Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
35 let • učitel na gymnáziu • Opava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Profil

Hodnotím pouze hry, které dohraji. Pokud jde o hry nedohratelné, pak hodnotím nejméně po deseti hodinách hraní.
A to od doby registrace zde, má hodnocení tedy budou aktuální a neměnná. Zachycující pouze mé nejaktuálnější cítění vzhledem k právě dohrané hře.

Ke každé hře, kterou ohodnotím, také napíši komentář.

Nejsem žádný řečník, psaní mi zrovna nejde. Proto jsem se asi také vydal na matematiku. Sdělovat své myšlenky a pocity k jakékoli události mě ale baví, a právě hry nejsou vyjímkou. A proto jsem tady.

Základ - hra může mít rozdílný procentuální základ, od kterého se odráží. Jde vlastně o hodnocení, které udává spokojenost s herním obsahem a se vším, co je se hrou spjato.

Základ nemůže překročit 50%.

Tudíž do 100% toho ještě dosti zbývá, zde přijde na řadu hodnocení grafické stránky hry, ozvučení, ale také rozdílných specialit, např. u FPS her hodnotím pocit ze střelby, ovládání nebo multiplayer. U RPG zase kvalitu příběhu a RPG aspekty samotné.
Zkrátka vše krom základu je to, co stálo za povšimnutí.

Jako příklad uvedu hodnocení hry Mafia II.Hodnocení kladné musí vždy mít 100%, záporné se poté odečítá. Tudíž finální hodnocení hry jest 70%.