@Tyrael (komentář): Těš se na dvojku, tam už to není jen o tom dát fanouškovi kvér ke tváři. :D tzv. renegade/paragon actions během rozhovoru jsou snad ta nejlepší věc co bioware vymyslelo v poslední době. :D
MartinezZ: Díky moc za plusko. Donutil jsi mě opravit ten můj komentář, který byl naprostý mess. Asi bych si měl zkontorolovat i ostatní starší komenty :D
Zdravím, jak se ve hře dají těžit nerosty? Nikdy jsem na to nepřišel, stačilo k nim jen přijít a zahrát si minihru a nepochopil jsem, co dál...
Nevíte náhodou někdo, jak v configu v souborech poznámkových bloků uložit změny? Furt mi to hlásí přístup odepřen. Potřebuju vyřešit bug a tohle se zdá být jedinou možností.
@aoshi (21.08.2015 18:00): Mně vždy přišlo těžení jako příjemná oddechovka mezi tím vším. Ono toho k prozkoumávání bylo furt dost, a mě se mnohem víc líbilo běhání s partičkou než v mako jezdit v kruhu.
@Cathan (19.08.2015 01:18): Tady opravdu bude platit pravidlo sto lidí, sto chutí. Mě naopak děsně bavilo to ježdění po planetách s Makem (ale pravda, že ty opakující se základny stály za prd), za to minihra ve dvojce mě neskutečně otravovala. Ty pusté planety měly neopakovatelnou sci-fi atmosféru, která se jen tak nevidí. Kombinace modrých lens flares, tajemné hudby a pustiny kdesi uprostřed vesmíru měla svoje zvláštní kouzlo. Jsem rád, že se v dalším pokračování Mako (údajně) vrátí.
@Fatality (17.08.2015 11:51): Ve dvojce to byla skvělá minihra, v jedničce to bylo prozkoumávání planet, které byli vesměs hodně podobné(sníh, vulkanický terén nebo tráva o velikosti dvou fotbalových hřišť), kde většinou byli jen nerosty a občas nějaký artefakt. Asi jen dvakrát jsem nalezl něco, co opravdu bylo zajímavé. Zbytek jsem hledal hlavně kvůli splnění nerostového questu a pro sbírku artefaktů, abych to měl komplet, ovšem neskutečně mně to nudilo.
@Fatality (17.08.2015 11:51): Na kastraci není nic špatného, obzvášt když kastrát nemohl uhlídat svý hormony a nadělal víc škody, než toho užitku. :)
Např. to ježdění po planetách bylo sice pěkný, ale naprosto bezúčelný. Jezdil jsi s Makem, které lítalo jak nadržený kolibřík a hledal zbytečný "anomálie" nebo jsi vstupoval do stejně vypadajících základen.
ME2 sken měl účel a mise substanci na úkor menší svobody. Navíc jsem si vždy rád o planetě rád něco početl.
@Fatality (17.08.2015 11:51): Podľa mnohých je to podľa mňa zábavnejšie, lebo je to rýchlejšie, nenúti ich to prechádzať cez prázdne planéty a popritom ešte môžu naraziť na vedľajšie planetárne misie. Dokonca ani nie je nutné skenovať planéty dopodrobna, tých surovín je tam toľko, že všetky reálne nikdy nevyužiješ. Ale zase ja patrím k tým, ktorí dvojku považujú za kvalitný upgrade výbornej jednotky :)
@Cathan (komentář): Ve dvojce je zábavnější hledání nerostů? :) V jedničce se aspoň můžeš po povrchu planety povozit, nehledě na to, že sbírání nerostů a různých věcí není v ničem povinné. Ve dvojce se zaprvé nemůžeš povozit po povrchu, jen bezmyšlenkovitě držíš pravé tlačítko myši jak naprostý retard, kroužíš myší a občas zmáčkneš levé tlačítko, a zadruhé tohle uděláš 15x a jedeš zpět nakoupit další rakety, protože ti to hlásí ještě alespoň jedno slabé naleziště, které musíš objevit. To mi přijde MNOHEM otravnější, ještě navíc musíš kvůli té cestě koupit palivo, nehledě na to, že s tímto postupem jsem měl po každých třech planetách náběh na karpální tunel.

Dávám plus, ale s tímto moc nesouhlasím (obecně ME 2 je dle mého názoru kastrát výtečné jedničky).
Nějaký dobrý sweet fx config? Nacházím samé oversaturated nebo jebni-tam-co-nejvíc-kontrastu nastavení, sám se mi s tím tweakovat nechce.
Taky jsem Mass Effect znovu nainstaloval a nedostal jsem se ani přeš první návštěvu citadely, tohle už prostě není nic pro mě...zlatej zaklínač (1) :-D
Nevíte někdo o nějaké funkční češtině na steam? Na internetu jsem našel jenom jednu a ta na aktuální steam verzi hry nejde nainstalovat. Dík
Cloudovat musí, protože mi odešel HDD a savy po znovunainstalování hry ze steamu zůstaly.
@Javor (23.07.2014 15:17): To se netýká Steamu - steamové hry ukládají pozice úplně stejně jako nesteamové (v tomto případě do Dokumentů), jakmile nainstaluješ a rozehraješ dvojku, dostaneš možnost importu, protože se savy ukládaly do defaultní složky ;)
Má někdo zkušenosti s převodem/zálohou závěrečného savu u verzi ze Steamu? Mám si je někam nakopírovat sám, či se na Steam mohu spolehnout?
Je fakt, že tady jsem s tím měl docela problém, slyšet původní termity a číst ty český, ale jinak nemám s češtinou problém. Hlavně, že to nedabujou.
Koukal jsem na českou wiki a vedle zrůdností jako Smrťáci či Vládce (Suverén, sakra, to již nikdo nečte Hobbese?) je jasné, že se nad tím očividně nemá cenu pozastavovat.
"velitel Shepard stává takzvaným Spectrou" - to je nějak odvozeno z českého překladu? Zní to totiž hrozně.
@Malignus (08.04.2014 05:32): To neznám, nejsem zrovna čtenářem sci-fi. Ale když už byla v úvodu komentáře řeč o SW, ST a SG chtěl jsem navázat ve filmařském duchu :) a vzpomněl si na pravidelnou likvidaci Sionu stroji a následný pokus o znovuobnovení lidské rasy v Matrixu