Aaru's Awakening

24.02.2015
07.04.2015
22.04.2015

Aaru je mýtický živočich, kterého není možné běžně spatřit a vymyká se všemu, co je běžné v celé živočišné říši. Protože žije skrytým životem, patří jeho existence spíše do říše bájí a pověstí a jen málokdo v jeho existenci skutečně věří. Aaru disponuje několika fantastickými vlastnostmi a schopnostmi, které musí naplno využít, aby obnovil ztracenou rovnováhu mezi Úsvitem, Dnem, Soumrakem a Nocí. Jeho putování vede zvláštním světem, který musí zachránit. Lumenox je v ohrožení...

Především na Aaruových schopnostech je založená hratelnost plošinovky s logickými hádankami. Aaru je na první pohled neohrabaný, ve skutečnosti však nesmírně pohyblivý a ovládá schopnost teleportace. Zvíře se může přemístit v prostoru na místo, kam vystřelí světelnou kouli, která se pohybuje v prostoru a odráží se od překážek, dokud nepohasne a nakonec nezmizí. Tato vlastnost je ve hře klíčová a s její pomocí lze likvidovat i nepřátelské bytosti.

Další věcí, která na hře zaujme na první pohled, je ručně kreslená 2D grafika, využití působivých barev a stylizace jednotlivých lokací.

@Hellrampage (17.10.2015 21:39): pro někoho s velmi dobrými reflexy to asi obtížné není. Já jsem s tím bojovala kolem sedmi hodin a s bronzem jsem více než spokojená..už tu hru nechci nikdy vidět :D

A nejhorší bylo, když už to vypadalo že bude konec a on to ještě konec nebyl...to sem myslela že se rozbrečím.