Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BADLAND

BADLAND: Game of the Year Edition

72
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.05.2015 PCPS3PS4Vita
29.05.2015 XOne
30.07.2015 WiiU
Vývojáři:
Frogmind, BlitWorks (PS3 verze, PS4 verze, Vita verze, WiiU verze, XOne verze)
Oficiální stránky:
http://badlandgame.com/
Hra sa odohráva vo futuristickom lese, kde máte za úlohu preniesť lietajúce klony bezpečne prostredím. Levely budú plné pascí, hádaniek a všemožných prekážok.

BADLAND vyšiel prvýkrát v roku 2013 pre iPad. Na PC vychádza rovno ako Game of the Year Edition a ponúka viac obsahu. Kampaň pre jedného hráča ponúka 100 unikátnych levelov. Hra obsahuje aj 100 kooperačných úrovní alebo 27 súbojových, ktoré môžete hrať až v 4 hráčoch na jednom počítači pomocou jednej klávesnice alebo ovládačov. Nová verzia obsahuje aj full-HD a vyššie rozlíšenie.


Poslední diskuzní příspěvek

Fritol: Tyhle indie hříčky by si především zasloužily na Steamu vlastní oddíl, stejně jako Early Acces. Teďka je v tom děsnej bordel,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
BADLAND je zábavná hříčka, ve které ovládáte malého tvora a snažíte se vždy dostat na konec mapy. Během každé úrovně sbíráte různé bonusy, jenž vás můžou zvětšit, zmenšit, zrychlit, či umí pozastavit čas. Důležité je také sbírat zárodky, z nichž se po jejich sebrání vyklubají vaši kloni. Ač o většinu klonů během cesty přijdete (mnohdy o všechny), čím více jich dokážete dovést do cíle, tím lépe.

Čekají vás zde nástrahy ve formě ozubených kol, bodců, laserů a různých pastí, jenž vás můžou rozdrtit. Já osobně považuji za nejzrádnější a nejčastěji jsem tak umírala, když jsem se trochu opozdila, či se o něco zasekla. Obrazovka totiž většinu času od vašeho startu pokračuje nezávisle na tom, zda se pohybujete či ne, a pokud se dostanete mimo obraz, znamená to vaši smrt.

Hlavní hra je rozdělena na dva dny, z čehož každý den je rozdělen na úrovně odehrávající se ráno za úsvitu, v poledne, za soumraku a v noci. Jeden celý den obsahuje 40 úrovní. Hra tak není stereotypní, a navíc každé kolo je něčím jedinečné.

Oba dva dny jsem prošla, až na občasné krátké záseky, celkem bez potíží. O to více jsem se ale zapotila v rozšíření, jenž se stávalo ze tří dalších dní. Zde obtížnost výrazně stoupla.

Jako významný klad BADLAND považuji, že se dá hrát v kooperaci s jiným hráčem na stejné klávesnici. Zde je důležité se umět dohodnout, a hlavně být trpělivý pokud to tomu druhému nejde tak a teď dostanu od Gotrega ke komentáři mínus :D.

BADLAND doporučuji všem, kteří mají rádi rychlé postřehové hry. Hra totiž dokáže okouzlit nejen pěkným prostředím a grafikou, ale i soundtrackem, který se příjemně poslouchá nejen ve hře ale i mimo ni.

+20