Za 12Kč na GPlay. Hádám tu není nikdo, kdo by to ještě nevlastnil, ale kdyby náhodou, tak kupte to!
@Joker (komentář): "Po chvilce začnete přemýšlet s čím se budete muset potýkat na další scéně."
Jak to vypadá? To člověk přemýšlí, jestli se za chvilku objeví les/luka/dům a útočník/vlk/medvěd?
Dohráno. Trošku mi to kazilo několik pixel-perfect skoků (rakec logických platformových her), jinak výborné.

Edit: Nejlepší secret level, co jsem kdy viděl. Nemilujte to, když hra skloubí audiovizuální formu a testuje pomocí ní vaše schopnosti.

Edit 2: Po znovudohrání pro achievy zvedám. Další z řady výjimečných indie her. Zapsala se do hráčských srdcí poprávu.
Jak naučit (nejen) děcka důležitost Archimedova zákona, zákona zachování hybnosti, principu spojených nádob a spoustu dalších fyzikálních zákonitostí? Necháte je sledovat umírající děcko, když je znát nebudou. Geniální! :)
@rikuhahl (15.04.2020 20:43): Já neumím takhle hodnotit, nemám to ráda, jedno hodnocení mi dokáže rozhodit celý "žebříček" mých top her a tak podobně :D A procenta mám snad ráda ještě méně než 1 až 10, takže u mě je vždy významnější text než číslo, protože do toho se dokáže krásně promítnout má frustrace, kterou samozřejmě ale můžu vypsat i do textu, kde ji ale vysvětlím, v číslech už to tak nejde :D
Jinak pro toho co nepochopil story, teda jak jsem si to vyložil já: Dle mě to dítě zabloudilo v lese a ztratilo se od své matky/sestry, zranil se a upadl do limba a aby se z něj dostal tak si musí projít vykoupením a při té cestě se mu budou chtít zkazit ti kteří to nedokázali a uvízli v limbu, tedy umřeli.
Celý by to bylo pěkně umocněné pokud by v tý hře utíkal časový limit Doba než umře ve skuteřnosti a zůstane v limbu.
@BINGMAN (13.02.2017 20:22): já to chápu tak, že je opravdu v předpeklí, tedy někde mezi životem a smrtí a jde tam zachránit svou milou/sestru. Ostatní co tam kladou nástrahy jsou nějaké uvízlé duše co jsou asi dost škodolibé
Nevím proč ale nejde udělat giweaway na steamgifts. Tak tady TI5W8-H0I5V-GP79J pro nejrychlejšího.
@Say (14.12.2014 11:51): A právě tato speciální edice jako jediná vyšla v krabici, vše ostatní byl digital download. Takže podle pravidel je tu ten cover správně, i když mě osobně se ten předchozí líbil taky víc.
Kromě teda té odporné dvanáctky jde o cover ke speciální edici, takže podle pravidel by to být neměl=)
wtf? Tenhle cover je naprosto super a balení taky. Ale ta dvanactka tam není.
Fuj, ať je to oficiální, nebo ne, pěknej určitě neni. Přimlouvám se za nějakej normální.