@RomcaT (11.11.2019 07:25): škoda :) ve dvou je to celkem sranda, ale musím uznat že je to dost psychicky náročné. Aspoň, že tam jsou záchytné body a člověk to nemusí jet, když to podělá, celé znovu. Samozřejmě až na ty speciální rychlostní kola, u kterých jsem trpěla nejvíc :D
@RomcaT (komentář): zkoušeli jste to hrát i ve dvou? :) Já to chtěla podruhé dohrát ve dvou kvůli achievementům ale skončili jsme někde v půlce protože je to fakt masakr.
@Fritol (08.09.2015 10:44): Tyhle indie hříčky by si především zasloužily na Steamu vlastní oddíl, stejně jako Early Acces. Teďka je v tom děsnej bordel, podobných her jsou stovky a všechny vypadaj stejně. I když Badland je rozhodně jedna z těch lepších, na telefonu jsem se toho o přednáškách něco nahrál, ale nakonec jsem se zasekl v levelu, kde mám v cestě nepřekonatelnou překážku - asi bug, protože na youtube ve walkthroughzích (to je slovo :D) ta překážka není (nebo to je snad free verzí?).
@Fritol (08.09.2015 11:01): Trh je presýtený indie hrami a množstvo z nich si v tej veľkej konkurencii nenájde dostatok zákazníkov. Veľa z nich putuje do bundlov, nevyplnajú to len mobilné hry.

BADLAND nie je na PC nijaký trhák, ale svoje kvality má určite.
@Maximus (08.09.2015 10:52): Neříkám, že to někoho nemůže bavit. Neberu ti to :D

Jen mám takový názor, že většina mobilních her si nezaslouží port na PC a v podstatě fungují jen jako výplň do shitty bundlů. Toho sis určitě všiml i ty, že putují do bundlu sotva vyjdou. Badland je zdá se jedna z těch, která se prodá i normálně no...
@Fritol (08.09.2015 10:44): Predstav si, že sú aj ľudia, čo na mobiloch nehrajú. Napríklad ja. Tie zaujímavejšie a kvalitnejšie tituly, ktoré môžu fungovať aj na počítačoch viac než dobre mi problém nerobia. Podobne som sa dostal aj k hre Tiny Thief, čo je geniálna vec. Týmto spôsobom sa dostanem aj k BADLANDu. Trh je na Steame dostatočne široký a zákazník tak má možnosť si vybrať z množstva žánrov, čo je len a len dobre.

a ešte jedna vec - je množstvo indie titulov na Steame, ktoré sú oveľa kratšie, vypadajú oveľa horšie a ponúkajú oveľa menej ako BADLAND a pýtajú si za to oveľa viac prachov, čiže asi toľko na túto tému :)
Taky jsem zkoušel tu mobilní verzi a musím říct, že mám pokrk těch mobilních her ma steamu, člověk už tam pomalu nenajde nic jineho než mobilní porty a RPG Maker hry... Badland je zrovna jedna z těch her, které bych na PC nehrál a už vůbec ne za 3 ečka.
Vypadá to veľmi dobre a neodolal som. Kúpené na Steame, kde je to v 66% akcii za 3,39€ a prejdenie má vydržať podľa ohlasov dobrých pár hodín.