Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AER Memories of Old

68
6 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.10.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://forgottenkey.se/
AER Memories of Old se odehrává v světě složeném z nespočtu létajících ostrovů, který má bohatou mytologii a tajemnou historii. Kdysi byl totiž jedinou zemí, která se ale rozpadla na kusy během pohromy, jejíž stopy jsou na něm stále patrné. Ve hře se ujímáte role Auk, která dokáže cestovat mezi ostrovy v podobě ptáka a právě se vydává na svou iniciační pouť, během níž bude prozkoumávat vzdálené kouty tohoto světa. Jeho přírodní divy i starodávné ruiny čekají... Poskládejte s Auk střípky minulosti, mýtů, příběhů a osudů lidí, kteří oblačnou dimenzi obývali dávno před ní.

Vizuálním stylem, atmosférou i minimalistickým gameplayem AER připomene např. Journey. Jeho hlavní náplní je explorace rozlehlého světa plného skrytých detailů a dílků příběhu k objevování, a to při velmi jednoduché hratelnosti. Polygonová grafika je poctou ranému 3D, podobně jako jsou pixel-art tituly poctou 8-bitové éře.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.