Merchants of Brooklyn

Drug Wars

17.03.2009

Merchants of Brooklyn je epizodní, komiksová FPS postavená na CryEngine2, který proslavila akce Crysis. Hra se odehrává ve čtvrtém tisíciletí po Kristu, kdy je Brooklyn v důsledku globálního oteplování zaplaven vodou. Všechen život se tedy odehrává vysoko nad zemí, kde jsou vysoké budovy spojeny různými mosty. Ti nejbohatší potřebují spousty pracovních sil, a tak společnost B.I.T. dostane zakázku na výrobu klonů. Co však s těmi nepotřebnými? V tuto chvíli vstupuje na scénu mafiánská organizace "Merchants of Brooklyn", která klony zapojí do krvavých zápasů v arénách, a vaším úkolem je se z této arény dostat. Při útěku z arény si kromě klasických i notně futuristických zbraní, do kterých se může transformovat vaše biomechanická ruka, užijete i nemálo kontaktních soubojů.

Mimořádně zajímává hra, boužel ale ne moc dobrá. Jede to na enginu z crysis takže některé věci jsou tam povedené (na to že je to budgetovka) například fyzika, hratelnost je ale taková dívná a hlavně ani pořádně nevím co mám dělat. Přestože nevypadá nejlíp chce to silný stroj, stejně jako na crysis. Styl grafiky je celkem originální, komiksově laděný. Tak hraju dál a jsem zvědav jak to dopadne