudruhje totalne v pici"

Snad se nebude taky zlobit za sdílení - ale vrátilo mě to do dob, kdy jsem hrál Commandos. "nackove zkurveny" apod :)

@Walome (17.06.2014 10:53): Já to předminulý týden odinstaloval, že si nainstaluji steam verzi, jenže tam není čeština a...

Ale jestli ti stačí save, tak se podívám, jestli se nějaké nezůstaly.
Teda, já na vás spoléhal... ozval se jen jeden dobrák. A co savy, ty byste neměly? Potřebuju českou verzi, klidně si to natípu sám.
Má tu někdo nějaký pěkný screeny? Chystám o Owaru článek a chci nějaký český screeny. Kdyžtak do PM klidně, dík.
@orromis (18.05.2014 10:35): Dokud nepřizoomneš na ty lodičky ;)

Na druhou stranu, Homeworld jsem poprvé hrál předloni, takže mi to přišlo u poněkud technicky zastaralé.

@Walome (18.05.2014 10:16): U strongholdů a JAček to jde ruku v ruce rozesíráním gameplaye, kde místo aby opravili pár chybek a dotáhli pár věcí, které to potřebovali, tak gameplay upravovat pro jednadvacáté století :/
@Bodkin (18.05.2014 10:04): Jojo... já si třeba myslim, že tyhle problémy mi asi zkazily Stronghold 2. Teda i tak ta hra byla divná, ale láska k jedničce by mě aspoň donutila ji nějak překousnout. Se Strongholdem je to zatím jako s těmi Jaggedy - může být dílů kolik chce, ale já si vždycky radši nainstaluju jedničku.

A u Owaru 2 bych si přál taky 2D grafiku, ale i amatérská "modifikace" měla být 3D...
@Všivák (17.05.2014 20:27): Teď mluvíš o té Mafii? No jako jasně, to víš že jsem vytáh instalační CDčka cracklý verze, ptz jsem tu anglickou verzi ze steamu po asi 10vteřinách první videosekvence vypnul :D Ale prostě štve mně to no, vůbec mně to nenapadlo že by to nebylo s českým audiem.
@Vyrida (17.05.2014 01:20): Zrovna na to na Steamu koukám a říkám si, tam zase nebude dabing (jak se mi to stalo u Mafie1), tak díky moc! BTW nikdy jsem to nehrál, tak snad se k tomu někdy dostanu.
Nevíte, jestli se dá i do té Mafie na Steamu nějak dondat čeština? Nestačilo by akorát nahradit nějaké audio soubory?