@Korbitch (11.10.2018 18:52): ano, tve hodnoceni je skutecne pozoruhodne ... z 301 hodnotitelu ho mas nejnizsi a hodnotil jsi pred 39 dny ... tvy hodnoceni me rozhodne nemrzi .. to se trosku precenujes ..
@Phoenix (11.10.2018 13:02): Ne, nezajímalo. Tam je podstatné to slovo "pozoruhodné", které ani nenapsal správně. Tím chtěl můj názor na hru devalvovat. Nicméně mi jsou naštěstí názory tohoto člověka kdesi vzadu.

Teď k tobě. Prvním Borderům jsem dal šanci celkem 3x a odehrál dohromady asi osm hodin. Tři tak sám, zbytek v koopu. Nebudu a ani nechci se o této hře rozepisovat. Jedno z největších herních zklamání. Útěchou mi je, že jsem za tu kompletní slátaninu dal asi kilo.
@Korbitch (11.10.2018 11:34): No ... třeba by ho jen naprosto racionálně zajímalo, co všechno se Ti nelíbilo. Žádný názor jsme si zatím přečíst nemohli, protože jsi žádný nenapsal.

20 % mi přijde skutečně málo. Jako jeden z mála jsem dohrál v rámci FPS žánru opravdové šílenosti, které si těch 20 % narozdíl od Borderlands zaslouží. Na Borderlands je určitě co kritizovat, ale k téměř nehratelnému odpadu typu Merchants of Brooklyn, They're Alive, March Offworld Recon nebo Terra Wars to má opravdu velmi daleko.
@AndrewWWW (komentář): U Borderlands jsem se bavil. Hru jsem dohrál třikrát, z toho jednou na PS 3, kde mně bavilo to nešikovné zaměřování gamepadem. Ano střílení bylo mnohdy až moc četné....zejména zombíků. Jakmile byli pod mým levelem, tak jsem jen okllo proběhl a bylo po problému a po nudě. Utrácel jsem peníze za trošku lepší vybavení.... Nejsem tak skeptický...Borderlands je tak trochu Diablo ve 3D, s humorem a neotřelou grafickou stylizací.
Ahoj. Nevíte někdo, prosím, jak zapnout Anti-Aliasing na Nvidia kartě? Přes Control Panel nejde FXAA ani MSAA, po přejmenování borderlands.exe na bioshock.exe, aby se ošálil Control Panel, to nejde spustit. Nhancer nefunguje na Windows 7 64-bit.
@Milfhunter (18.02.2015 15:33): Dneska už Borderlands jedničku kvůli hernímu zážitku nemá moc cenu hrát - super hra to byla v době vydání, kdy nic podobného neexistovalo a všechno bylo jenom Cock of Duty a přátelé. Boss sice byl zklamání, ale zbytek hry za to stál.
Dnes bych doporučoval začít dvojkou a v případě, že tě to opravdu zaujme, si dát jedničku jako doplněk. Dvojka je prostě lepší po všech směrech.
No a hlavně je potřeba mít na mysli, že obě hry jsou dělány pro co-op a podle toho je taky udělána většina vedlejší questů.
Tak dohráno. Ze začátku super,ale ke konci hrozná nuda plus debilní konecprobojuju se přes tisíc emzáků, aybch se dostal k bosfightu, u kterýho stačilo stát na místě a střílet. Po pěti zásobníkách z SMG lehnul a konec.. Škoda, čekal jsem víc. NEVER MORE.
Uprimne s tim poslednim, co napsal khudman souhlasim. I kdyz se nam hra nelibi, neznamena to, ze ji nemuzeme dohrat. Hodnoceni je strasne spekulativni, hlavni je schopnost argumentace a nejaka uroven vyjadrovani. Pak dokazu prijmout i treba 10%. Spis by mi vadilo, kdyz po dvou hodinach s nenaplanovanym pokracovanim hrat dostane Shadow of Mordor cerveny hodnoceni. To je spis na zaklade prvniho dojmu, tady to aspon dohral a zapusobila na nej vetsina aspektu hry, takze mel mnohem vetsi obzor k hodnoceni, nez se stalo treba u toho lotra.. Ale nikam jsem nic nepsal, protoze dokazu domyslet retezec myslenek, ktery k tomu vedou a nejde o nic neopravnenyho, stejne jako tady ted..
@khudman (05.08.2014 00:15): Mě nevadí, že se ti hra nelíbí. Jen mě dostalo, že napíšeš že to je sračka všech sraček, dáš tomu 45% (což je lehce podprůměrná hra) a ještě zaškrtneš žes ji dohrál. To je prostě absurdní :-)
Ježiši do nikoho se tu nenavážím :D Nene hru stáhlou nemam dostal jsem jí na PS3 za PSPlus. A nechápu co tu hned jedete :D Taky se do nikoho nenavážim, když napíše, že se mu moje oblíbená hra nelíbí... 100 lidí 100 chutí :) Kdo s tim má problém, že jsem se opovážil říct o jeho hře, že je to sračka...ať se zahrabe :D
Pánove....To Vám teda řeknu...Tohle je sračka všech sraček. Já prostě nepochopim, jak někdo může být z téhle debilotiny tak odvařenej a otočit ve hře X desítek hodin....
mám game of the year edici, ale nevim jak se mám dostat třeba do toho DLC Zombie Island nevíte někdo?
@Bodkin (05.06.2013 00:32): Takhle mě zradit. Vrahu. Někde jsem ale slyšel (v Lamplotě), že dvojka je snad lepší.
Právě poslední co-op co jsem hrál byl Halo 4. To jsme vydrželi asi půl hodiny, pak to vypli a řekli si, že si to už nikdy nezahrajeme a že o tom už nikdy nebudeme mluvit.